Skocz do zawartości

Etui i szklo do Redmi 3


Axan

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Zymtek napisał:

W watku Mi5 użytkownikowi odklejało się wskutek założonego etui  z tylu telefonu.

Hmm też mam etui ale co ma jedno do drugiego...

1 godzinę temu, Zymtek napisał:

W watku Mi5 użytkownikowi odklejało się wskutek założonego etui  z tylu telefonu.

Hmm też mam etui ale co ma jedno do drugiego...Doczytałem, że mu podważa. Mi sie szkło nie styka z etui ani z ramką telefonu. Fakt, z lewej strony ma wiecej miesca do ramki niż z prawej ale i tak nie dotyka ramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Taki sylikon po niedługim czasie ubrudzi Ci się tak, że nie będzie dało się na niego patrzeć. Wiem z doświadczenia. To drugie wygląda spoko, ale cena jest trochę przesadzona.

Jeśli nie będzie Ci przeszkadzał brak "ochrony" na górnej i dolnej krawędzi telefonu to polecam Nillkin Frosted. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem takiego najzwyklejszego silikona do mojego starego LG L5 II, który oddałem mamie - ponad 2,5 roku i wygląda na wyraźnie używany, ale tragedii z brudem nie ma. Wtedy czerwony, teraz planuję czarny, więc raczej jeszcze mniej będzie widać. Bardziej mi zależy właśnie na ochronie i dlatego Nillkin odpadł w przedbiegach, a wynalazków z klapką nie chcę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Doki napisał:

Które etui bardziej polecacie?

 

Takie zwykłe silikonowe wystarczy http://allegro.pl/xiaomi-redmi-3s-etui-pudrowe-pokrowiec-case-szklo-i6534241168.html

Czy lepiej dołożyć do czegoś takiego: http://allegro.pl/oryginalne-etui-carbon-xiaomi-redmi-3s-i6648187805.html

???

Z tej drugiej aukcji ostatnio zamówiłem sobie na ali i wyniosło mi coś ponad 21 zł.Dwa dni później widziałem na allegro za 29 zł + szkło.Także ta cena jest jak dla mnie kosmiczna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, widmo1980 napisał:

Z tej drugiej aukcji ostatnio zamówiłem sobie na ali i wyniosło mi coś ponad 21 zł.Dwa dni później widziałem na allegro za 29 zł + szkło.Także ta cena jest jak dla mnie kosmiczna.

I jak wrażenia? W dotyku bardziej jak stal, silikon czy włókno węglowe? I czy śliskie nie jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze czekam na przesyłkę , także nic nie mogę powiedzieć.Ale wydaje mi się że będzie solidne.Tutaj masz link z aliexpress https://pl.aliexpress.com/item/Xiaomi-Redmi-3-pro-Case-ipaky-brand-Brushed-TPU-for-xiaomi-redmi-3s-Cell-Phone-Cases/32770479119.html?spm=2114.13010608.0.0.4BJWKy

Edytowane przez widmo1980
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Doki napisał:

Bardziej mi zależy właśnie na ochronie i dlatego Nillkin odpadł w przedbiegach, a wynalazków z klapką nie chcę

Używam Nillkina Frosted od bardzo długiego czasu. Jeśli dobrze liczę, to od 2012 roku, kiedy kupiłem Galaxy Note'a. Od tamtego czasu miałem kilka telefonów, testowałem masę futerałów i zawsze wracałem do Nillkina. Mimo, że nie chroni góry i dołu, tak nigdy nie miałem tam żadnego uszkodzenia na żadnym telefonie. 

