Skocz do zawartości

Sprawdzenie oryginalności produktu Xiaomi


404

Rekomendowane odpowiedzi

Podpowie ktoś mi, dlaczego w aplikacji Mi-Identification/Mi-Identyfikacja pojawia mi się tylko IMEI i ip, a nie ma innych informacji ?

Dodam tylko, że na samej górze mam "Not enough information".

Pomóżcie wyjaśnić sprawę, chyba jest ktoś tutaj kto jest w stanie mi pomóc (albo się mylę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Cześć,

Dzisiaj zamówiłem Xiaomi Note 4 Global, ale jako, że mam pewne podejrzenia co do tego, że telefon może pochodzić ze zwrotu to chciałbym się dowiedzieć czy jest może jakaś możliwość sprawdzenia tego np. poprzez sprawdzenie czasu ile urządzenie było włączone. Widziałem, że można wywołać z kodu serwisowego (*#*#4636#*#*) informacje o czasie pracy, ale bodaj odnosiło się to do aplikacji. Więc pytanie, czy istnieje możliwość sprawdzenia tego w jakiś rzetelny sposób? 

Z góry dziękuję za wszelką pomoc. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na początek na tak podstawowe rzeczy jak folia na wyświetlaczu, czy kabel USB jest zawinięty tym drutem a nawet przyjzyj się czy nie ma na nim odciskow palców itd. No chyba że zamówiłeś telefon w którym ktoś zmieniał soft i o tym pisał to wtedy mija się to z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi odblokował(a) ten temat

Podejrzenie stąd, iż brałem go w sferis, a że przez ponad tydzień polowałem na niego, bo nie był dostępny to zapisałem się  do powiadomienia gdy się pojawi. Gdy się już pojawił to był dostępny w 1 z salonów i z tego co widzę to już znowu nie jest dostępny, stąd moje przypuszczenia że może to być telefon że zwrotu. No bo gdyby była dostawa to nadal  bylby. Dlatego bym chciał sprawdzić dla pewnosci.

Btw. Dlaczego dostałem ostrzeżenie a mój wątek został uznany za spam? Mój temat nie odnosił się do sprawdzenia oryginalności telefonu a jego "nowości", czy nie był używany wcześniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...