Skocz do zawartości

Etui i szklo do Redmi 3


Axan

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, AdBloczek napisał:

Ja zamówiłem szkło hartowane na allegro od sklepu VegaCom i przyszło kompletnie niewymiarowe, tak więc nie polecam.

Kupiłem taki zestaw na aliexpress i cierpliwie zaczekam aż mi przyjdzie:

http://www.aliexpress.com/item/9H-Premium-Matte-Tempered-Glass-Film-For-Xiaomi-Redmi-3-Screen-Protector-5-0inch-Redmi3-No/32600155732.html

http://www.aliexpress.com/item/MSVII-Brand-Xiaomi-Redmi-3-Case-Brushed-PC-Back-Cover-Aluminum-Metal-Frame-Set-Phone-Cases/32597399153.html

Tutaj macie szkło i case. Na aliexpress, powoli akcesoria przybywają. Na allegro na razie nic nie ma, a jeśli jest to tak jak widzicie wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, kodens79 napisał:

 

Zamowilem to http://www.aliexpress.com/snapshot/7276713901.html?orderId=72460360625650

Osobiscie jakos najlepiej mi sie podobalo .

 

13 minut temu, Drobnoustrój napisał:

Ale to jest do note 3, a nie do zwykłego... Aczkolwiek faktycznie ładne :)

Wysłane z mojego 2013023 przy użyciu Tapatalka

szukałem czegoś takiego do redmi 3, ale nie udało mi się znaleźć :)

 

edit. jednak jest 

case

Edytowane przez saracynek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu dotarło do mnie szkło zamówione na tej aukcji: http://www.aliexpress.com/item/9H-Premium-Matte-Tempered-Glass-Film-For-Xiaomi-Redmi-3-Screen-Protector-5-0inch-Redmi3-No/32600155732.html

Zaskoczenie? Ogromne, jest dopasowane do telefonu w przeciwieństwie do szkła, które zamawiałem na allegro od VegaCom i jeszcze nie dostałem zwrotu pieniędzy. Dopasowane tak jak u ufo, czyli mogłoby być 0,5mm dłuższe i szersze, ale normalnie tego nie widać i nie wiem czy wtedy już nie nachodziłoby na ramki.

Rozczarowanie? Nałożyłem je dosłownie 15 minut temu i w kilku miejscach wygląda jakby były grupki mikropęcherzyków powietrza, bo kurz to raczej nie jest. Tak czy siak jest to widoczne tylko pod światło, więc nie narzekam. Może znikną za jakiś czas. Pierwszy raz nakładałem szkło hartowane i jestem w miarę zadowolony z efektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, AdBloczek napisał:

W końcu dotarło do mnie szkło zamówione na tej aukcji: http://www.aliexpress.com/item/9H-Premium-Matte-Tempered-Glass-Film-For-Xiaomi-Redmi-3-Screen-Protector-5-0inch-Redmi3-No/32600155732.html

Zaskoczenie? Ogromne, jest dopasowane do telefonu w przeciwieństwie do szkła, które zamawiałem na allegro od VegaCom i jeszcze nie dostałem zwrotu pieniędzy. Dopasowane tak jak u ufo, czyli mogłoby być 0,5mm dłuższe i szersze, ale normalnie tego nie widać i nie wiem czy wtedy już nie nachodziłoby na ramki.

Rozczarowanie? Nałożyłem je dosłownie 15 minut temu i w kilku miejscach wygląda jakby były grupki mikropęcherzyków powietrza, bo kurz to raczej nie jest. Tak czy siak jest to widoczne tylko pod światło, więc nie narzekam. Może znikną za jakiś czas. Pierwszy raz nakładałem szkło hartowane i jestem w miarę zadowolony z efektów.

