Skocz do zawartości

[Mi4C] Team Superluminal's CM13


Gravis

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Próbował ktoś CM13 od Team Superluminal's na Mi4C ?

Oficjalna strona: http://www.teamsuperluminal.org/mi4c-cyanogenmod-13/

Wątek na XDA: http://forum.xda-developers.com/mi-4c/general/team-superluminals-cm13-finally-t3284295

Chyba jutro się skuszę na instalacje, wcześniej robiąc backup ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, używam od jakichś 2 tygodni i jest swietny. Super stabilny, bardziej niż miui. Android 6.0 to i jest nawet szybszy i plynniejszy.

Mam porównanie do wielu systemów na opo i żaden nie był tak dobry jak ten cm13 TS na mi4c.

Możliwe że będziesz tęsknić za udogodnieniami miui, ale ja nie trawie miui i wolę po prostu czystego androida/cm.

Do tego polecam jeszcze aplikacje aparatu ColorOS z xda i Dolby Atmos do dźwięku. Xposed też śmiga ładnie. Jeszcze nigdy mi się nie wysypal system.

:)

BTW chyba ten temat jest w złym dziale :) lepiej do podforum z mi4c wrzucić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc też nie lubię miui i już od dawna zastanawiam się nad tym systemem, ile ramu jest dostępne dla użytkownika? Czy na prawdę wszystko działa? Nie chce się pchać w systemy w wersji beta. (chociaż mam czasami wrażenie że miui jest takim systemem) jak tam bateria? Na miui osiągam spokojnie 5 godzin SOT z czego jestem bardzo zadowolony. (rekord 6h20min)

Edytowane przez senq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ja właśnie robię backup i biorę się za to. Na MIUI bateria wytrzymywała dzień przy moim uzytkowaniu i wcale nie bylo to wiecej jak 3H SOT.. w dodatku niedziałający Smart Lock dla innych urządzeń jak MiBand wczoraj mnie zdenerwował ;) A RAM w MIUI też był zjadany u mnie - zostawało około 600MB? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gravis napisał:

Heh ja właśnie robię backup i biorę się za to. Na MIUI bateria wytrzymywała dzień przy moim uzytkowaniu i wcale nie bylo to wiecej jak 3H SOT.. w dodatku niedziałający Smart Lock dla innych urządzeń jak MiBand wczoraj mnie zdenerwował ;) A RAM w MIUI też był zjadany u mnie - zostawało około 600MB? 

problemem nie jest to ile wolnego ramu zostaje, bo wolny ram  to zmarnowany ram, problemem jest to ile z tej pamięci zjada sam system, a ile zostaje użytkownikowi na aplikacje, a miui jest bardzo łakome :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Gravis napisał:

Na to też nie zwracam uwagi :) Dla mnie system ma działać stabilnie i płynnie bez zwiech. Mają uruchamiać się wszystkie aplikacje, których używam..

Rozumiem tylko bym chciał sobie porównać miui  i cm.  Mógłbyś sprawdzić ile jest dostępnego ramu dla użytkownika 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Mn1s1ek napisał:

Upewnię się co do instalacji: wrzucamy ZIP do pamięci wewnętrznej, przechodzimy do TWRP, robimy wipe i instalujemy ? A czy CM ma wbudowane recovery, które pozwoli zainstalować na powrót MIUI ?

Rób tak jak piszesz, jeżeli chciałbyś zainstalować CM to zrób sobie backup w twrp to w każdej chwili będziesz mógł wrócić do miui.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mn1s1ek napisał:

No właśnie, a propos backupu w TWRP, bo nigdy tego nie robiłem. Czy ten backup działa bezproblemowo i przywraca poprawnie cały system kropka w kropkę ze wszystkimi ustawieniami ? 

Tak wszystko.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, advcron napisał:

Że się tak spytam. Trzeba robić wipe internal storage? Czy nie wystarczy wipe system,data,cache i dalvik ?

Wysłano z Mi4c

Full wipe czyści tylko system a wipe z internal storage czyści też pamieć telefonu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że się tak spytam. Trzeba robić wipe internal storage? Czy nie wystarczy wipe system,data,cache i dalvik ?

Wysłano z Mi4c

Full wipe czyści tylko system a wipe z internal storage czyści też pamieć telefonu

To wiem. Tylko zastanawia mnie czy do wgrania tego romu należy czyścić internal storage.

Wysłano z Mi4c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...