Skocz do zawartości

[Mi4C] Team Superluminal's CM13


Gravis

Rekomendowane odpowiedzi

Ten Titanium to lipa :( napisał mi żebym się upewnił że mam zrootowany ROM - i kupa - nie będę przenosił aplikacji (no chyba że jest kolejna rzecz o której nie wiem i właśnie zrobiłem z siebie osła :))

Do wgrania TWRP - to to Flashify ?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cgollner.flashify&hl=pl

Edytowane przez goldie77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, goldie77 napisał:

Ten Titanium to lipa :( napisał mi żebym się upewnił że mam zrootowany ROM - i kupa - nie będę przenosił aplikacji (no chyba że jest kolejna rzecz o której nie wiem i właśnie zrobiłem z siebie osła :))

Do wgrania TWRP - to to Flashify ?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cgollner.flashify&hl=pl

Jak nie masz roota to i apka flashity ci nie zainstaluje recovery. Musi byc root.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jaki jest rzeczywisty SOT na tym sofcie? Jeśli ktoś mógłby wrzucić screeny.

Zastanawiam się nad mi4 i mi4c. 3,5-4h sot to dla mnie za mało, a z tego co widziałem na miui ten telefon tylko tyle osiąga.

Czy CM podejdzie do wersji 2/16? na stronie superliminals jest napisane, że soft portowany jest pod 3/32.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z jakością wykonywanych zdjęć? We wcześniejszych postach wyczytałem że jest "gorzej" niż w miui. Jak z baterią? W tej chwili na miui mam jakieś 3 do 4 h sot i telefon ogólnie do wieczora od 7 rano spokojnie wytrzymuje

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, M1r3k napisał:

A jak z jakością wykonywanych zdjęć? We wcześniejszych postach wyczytałem że jest "gorzej" niż w miui. Jak z baterią? W tej chwili na miui mam jakieś 3 do 4 h sot i telefon ogólnie do wieczora od 7 rano spokojnie wytrzymuje

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Z bateria jest na 100% lepiej.

Apka aparatu w MIUI jest moim zdaniem lepsza. Ale czy zdjecia sa gorsze czy lepsze trudno powiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za odpowiedzi. Od wczorajszego wieczoru siedzę na CM-ie. I jak narazie czuję że będzie dobrze

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

A więc mogę powiedzieć że sot po dość intensywnym używaniu wychodzi 5h45min, i ogólnie jest bardzo dobrze, jedyne co to trzeba się przyzwyczaić do innej obsługi telefonu po przesiadce z miui (dla osób które je polubiło i się do niego przyzwyczaiło)

Pozostało tylko czekać na ewentualne aktualizacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

mam problem z modyfikacją CM , mam ostatni update 16.06.16r. i na aplikacji messenger gdy mam "dymek" i otwarty czat a chcę go zamknąć pociągając do góry to on tak jakby się crashuje i wyłącza.. Uprawnienia mu dałem. Wiecie może w czym problem?

Nagrałem krótki filmik na telefonie .

https://mega.nz/#!15sQgbCb!Smo4JgWoFyAr5MR0wwwwNQUvs46pWgjjn9-VZzQcZS8

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś testował rom z XDA: ---> [SOURCE CODE][ALMOST AOSP][CM-13.0]Nexus-fy libra and aqua <--- (a dokładnie Emfox's build) i mógłby zdać szerszą relację z ewentualnego porównania do tego TS CM13? ;-) Byłbym bardzo wdzięczny jak ktoś ma doświadczenia i może się nimi podzielić. Zaoszczędzi to sporo czasu i fatygi. Z góry dzięki! :-D

Edytowane przez jelennn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś testował rom z XDA: ---> [sOURCE CODE][ALMOST AOSP][CM-13.0]Nexus-fy libra and aqua Emfox's build) i mógłby zdać szerszą relację z ewentualnego porównania do tego TS CM13? ;-) Byłbym bardzo wdzięczny jak ktoś ma doświadczenia i może się nimi podzielić. Zaoszczędzi to sporo czasu i fatygi. Z góry dzięki! :-D

Różnice między domami opartymi na CM sa bardzo małe.

Ja osobiście przeszedłem z CM 13.1 na Mokee i różnica jest jedna - Mokee wrzuca w RAM ile aplikacji się da, przez co długo działaj bez restartow. W CM to bardzo restrykcyjne.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

1. Czy ktoś do CM13.1 instalował np. Xposed - a konkretnie Gravity Box - jakieś opinie ?

2. @decorator12 - czy instalacja Mokee jest taka sama jak Team Superluminal ? - podeślesz linka do Mokee ?

