Gravis

[Mi4C] Team Superluminal's CM13

Recommended Posts

Możecie sprawdzić czy działa wam nagrywanie rozmów? Mi w wersji z 23.06 nie dzialało to znaczy nagrywała ale tylko z mikrofonu więc jak się odsłuchuje nagranie to dobrze słychać tylko mnie, a drugą osobę bardzo cicho.

Zawsze można przecież ręcznie skasować "nadmiarowe" foldery z internal storage, zostawiając tym samym tylko te potrzebne. 

1 godzinę temu, Piotr.ben napisał:

potasowałem parę godzin

miałem i jest pełno błędów

od nie działającego fb do losowych restartó

Ja już siedzę z ponad tydzień na cm 13 i mogę powiedzieć że jest tak samo stabilne jak miui, nawet mniej zasobożerne :)

Może nie zrobiłeś full wipe :D

pominąłem internal storage, pobrałem starą wersje z xda

już zasysam nowa ze stroki teamu

Edited by Piotr.ben

Zainstalowałem ten CM 13 na początku lutego, ot tak, do testów. No i powiem szczerze, jakoś nie ciągnie mnie do powrotu na MIUI. Szybki, stabilny, mniej kapryśny od MIUI.

• Like 1

Ja też od jakiegoś czasu siedzę i w sumie błędów nie znalazłem. Apka do aparatu to dobre pytanie - czego używacie?

21 minut temu, Mn1s1ek napisał:

Zainstalowałem ten CM 13 na początku lutego, ot tak, do testów. No i powiem szczerze, jakoś nie ciągnie mnie do powrotu na MIUI. Szybki, stabilny, mniej kapryśny od MIUI.

Działa nagrywanie rozmów? 

21 godzin temu, Mn1s1ek napisał:

Również zainstalowałem dla testów i już siedzę na cm od 2 tygodni :)

16 godzin temu, Piotr.ben napisał:

A którą pobrać ??? Bo jest tam ich kilka do wyboru:

StockCameraNext.apk - [Click for QR Code] (4.64 MB, 26492 views

CameraNextModV22.apk - [Click for QR Code] (4.77 MB, 52254 views)

AutofocusClickFix_MonoSound.zip - [Click for QR Code] (181.2 KB, 5190 views)

CM11-CameraNextV22.zip - [Click for QR Code] (4.02 MB, 8058 views)

CM12-CameraNextV22.zip - [Click for QR Code] (4.02 MB, 57798 views)

Zachowanie diody można zmienić w ustawieniach systemu. Do wyboru jest kolor diody i częstotliwość mrugania - krótko/wolno. Dodatkowe oprogramowanie jest niepotrzebne. Co prawda jeszcze tego nie testowałem ale widzę, że są takie opcje w ustawieniach.

A tak przy okazji; czy znalazł ktoś gdzie można edytować szablony wiadomości SMS, wysyłanych przy odrzucaniu połączenia ? Cały dzień już szukam i znaleźć nie mogę :-(

Ale przy okazji znalazłem parę innych fajnych opcji - jak np. zmiana koloru ekranu przy połączeniu przychodzącym. Niezbyt podobała mi się ta zgniłą zieleń - zmieniłem na ładniejszy, niebieski.

przeszdłem na parę dni na ten rom

BROKEN OS V4.2 MI4C

http://www.teamsuperluminal.org/broken-os-v4-2-mi4c/

ten sam team go zrobił

nie polecam, choć wreszcie Vipera mogłem zainstalować

problemy z wi-fi i ogólnie nie stabilny

obecnie wracam do sMiu na rzecz aparatu, chyba że ktoś wiem jak doinstalować aparat Miui do Cm

Ja jeszcze nie. Póki co wersja wersja z 30.01.2016 śmiga tak pięknie, że aż się boję tego zepsuć. No chyba, że ktoś go zainstaluje i poleci :grin:

Edited by Mn1s1ek

Ja używam ich TWRP.

Zainstalowałem najnowszy build. Zauważyłem poprawkę tłumaczeń PL w apk SMS i ustawieniach ;) 

Ograniczacie jakoś działanie apek w tle czy coś? Kiepsko mi bateria trzyma.. 2h moze 3h max SOT.

Mi zazwyczaj trzyma 6h SOT :) Wystarczyło lekko ograniczyć procesor. Napiszę tutaj jak to zrobić

1. Ściągamy ten plik txt: http://www113.zippyshare.com/v/nWcYq2q9/file.html

i wrzucamy go do głównego folderu pamięci wewnętrznej w telefonie

2. Instalujemy Terminal Emulator ze Sklepu Play i odpalamy go

3. Wpisujemy "su" akceptujemy roota i następnie wpisujemy "sh sdcard/interactive.txt"

4. Pobieramy Kernel Adiutor ze Sklepu Play, włączamy i przechodzimy do zakładki CPU

5. Przełączamy u góry żeby co reboot się tak wszystko ustawiało.

6. Teraz można zmniejszyć maksymalne częstotliwości procesora big i LITTLE i zwiększanie taktowania przy dotknięciu. Nie jest to konieczne, szczególnie jak komuś zależy na wydajności. Ja mam ustawione tak max dla big: 1344mHz; max dla LITTLE: 960mHz, podbicie taktowania przy dotyku wyłączone. Mimo to nie zauważyłem żadnych spadków wydajności, a bateria trzyma bajecznie. Przykładowo oglądałem serial na MX Player przez 45 minut, zjadło 4 procent baterii.

Mi4c + CM13

A jak to jest z powrotem na Miui? Można bez problemu przejść z androida 6.0 na 5.1 przywracając jedynie backup?

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Guest
This topic is now closed to further replies.