Jump to content

Sprawdzenie oryginalności produktu Xiaomi


404
 Share

Recommended Posts

Podpowie ktoś mi, dlaczego w aplikacji Mi-Identification/Mi-Identyfikacja pojawia mi się tylko IMEI i ip, a nie ma innych informacji ?

Dodam tylko, że na samej górze mam "Not enough information".

Pomóżcie wyjaśnić sprawę, chyba jest ktoś tutaj kto jest w stanie mi pomóc (albo się mylę)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Cześć,

Dzisiaj zamówiłem Xiaomi Note 4 Global, ale jako, że mam pewne podejrzenia co do tego, że telefon może pochodzić ze zwrotu to chciałbym się dowiedzieć czy jest może jakaś możliwość sprawdzenia tego np. poprzez sprawdzenie czasu ile urządzenie było włączone. Widziałem, że można wywołać z kodu serwisowego (*#*#4636#*#*) informacje o czasie pracy, ale bodaj odnosiło się to do aplikacji. Więc pytanie, czy istnieje możliwość sprawdzenia tego w jakiś rzetelny sposób? 

Z góry dziękuję za wszelką pomoc. 

 

Link to comment
Share on other sites

Spójrz na początek na tak podstawowe rzeczy jak folia na wyświetlaczu, czy kabel USB jest zawinięty tym drutem a nawet przyjzyj się czy nie ma na nim odciskow palców itd. No chyba że zamówiłeś telefon w którym ktoś zmieniał soft i o tym pisał to wtedy mija się to z celem.

Link to comment
Share on other sites

  • mrosi unlocked this topic

Podejrzenie stąd, iż brałem go w sferis, a że przez ponad tydzień polowałem na niego, bo nie był dostępny to zapisałem się  do powiadomienia gdy się pojawi. Gdy się już pojawił to był dostępny w 1 z salonów i z tego co widzę to już znowu nie jest dostępny, stąd moje przypuszczenia że może to być telefon że zwrotu. No bo gdyby była dostawa to nadal  bylby. Dlatego bym chciał sprawdzić dla pewnosci.

Btw. Dlaczego dostałem ostrzeżenie a mój wątek został uznany za spam? Mój temat nie odnosił się do sprawdzenia oryginalności telefonu a jego "nowości", czy nie był używany wcześniej...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...