3. @DanxSG - czytałem że podobno reset pomaga, jak nie do wipe dalvik, ale nie u wszystkich dzieje się taki crash jak u Ciebie - i czy możesz mi powiedzieć jak generalnie ze stabilnością tego 16.06 ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.07.2016 o 23:04, decorator12 napisał:

Różnice między domami opartymi na CM sa bardzo małe.

Ja osobiście przeszedłem z CM 13.1 na Mokee i różnica jest jedna - Mokee wrzuca w RAM ile aplikacji się da, przez co długo działaj bez restartow. W CM to bardzo restrykcyjne.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Cześć,

Dzięki. Wiem, że różnice pomiędzy romami opartymi na źródłach CM są znikome. Bardziej mi chodziło o same realne różnice "we wnętrzu" romu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.07.2016 o 19:08, goldie77 napisał:

Cześć,

1. Czy ktoś do CM13.1 instalował np. Xposed - a konkretnie Gravity Box - jakieś opinie ?

Z Gravity Box korzystam na cm13 od TS. Wcześniej na build'ach Emfox'a i awaaas'a (Ketut source) oraz omni TS. Na wszystkich działa bez najmniejszego problemu.

Jedynie na AOSPA ze strony TS mam problem z xposed, więc na razie sobie darowałem testy.

Nie wiem jakie funkcje Ciebie interesują, ale wszystko czego ja używam działa. W moim przypadku jest to wygląd górnej belki i działanie przycisków nawigacyjnych (np.przeniesienie 'back' na lewą stronę).

Dnia 2.07.2016 o 23:04, decorator12 napisał:

Czy ktoś testował rom z XDA: ---> [sOURCE CODE][ALMOST AOSP][CM-13.0]Nexus-fy libra and aqua Emfox's build)

Na nowszych buildach miałem problem z migotaniem aparatu, ale ze względu na brak możliwości wyłączenia dźwięku migawki i tak używam zamienników.

CM13 TS wchodzi chyba czasem zbyt głęboko w tryb uśpienia i nie można telefonu wybudzić dwu klikiem.

 

Edytowane przez molt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie udało mi się, na ostatniej wersji TS CM13.1 z 02.07, uzyskać jakieś sensowne wyniki dla baterii. Cud to może nie jest, ale nigdy jeszcze chyba takich wartości nie miałem. Minimalnie zmniejszyłem bazową wartość jasności ekranu, ustawiłem drugą kartę SIM tylko na GSM, poblokowałem większości aplikacji dostęp do lokalizacji, skanowania itd. - w tym Usługom Google Play. Efekt końcowy widoczny na załączeniu (cały czas na WiFi + BT z Mi Band). Nareszcie nie ciągnie baterii w standby tak jak wcześniej.  

Screenshot_20160706-230050.png

Screenshot_20160706-230057.png

Screenshot_20160706-230103.png

Screenshot_20160706-230115.png

Edytowane przez jelennn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was doświadczył na ostatnim buildzie problemów z netem? Na żadnym slocie, ani 1 ani 2 nie mam dostępu do komórkowej transmisji danych. Nic nie pomaga, ani restart, ani zmiany APN, ani czyszczenie cache itd., ani flash baseband ze strony TS -> V7.5.2.0.

Ktoś coś? Jakiś pomysł? Rozwiązanie? WiFi działa normalnie, połączenia działają normalnie. 

PS. Prawdopodobnie to Orange ma problem, więc proszę o usunięcie postu.

Edytowane przez jelennn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, jelennn napisał:

Czy ktoś z Was doświadczył na ostatnim buildzie problemów z netem? Na żadnym slocie, ani 1 ani 2 nie mam dostępu do komórkowej transmisji danych. Nic nie pomaga, ani restart, ani zmiany APN, ani czyszczenie cache itd., ani flash baseband ze strony TS -> V7.5.2.0.

Ktoś coś? Jakiś pomysł? Rozwiązanie? WiFi działa normalnie, połączenia działają normalnie. 

PS. Prawdopodobnie to Orange ma problem, więc proszę o usunięcie postu.

Orange ma problemy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , mam problem podczas wgrywania cm13.1 wyskakuje mi w twrp : this package is for device mi4c libra, this device is h815 ii failed , co z tym poradzić ?

już ok , był nieprawidłowy twrp

Edytowane przez xxx909
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...