Skocz do zawartości

[Mi4C] Team Superluminal's CM13


Gravis

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
3 godziny temu, leonfp napisał:

Widzę że pojawiła się nowa wersja cm-13.1-20161007-TS-libra.
Jak instaluje się aktualizacje? Tak samo jak za 1 razem przez twrp? Muszę robić wipe: system data, cache and dalvik, cache partition?

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

 

Nie wiem, jak przy CM, ale AOSPA, to po prostu z recovery wrzuciłem ZIPa + jeszcze raz GAPS. Po instalacji nowej wersji przetrwały wszystkie ustawienia i aplikacje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, leonfp napisał:

Widzę że pojawiła się nowa wersja cm-13.1-20161007-TS-libra.
Jak instaluje się aktualizacje? Tak samo jak za 1 razem przez twrp? Muszę robić wipe: system data, cache and dalvik, cache partition?

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

 

ZADNE WIPY.

Robisz normalna instalacje w twrp pamietajac o jednoczsnym instalowaniu gapsow. Tyle. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Rafciu napisał:

Panowie warto w ogóle instalować tego CM ? zależy mi na aparacie pełnej synchronizacji oraz by bateria chociaż trzymała 1 dzień

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

Na pewno warto zobaczyc i samemu ocenic. System dziala tak samo dobrze i szybko, jest tylko troche inny i mniej problematyczny. Bateria rowniez na +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Rafciu napisał:

Dał by ktoś linki do najnowszego ? i pytanie jak zrobię backup danych w recovery zawsze mogę wrócić na obecny Miui?

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

 

Tu masz link do najnowszej wersji ktora wrzucilem na mege bo z ichnego servera sciaga sie jak /ciach/.

https://mega.nz/#!A5dCTC7a!1jAnm6_hpCXPy7zbPf7jO0X7OeGqXEW49yo5k09IUJE

CM-13.1-20161007-TS-LIBRA.ZIP

 

W twrp robisz backup i zaznaczasz wszystko. Pozniej mozesz przywrocic :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz link do najnowszej wersji ktora wrzucilem na mege bo z ichnego servera sciaga sie jak gowno.
https://mega.nz/#!A5dCTC7a!1jAnm6_hpCXPy7zbPf7jO0X7OeGqXEW49yo5k09IUJE
CM-13.1-20161007-TS-LIBRA.ZIP
 
W twrp robisz backup i zaznaczasz wszystko. Pozniej mozesz przywrocic

Dziękuję

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, data17 napisał:

Miui7 wcale nie trzyma lepiej na baterii wracałem nawet do 5.11.5 i było to samo co na miui8 na dodatek wolniej działa

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

U mnie jest na miui8 bardzo szybkie rozladowanie,w oczach spada.moze i lepiej dziala v8 ale ta bateria.probowalem kilka dni na cyanie13,ale wygoda funkcji miui przewyzsza cya13 i szybko wrucilem do ostatniego miui v7 stable z xiaomi eu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dru79 napisał:

ile Wam pobiera najnowsza wersja tego CM-a w standby?

W nocy nic. Jak odłączę telefon od ładowania wieczorem, czy w środku nocy (bo dzieci marudzą i się i tak obudzę), to rano mam 100%. Ale miałem tak też na innych ROMach.

 

EDYCJA: Teraz na przykład mam tak. Telefon odłączony od ładowarki o 5:45. W tej chwili (12:43) mam 68%, Ekran 1,36m (234mAh), dual sim (LTE), Spotify już ponad godzinę - cały czas w trybie online, a więc transmisja danych LTE (184mAh), Tryb Gotowości 24m50s (84mAh), telefon nieaktywny 5g 14m 44s (20mAh). Do tego przeglądarka, Twitter, usługi Google (maile z GMAIL + Hangouts).

 

Wczoraj w domu prawie cały czas WiFi, nie było Spotify, ale dużo Twittera, przeglądarki, Hangouts. Jak wpinałem telefon na ładowanie, to było 4 godziny SOT i 40% baterii jeszcze. DUAL SIM mocno kopie w tyłek. Ale to normalne.

Edytowane przez miklo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...