Jump to content

[Mi4C] Team Superluminal's CM13

Recommended Posts

9 godzin temu, senq napisał:

4 godziny Sot I jeszcze 40% baterii? Serio? Udawało mi się osiągać niezłe wyniki sot, ale nie aż tak dobre. Chociaż wpływ zasięgu i ilości korzystania z wifi jest decydujący dla czasu pracy telefonu

Czy ja wiem, czy to takie dziwne? Co prawda na OMNIRomie, jednakże wyciągałem 3h SOT przy graniu w PoGO, a trochę ta apka baterii zjada :P Do tego oczywiście synchronizacja i apki w tle.

• Replies 521
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zainstalowałem dzisiaj cm13 i powiem wam że jak narazie to naprawde śmiga niemiłosiernie

W opcjach programistycznych jest opcja czy aplikacje mają mieć dostęp do roota. A wolny ram przy przełączaniu aplikacji Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Taka ciekawostka - tapnijcie 7 razy szybko na ustawieniu jasności w aplikacji aparatu CM. Pojawią się wtedy w menu opcje zaawansowane. Np. live histogram, czy auto HDR.

Posted Images

Uzywacie livedisplay? Te ustawienia na noc wydają mi się za słabe dałbym mocniejszy filtr ale w sumie nie wiem może przesadzam i domyślny dobry?

I czemu mam ustawioną diode na zieloną a przy wiadomości z messenger i tak mam Biała

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

1 godzinę temu, miklo napisał:

Tak. Na auto. Chciałem żonie włączyć ten ficzer w MIUI (wspomaganie czytania tam się to nazywa, czy jakoś tak), ale w MIUI8 stable nie ma auto. Trzeba ręcznie. Jakaś masakra.

Można ustawić godziny przełączania się, co jest chyba nawet wygodniejsze niż auto

4 godziny Sot I jeszcze 40% baterii? Serio? Udawało mi się osiągać niezłe wyniki sot, ale nie aż tak dobre. Chociaż wpływ zasięgu i ilości korzystania z wifi jest decydujący dla czasu pracy telefonu

No to przykład z dzisiaj.

b5a6acb3138a873f2726fb0462a3245e.jpg

a5760c25ed1232af6ea04dffb3e2a60f.jpg

b8a8cff4661331312f3af08dc811e4d6.jpg

23 minuty temu, Pawliko napisał:

U operatora sieci.

Ależ jesteś zabawny.

Nie pamiętam, jak jest w CM13, ale w CM14 w aplikacji telefonu -> ustawienia -> konta telefoniczne -> wybierasz konto (sim) -> ustawienia dodatkowe -> nazwa rozmówcy

Powinno być jakoś podobnie.

• Like 1
  • 3 weeks later...

Hej. Miał ktoś problem z podświetleniem ekranu podczas gdy ktoś do nas dzwoni np. wyjmując go z kieszeni?
Trzymając telefon z odsłoniętym czujnikiem ekran podświetla się normalnie. Jeśli tylko czujnik mam zasłonięty i chce odebrać muszę go obudzić przyciskiem albo puknięciem w ekran. Da się coś z tym zrobić?

Używałem. Od jakiegoś czasu bawiłem się dużo ROMami z Android 7.1, a teraz z ciekawości mam Slim ROM. Zaskakująco dobry. Ale za jakiś czas wracam do 7.1.

Też chyba tak miałem z tym ciemnym ekranem, gdy ktoś dzwonił. Mi to nie przeszkadzało.

15 godzin temu, markus420 napisał:

Nie, niestety nic z tych życzy nie działa. Próbowałem na wszystkie sposoby.

Nie używasz żadnego szkła hartowanego? 
Miałem ten sam problem gdy szkło hartowane w rogu przy czujniku się ubrudziło minimalnie. 

Moje szkło ma wycięcie na czujnik. Po za tym sprawdzałem kiedy czujnik sprawdza czy jest zakryty. I zamiast sprawdzać co kilka sekund on sprawdza tylko raz potem już nie. Nie wiem czy dobrze to opisałem ale myślę że zrozumiecie.
Oczywiście jeśli odznaczę opcje przypadkowego wyświetlania wtedy jest ok ale wtedy telefon odblokowuje mi się w kieszeni i robi co chce.

• Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...