Skocz do zawartości

Statystyki zużycia baterii


AdBloczek

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 10.12.2016 o 12:49, Ciacho23 napisał:

Jak u was wygląda sprawa z baterią po dłuższym okresie użytkowania? Trzyma równie dobrze jak po zakupie telefonu? Bo u mnie z każdym tygodniem jest coraz gorzej. Siedzę na xiaomi.eu. Robię aktualizacje mniej więcej co 2 tyg bez full wipe. Przykładowo dzisiaj: przez 6 godz 20% poleciało. W tym 30 min ekranu (jakas niewymagająca gierka), reszta czasu telefon nieużywany. Generalnie przy 2-3 godz ekranu 2 dni nie pociągnie.

Może pora jakiś full wie zrobić?

TEz mam takie wrazenie.

Aktualizacje aplikacji prawie codziennie zaciagam, android  7.1.3.0  na zablokowanym BL.

Transmisja 3G non stop wlaczona. Bez niej wytrzymuje zdecydowanie dluzej.

W tle dziala Whats up i messenger.

Edytowane przez Mario80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie.

Jestem zadowolony z baterii ale tylko...w dzień:)

Codziennie wykonuję około 70-80 rozmów przez telefon, wysyłam sporo sms i siedzę troszkę na necie.

Bateria w ciągu tych 15 godzin spada o około 20-25% więc wynik extra.

Ale gdy kładę się spać to przez 8h bateria spada o 25-30%. A telefonu w ogóle nie używam w nocy..

Co moźe być tego przyczyną? Jak sprawdzić co dokładnie zużywa baterię? Używam greenify i wg niego wszystko jest uśpione..

Sytuacja pojawiła się 2-3 dni temu..

Edytowane przez mondeoklub
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest ale już od bardzo długiego czasu użycie telefonu mam bardzo duże, raz tylko spadło poniżej 30 %

miui.securitycenter.png

Czemu o tym piszę? Otóż dziewczyna ma dokładnie taki sam fon dużo więcej pobranych i uruchomionych w tle apek ale u niej to wygląda o niebo lepiej.

Edytowane przez Vergiliusz
edit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2016 o 12:49, Ciacho23 napisał:

Jak u was wygląda sprawa z baterią po dłuższym okresie użytkowania? Trzyma równie dobrze jak po zakupie telefonu? Bo u mnie z każdym tygodniem jest coraz gorzej. Siedzę na xiaomi.eu. Robię aktualizacje mniej więcej co 2 tyg bez full wipe. Przykładowo dzisiaj: przez 6 godz 20% poleciało. W tym 30 min ekranu (jakas niewymagająca gierka), reszta czasu telefon nieużywany. Generalnie przy 2-3 godz ekranu 2 dni nie pociągnie.

Może pora jakiś full wie zrobić?

Sprawdz aplikacja np CPU Spy jakie masz procentowe obciazenie czestotliwosci procka, bo u mnie jak uzywam telefonu to przewaznie pracuje na maxa, i tylko 2 rdzenie sa w spoczynku, a pamietam ze pare michow wstecz bylo calkiem odwrotnie.

Pewnie jakas aktualizacja od google, androida cos mi namieszala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 5.01.2017 o 16:35, widmo1980 napisał:

Aż taką lipę macie z baterią ?? U mnie nie jest najgorzej, ale faktycznie w porównaniu do poprzednich romów się pogorszyło.

Na początku było dobrze. Po trzy dni trzymał, sot 9-10h. Przy zablokowanym botloaderze i tym znanym romie.

Nie mam pojęcia z jakiego powodu i co się stało. Najgorzej że nawet jak telefon jest wyłączony, to bateria spada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, michaelwaut napisał:

Na początku było dobrze. Po trzy dni trzymał, sot 9-10h. Przy zablokowanym botloaderze i tym znanym romie.

Nie mam pojęcia z jakiego powodu i co się stało. Najgorzej że nawet jak telefon jest wyłączony, to bateria spada.

Jeśli masz root to spróbuj z L Speed .Powinno pomóc.Chociaż ja nie miałem żadnego problemu.Przez 3 dni 22 h miałem SOT 8h 17 min.na ostatnim romie.Zobaczymy jak teraz.A no mi może spróbuj z xiaomi,eu czy będzie jakaś różnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I właśnie tu jest problem bo kiedyś czytnik linii nie działał tylko nie pamiętam czy to było na MIUI 7 czy 8

Masz może link do romu 6.8.11 dla Redmi 3 PRO?

Edytowane przez dobot
pytanie o link do romu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...