Mogę polecić też etui od MSVII. Jakość taka sama jak w Nillkinie a dodatkowo chroni górę i dół. http://allegro.pl/oryginalne-etui-msvii-xiaomi-redmi-3-pro-3s-i6642959266.html Jeśli nie zależy Ci na czasie to na aliexpress znajdziesz je za ~25 zł.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Więc albo to czarne cudo albo MSVII, jeszcze się wstrzymam chwilę :) Estetyka też ważna :P

 

Dnia 21.12.2016 o 22:58, widmo1980 napisał:

Jeszcze czekam na przesyłkę , także nic nie mogę powiedzieć.Ale wydaje mi się że będzie solidne.Tutaj masz link z aliexpress https://pl.aliexpress.com/item/Xiaomi-Redmi-3-pro-Case-ipaky-brand-Brushed-TPU-for-xiaomi-redmi-3s-Cell-Phone-Cases/32770479119.html?spm=2114.13010608.0.0.4BJWKy

Będę wdzięczny za kilka słów jak dojdzie, bo wygląda kozacko i chyba się zdecyduję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 24.12.2016 o 00:33, Doki napisał:

Dzięki! Więc albo to czarne cudo albo MSVII, jeszcze się wstrzymam chwilę :) Estetyka też ważna :P

 

Będę wdzięczny za kilka słów jak dojdzie, bo wygląda kozacko i chyba się zdecyduję :)

Etui dotarło do mnie i jestem bardzo z niego zadowolony.Jest idealnie spasowane.Tylne plecki są delikatnie chropowate co sprawia że etui nie jest śliskie i pewnie trzyma się je w dłonie.W rzeczywistości wygląda jak na zdjęciach , więc śmiało polecam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy ktoś posiadaczy etui MSVII może powiedzieć czy jest ono pokryte farbą? Tzn. że po czasie w końcu się zetrze gdzieś na krawędziach i będzie prześwitywał z pod spodu inny kolor? Czy jednak jest tak dobrze wykonane jak np. Nillkin czyli z jednolitego kolorowego tworzywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2017‎-‎01‎-‎12 o 07:30, eloelo1 napisał:
4 godziny temu, fake4r napisał:

Czy ktoś posiadaczy etui MSVII może powiedzieć czy jest ono pokryte farbą? Tzn. że po czasie w końcu się zetrze gdzieś na krawędziach i będzie prześwitywał z pod spodu inny kolor? Czy jednak jest tak dobrze wykonane jak np. Nillkin czyli z jednolitego kolorowego tworzywa?

Po ok 4 miesiącach mam jedno miejsce ok. 1mm gdzie jest wytarty lakier. Ja mam niebieskie etui i niebieskie także jest pod lakierem. No i jest to punkt o średnicy 1mm także, kto nie wie nawet tego nie zauważy.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W końcu doszedł do mnie case z tej aukcji : http://s.aliexpress.com/BfyUvuAN

Case zamówiłem dla mamuśki redmi 3 i muszę przyznać szczerze, że jestem pozytywnie nim zaskoczony. Oczywiście mimo opisu aukcji etui jest dedykowane dla Redmi 3s/Pro i takie też oznaczenie widniało na opakowaniu.
Etui składa się z plastikowych plecków i dwóch błyszczących klipsów dopinających ten case, wykonanych również z plastiku. Całość jest w miarę spasowana, wiadomo nie jest to najsztywniejsza konstrukcja i zacznie się naciskać wspomniane klipsy to lekko się przemieszczają i troszkę skrzypia. Lecz w codziennym użytkowaniu nie powinno przeszkadzać, nawet jak ubsługuję telefon jedna dłonią mocno naprężajac dół etui o dziwo narazie nic nie trzeszczy itp.
Do samych plecków nie mam żadnych zastrzeżeń. Jak dla mnie są wyśmienite, bardzo przyjemne w dotyku, wręcz aksamitne. Dodatkowo kolory są wyraziste, lekko matowe. Nie ma też żadnych problemów z używaniem fizycznych przycisków. Niestety nie mam porównania matowym MSVII, jedynie mam w swoim Redmi 4 to "chropowate".
Z klipsami jest nieco gorzej. Sprawiają wrażenie delikatnych, aż strach było zakładać. Kolor złoty robi wrażenie, lecz nie jest idealnie pokryty (na cienkim pasku widoczne malutkie nierówności). W dodatku na rancie z przodu widać odpryski farby (przebija się ciemny kolor w zależności od światła widoczny lub nie).
Generalnie całość in plus. Gdyby taki wyszedł na mój tel to sam bym się chyba skusił. Mamuśka bardzo zadowolona, a to najważniejsze. Zobaczymy jak z biegiem czasu będzie widać na nim ślady użytkowania.

