Gravis

[Mi4C] Team Superluminal's CM13

Recommended Posts

22 minuty temu, M1r3k napisał:

Pojawił sie Lineageos 14.1 Libra od teamsuperluminal. Ktoś już testował i może się podzielić wrażeniami oraz ewentualnymi bug-ami??

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Juz dawno porzucilem ich system bo nie dawali znaku zycia... 
Polece ci rom resurrectionremix. Obadaj temat.

• Like 1

11 godzin temu, M1r3k napisał:

Pojawił sie Lineageos 14.1 Libra od teamsuperluminal. Ktoś już testował i może się podzielić wrażeniami oraz ewentualnymi bug-ami??

ja mam od 48h LOS14.1 od nich. 

wrażenia jak najbardziej pozytywne - uzywalem wczesniej przez ok 2 mc AICP z xda i w porównaniu do niego LOS dziala duzo plynniej, bateria tez dobrze-na aicp max 3h30/dzien,tu mialem wczoraj 4h SOT i to wylacznie na LTE/H+ 

gps: dziala, przejechalem w pt 450km

bt: dziala, miband funkcjonuje, rozmowy po BT w aucie rowniez

tel. dziala ok, na razie planuje zostac na tym romie

superusera lepiej sobie zainstalować samodzielnie (supersu), no wbudowany nie chcial dzialac m. in. z greenify

• Like 1

Siema,

Potrzebowałbym małej pomocy. Mianowicie wgrałem parę dni temu LOS dla swojego MI4c, dzisiaj chciałem wgrać przez ota nowy bulid LOS-a, po ściągnięciu plik telefon przeszedł w twrp i tak został. Żaden restart nie uruchamia telefonu - cały czas wchodzi w TWRP. Robiłem backup z cm-a, potem zrobiony 1.06. backup LOS-a, i kicha telefon cały czas nie chce się uruchomić i tylko wchodzi w TWRP. Jakieś pomysły co z tym fantem zrobić.

Pozdrawiam

Sflaszuj jakiś ROM z TWRP, ale czysty, od nowa. Jak nie pomoże to MiFlash z wywaleniem całej pamięci.

• Like 1

Chodzi o to, żebyś pobrał na kompie jakiś inny ROM (albo ten sam od nowa?) i spróbował go wgrać jeszcze raz.

• Like 1

Dobra dzięki za podpowiedzi. Finalnie udało mi się wgrać miui 8.3, i narazie na nim pozostanę.

Używam od kilku dni wersji z 1 czerwca i czasami telefon lubi się zastanowić nad wydanym mu poleceniem. Poza tym jak na razie żadnych błędów nie zauważyłem

nie mam akurat problemów z płynnością wersji 0106, natomiast zaraz po dirty flashu na wersji 2505 zaczęła się jazda z nieusypiającymi usługami google play - telefon robił się ciepły w kieszeni, a BBS pokazywało różne szalone rzeczy, np 2 wybudzenia na minutę przez GSF

w każdym razie sytuacja wydawała się nie do opanowania, ale jednak - okazuje się, że Greenify w ogóle nie radzi sobie z Nougatem, nawet w wersji płatnej umieszczona w /system/priv-app (jako apka systemowa z rzekomo wyższym poziomem uprawnień) ; od wczoraj zamiast tego testuje Naptime - i zachowanie tel w spoczynku się uspokoiło; jedynie odradzam użycie opcji "disable motion detection during Doze" - oszczędności względem "Aggressive Doze+Re-apply Doze after wakeups" są nikłe, natomiast telefon wybudza się normalnie i nie ma mignięcia podświetlenia ekranu zaraz po wznowieniu działania - autor wspomina w FAQ, że opcja kompletnego wyłaczenia czujników potrafi generować tego typu zachowania.

Guest
This topic is now closed to further replies.