Skocz do zawartości

Statystyki zużycia baterii


AdBloczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Panowie ktoś ma lekarstwo na proces bluetooth qpnp-vm-bms-9 ?

Bo przeszedłem niedawno z 7.1.3.0 na nowe miui, 5.25, teraz kolejna wersja 6.8 (z piątku) i cały czas mi drenuje i wybudza telefon qpnp-vm-bms-9

Dodam że bt musowo włączony bo używam mb2.

Bateria wystarcza na dzień :(

Edytowane przez fake4r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
8 godzin temu, wolf45 napisał:

Miui 9 nie pomogło bateria nadal dramat, czym to może byś spowodowane? W październiku minie rok jak mam telefon a bateria jest zauważalnie słabsza, już nie mówiąc o wynikach bez wifi bo to już całkowity dramat

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 

Podaj jakies konkrety, screeny, bo tak nie wiadomo co masz na myśli.

U mnie wydajność też spadła - jakieś 20% krócej trzyma. Czasami gdy odłączę go po całonocnym ładowaniu to po 5min nie używania mam już 98% baterii.

SoT przeważnie mam ok 4-5h. Gdy używam go non stop do przeglądania netu to ponad 7h SoT pociagnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, wolf45 napisał:

bateria jest zauważalnie słabsza

Mam takie same odczucia. Też mam telefon od października, a mniej więcej od połowy czerwca bateria trzyma koło 40% krócej niż na początku. 7h SOT to po prostu cud.

14 godzin temu, Mario80 napisał:

Czasami gdy odłączę go po całonocnym ładowaniu to po 5min nie używania mam już 98% baterii.

Mam podobnie, z tym że po 3 minutach od odłączenia baterii jest 96%, SOT poniżej minuty, a do 90% spada w jakieś 15 minut. Później leci wolniej, jednak zauważalnie szybciej niż na początku. Wgrywałem już romy na czysto kilka razy, zero poprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie bateria zaczęła coraz bardziej szwankować. Jakieś 5h po odłączeniu od ładowarki i parokrotnego sprawdzenia godziny i ustawienia przypomnienia nagle wcięte miałem 15%.

Aktualizacje automatyczne wyłączone. 

Do tego od paru dni przestał działać mi net w roamingu, gdzie na drugim numerze przypisanym do tego samego konta net działa. Sądze, że to nie ma żadnego związku, ale... może jednak? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Minął miesiąc moich walk z baterią na MIUI. Ostatnio trzymała po prostu tragicznie, 3h sot przez cały dzień to był maks. Zażenowany tym wszystkim zainstalowałem wczoraj RessurectionRemix. Mam 3h sot, baterii zostało jeszcze... 60%!!! Myślałem już, że to wina baterii, że tak trzyma, a tu okazuje się, że winne jest MIUI. Szybko już do niego nie wrócę. Wszystkim, którzy mają problemy z baterią także polecam przesiadkę na jakiś inny system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, paveu napisał:

 polecam przesiadkę na jakiś inny system.

Sprawdziłem przed chwilą u siebie na Miui 7.10.19. Po 12 godzinach prawie 3h sot mam jeszcze 70%. Czyli Miui też potrafi działać prawidłowo.

Screenshot_2017-10-23-21-58-26-787_com_miui.securitycenter.thumb.png.2b63edd6754dc644dffd38b8275ddef0.png

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem co u mnie było nie tak. Od czerwca nie mogłem sobie dać rady z baterią. Nawet sprawdzałem na Globalu, było to samo. Nie zliczę ile razy robiłem różne wipy, ile razy instalowałem soft na nowo. 2 razy nawet czyściłem telefon do zera, łącznie z ponownym blokowaniem bl - bez skutku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, paveu napisał:

No to nie wiem co u mnie było nie tak.

A karty sd używasz? Dwa razy miałem problem z nadmiernym drenażem z powodu jakichś błędów na karcie (prawdopodobnie w katalogu Miui). Jak się stawia na nowo system, to warto też sformatować kartę, albo przynajmniej wywalić katalog Miui, żeby to sobie od nowa samo stworzyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, FromWP napisał:

A karty sd używasz?

Używam, używam. Ano widzisz, o formacie nie pomyślałem. Jak znajdę czas to może wrócę na Miui i to sprawdzę, jednak w RR nie brakuje mi niczego, czego używałem wcześniej. Za to jest parę rzeczy, których bardzo brakowałoby mi na Miui...

Edytowane przez paveu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2017 o 16:43, paveu napisał:

Minął miesiąc moich walk z baterią na MIUI. Ostatnio trzymała po prostu tragicznie, 3h sot przez cały dzień to był maks. Zażenowany tym wszystkim zainstalowałem wczoraj RessurectionRemix. Mam 3h sot, baterii zostało jeszcze... 60%!!! Myślałem już, że to wina baterii, że tak trzyma, a tu okazuje się, że winne jest MIUI. Szybko już do niego nie wrócę. Wszystkim, którzy mają problemy z baterią także polecam przesiadkę na jakiś inny system.

Czy u ciebie wykres zuzycia baterii schodzil plynnie, czy skokowo? U mnie schodkow od choloery nawet jak fon jest nieuzywany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzień dobry, chciałbym się zapytać jak to jest z pojemnością bateria na stronie że specyfikacjami telefonu ( redmi 3s pro) pisało że ma on 4100mAh lecz w panelu sterowania pisze mi że ma ona 4000mAh. I nie wiem czy po prostu po roku się pojemność zmniejszyła czy tak ma byc.

Screenshot_2017-12-17-08-29-22-043_com.miui.securitycenter.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...