Poniżej zdjęcia.

032cb622d80e13b386bdc770b1f9b9d4.jpg
3fe7e2e1cd8906f43cd8c6eae3c67836.jpg
73833d1b40aebc2dba2d75dcfdcec5fc.jpg
546c1e47413acc9e80488f38afb1d56a.jpg
884fc9dbbafe5827dbe804771cbb95a4.jpg
3f40242bac601b8d8d41cf25e0acb80a.jpg
70283e97c7fa28bf4a1ed04b4e4e98d9.jpg
c8b6f83fa7f0870832ec7f0b23a22b9a.jpg
232d5a3e4e5be56843642284ed4f821c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zamawiał ktoś to etui i mógłby coś o nim powiedzieć? Teraz mam Nillkina Frosted i jest bardzo fajne, ale po upadku już prawie nie mam rogu etui a dwa kolejne pęknięte.

 

http://s.aliexpress.com/jeYBBBJn

 

EDIT: nie zauważyłem, że już było o tym etui.

Możesz@widmo1980 powiedzieć jak jest z wycięciem na ładowarkę i miniJacka? Jest wystarczająco miejsca?

Czytnik linii papilarnych nie jest za głęboko?

Jak jest z przyciskami? Nie chodzą za ciężko? Z tym mam największe obawy.

 

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, xmacx3 napisał:

Zamawiał ktoś to etui i mógłby coś o nim powiedzieć? Teraz mam Nillkina Frosted i jest bardzo fajne, ale po upadku już prawie nie mam rogu etui a dwa kolejne pęknięte.

 

http://s.aliexpress.com/jeYBBBJn

 

EDIT: nie zauważyłem, że już było o tym etui.

Możesz@widmo1980 powiedzieć jak jest z wycięciem na ładowarkę i miniJacka? Jest wystarczająco miejsca?

Czytnik linii papilarnych nie jest za głęboko?

Jak jest z przyciskami? Nie chodzą za ciężko? Z tym mam największe obawy.

 

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Wszystko jest idealnie spasowane.Także o nic się nie martw.Etui jest na prawdę spoko i śmiało polecam.Przyciski też działają bez problemu.

Edytowane przez widmo1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest idealnie spasowane.Także o nic się nie martw.Etui jest na prawdę spoko i śmiało polecam.Przyciski też działają bez problemu.


Dzięki za odpowiedź.
Właśnie zamówiłem, teraz tylko czekać :)

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie kupiłem odświeżony model MSVII

https://pl.aliexpress.com/item/100-original-MSVII-Brand-Xiaomi-redmi-3s-cases-Silicone-cover-For-xiaomi-redmi-3-s-phone/32749570177.html?spm=2114.13010608.0.0.XmK3YW

Różni się on od poprzedniego wycięciem na przyciski.

Jak to MSVII pasuje idealnie, nic nie skrzypi itp. Zakupiłem "chropowatą" wersję..trzyma się w ręku perfekcyjnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Nillkina frostet, jest ok i bardziej mi się podoba od tego zwykłego ipaky (żona miała, ale zmieniłem jej na Nillkina frostet), bo trochę cieńsze, mniej się wyciera, mniej śiskie, telefon nie wypada z etui przy upadku i nie zasłania krawędzi z portami (mikrofonami). Z ciekawości (i cienkości) zamówiłem przed chwilą to MSVII chropowate. Wiem, że potrafi pękać nawet przy zakładaniu i zdejmowaniu, ale chodzi mi wyłącznie o zmniejszenie śliskość telefonu, mniej o ochronę. Jak dostanę to zdam relację (za miesiąc?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mondeoklub napisał:

Zamówiłem sobie kolor szary, bardzo ładnie wygląda.

Też zamówiłem szare, a co do pękania, to nie jest tak pancerne jak Nillkin-a, ale cieńsze i chyba ładniejsze. Dodatkowo odsłonięte klawisze, nie zagłębione w etui.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...