Skocz do zawartości

Kupno Redmi 3 a polski MIUI


Dantes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastanawiam się nad kupnem Xiaomi Redmi 3. Z tego co wiem nie ma jeszcze polskiej wersji MIUI? Czy jest wiadomo kiedy się pojawi? I jak wygląda jego wgrywanie, muszę robić root itd. żeby to zrobić ? WIem że po tym zabiegu traci się gwarancje. Jeszcze pytanko co do tego zabiegu jest on trudny do zrobienia czy wszystko idzie prosto zgrać żeby nic nie zepsuć?

Ostatnie pytanie, gdzie najlepiej, z jakiej strony zrobić zakup tego telefonu. Macie jakieś sklepy zaufane?

Będę wdzięczny za pomoc :). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiadomo kiedy będzie MiuiPolska dla R3, jest napisane  "wkrótce", więc musisz uzbroić się w cierpliwość, to nowy telefon i z doświadczenia mogę CI powiedzieć ze około miesiąca lub dwóch trzeba poczekać.

Wgranie MiuiPolska w telefonach z końca 2015 i obecnie z 2016 wiąże się z odblokowaniem Bootloadera, poczytaj o tym na forum, nie jest to trudne i są tutoriale na forum.

Trzeba zaglądnąć do kilku tematów na forum zanim za się pytanie, bo możliwe że odpowiedzi są już na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupował, ktoś telefon od tej 'firmy' http://allegro.pl/show_user.php?uid=37037580

Chciałem, go zakupić mówią, że mają gwarancję w Polsce, i że sprowadzają telefony z chin, to mogą współpracować z xiaomi czy na czym to polega?

Zakupiłbym go od nich, ale nie chce mieć żadnej wtopy 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2016o22:15, allbertcik napisał:

Kupował, ktoś telefon od tej 'firmy' http://allegro.pl/show_user.php?uid=37037580

Chciałem, go zakupić mówią, że mają gwarancję w Polsce, i że sprowadzają telefony z chin, to mogą współpracować z xiaomi czy na czym to polega?

Zakupiłbym go od nich, ale nie chce mieć żadnej wtopy w ramach ścisłości :)

 

Nie wiem czy omyłkowo ale link który podałeś jest do REDMI Note 3 Prime 

Ja kupiłem od tego gościa http://allegro.pl/xiaomi-redmi-3-2gb-16gb-hd-lte-4g-dual-sim-fv23-i5916111934.html

Edit: 10.02.2016 

Gość jest ok.

Edytowane przez Remek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, Dantes napisał:

Czytalem ze trzeba odblokować tzw. bootloadera , czy jest to ciezkie do zrobienia? 

Na razie się nie da. To znaczy, potrzebny jest ROM w wersji dla programistów, a takowy nie został udostępniony. Poza tym, potrzebujesz zgody on Xiaomi, z którą bywa różnie. Ja jeszcze nie dostałem :/ 

Poza tym z samym wgraniem ROMu też jest problem, tj. raz mi się udało, ale drugi raz już nie. Na tej same konfiguracji...

Edytowane przez domi.nos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właściwie to nie trzeba odblokować bl. Wietnamce już wyczarowały sposób na wrzucenie customowego system.img (wystarczy root i parę komend w adb). Kwestia tego, że wietnamski rom multilanguage nie ma polskiego ;/ A na tym podforum brakuje ogarniętej osoby, która byłaby w stanie dodać język polski do wietnamskiej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie widziałem, że jest do wyboru angielski i polski, ale każdy na tym forum pisał, że jak telefon ma siez chin, to warto wgrać mu raz jeszcze, sprawdzony rom, z oficjalnej strony miui, dlatego podpytywałem o oryginalny rom... ale poszukam na miui eng :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...