Ja zamówiłem to samo szkło, dostałem wczoraj. Jestem zadowolony, ale na środku dzisiaj rano zrobiło się coś takiego, co wygląda jak tłusta plamka. Myślałem, że jest to na zewnątrz i zetrę, ale to pewnie powietrze wpadło. Przy włączonym ekranie w ogóle tego nie widać, jedynie przy wygaszonym, ale to nie przeszkadza w użytkowaniu.

Mnie udało się założyć za drugim razem, bo do takich rzeczy mam dwie lewe ręce. Także poza tym co opisałem jest super. Spasowanie tak samo jak piszecie, ale to też nie problem

 

Zamówiłem taki zestaw jak Ty, także czekam jeszcze na case :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, AdBloczek napisał:

Ja zamówiłem zwykłe i jest w porządku.  Szkło jak szkło :)

Mikropęcherzyki o których wcześniej pisałem zniknęły na drugi dzień i jest idealnie przyklejona. 

Zastanawiam się nad tym matowym, nigdy chyba nawet nie widziałem, muszę poczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad tym matowym, nigdy chyba nawet nie widziałem, muszę poczytać.

Ja wziąłem to matowe. Na słońcu zapomniałem na to zwrócić uwagi, ale przy żarówce świetnie odbija światło, no i zero odcisków palców :-)

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, saracynek napisał:

 

Ja wziąłem to matowe. Na słońcu zapomniałem na to zwrócić uwagi, ale przy żarówce świetnie odbija światło, no i zero odcisków palców :-)

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

Zamówiłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również bym o to prosił.
I jeszcze chciałbym usłyszeć opinię na temat tego matowego szkiełka, czy czasem nie rozmywa wyświetlanego obrazu lub w jakiś sposób nie pogarsza. W zwykłym połysku denerwuje mnie że ciągle są odciski na nim jak się dużo korzysta telefonu i to po prostu jest koszmar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, fake4r napisał:

Również bym o to prosił.
I jeszcze chciałbym usłyszeć opinię na temat tego matowego szkiełka, czy czasem nie rozmywa wyświetlanego obrazu lub w jakiś sposób nie pogarsza. W zwykłym połysku denerwuje mnie że ciągle są odciski na nim jak się dużo korzysta telefonu i to po prostu jest koszmar.

Trochę pogarsza, ale to było dla mnie zauważalne jedynie od razu po założeniu. Kolejnego dnia już się przyzwyczaiłem i nie stanowi to żadnego problemu, są to minimalne rozmycia tekstu, widać to na bardzo małej czcionce. Naprawdę to nie przeszkadza, są to minimalne różnice. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje też, nawet dzień wcześniej. Mam nadzieję, że dojdzie w poniedziałek, bo jak nie to najprawdopodobniej odbiorę je dopiero za 2 tygodnie

Odebrałaś już case? Powiedz jak Ci w nim GPS działa? Bo ja za bardzo tego nie testowałem, ale wczoraj w case co chwilę gubił GPS, dzisiaj w ogóle nie mógł złapać, po wyjęciu telefonu z etui od razu złapał fixa i zero problemów.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, saracynek napisał:

Odebrałaś już case? Powiedz jak Ci w nim GPS działa? Bo ja za bardzo tego nie testowałem, ale wczoraj w case co chwilę gubił GPS, dzisiaj w ogóle nie mógł złapać, po wyjęciu telefonu z etui od razu złapał fixa i zero problemów.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Od wtorku czeka na poczcie, ale odebrać go będę mógł dopiero pod koniec następnego tygodnia.

Jak z zasięgiem? Dopasowany jest do rozmiarów telefonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wtorku czeka na poczcie, ale odebrać go będę mógł dopiero pod koniec następnego tygodnia.

Jak z zasięgiem? Dopasowany jest do rozmiarów telefonu?

Jeśli chodzi o zasięg to nie zauważyłem problemów. Dopasowana, ale u mnie tylko jedną ładowarkę udało mi się podłączyć, bo otwór w obudowie jest za mały

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...