Skocz do zawartości

[Mi4C] Team Superluminal's CM13


Gravis

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, senq napisał:

4 godziny Sot I jeszcze 40% baterii? Serio? Udawało mi się osiągać niezłe wyniki sot, ale nie aż tak dobre. Chociaż wpływ zasięgu i ilości korzystania z wifi jest decydujący dla czasu pracy telefonu

Czy ja wiem, czy to takie dziwne? Co prawda na OMNIRomie, jednakże wyciągałem 3h SOT przy graniu w PoGO, a trochę ta apka baterii zjada :P Do tego oczywiście synchronizacja i apki w tle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywacie livedisplay? Te ustawienia na noc wydają mi się za słabe dałbym mocniejszy filtr ale w sumie nie wiem może przesadzam i domyślny dobry?


I czemu mam ustawioną diode na zieloną a przy wiadomości z messenger i tak mam Biała

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, miklo napisał:

Tak. Na auto. Chciałem żonie włączyć ten ficzer w MIUI (wspomaganie czytania tam się to nazywa, czy jakoś tak), ale w MIUI8 stable nie ma auto. Trzeba ręcznie. Jakaś masakra.

Można ustawić godziny przełączania się, co jest chyba nawet wygodniejsze niż auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Pawliko napisał:

U operatora sieci.

Ależ jesteś zabawny.

 

Nie pamiętam, jak jest w CM13, ale w CM14 w aplikacji telefonu -> ustawienia -> konta telefoniczne -> wybierasz konto (sim) -> ustawienia dodatkowe -> nazwa rozmówcy

 

Powinno być jakoś podobnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej. Miał ktoś problem z podświetleniem ekranu podczas gdy ktoś do nas dzwoni np. wyjmując go z kieszeni?
Trzymając telefon z odsłoniętym czujnikiem ekran podświetla się normalnie. Jeśli tylko czujnik mam zasłonięty i chce odebrać muszę go obudzić przyciskiem albo puknięciem w ekran. Da się coś z tym zrobić?

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, markus420 napisał:

Nie, niestety nic z tych życzy nie działa. Próbowałem na wszystkie sposoby.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

Nie używasz żadnego szkła hartowanego? 
Miałem ten sam problem gdy szkło hartowane w rogu przy czujniku się ubrudziło minimalnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje szkło ma wycięcie na czujnik. Po za tym sprawdzałem kiedy czujnik sprawdza czy jest zakryty. I zamiast sprawdzać co kilka sekund on sprawdza tylko raz potem już nie. Nie wiem czy dobrze to opisałem ale myślę że zrozumiecie.
Oczywiście jeśli odznaczę opcje przypadkowego wyświetlania wtedy jest ok ale wtedy telefon odblokowuje mi się w kieszeni i robi co chce.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...