Skocz do zawartości

Czcionka systemu i dualsim


Odin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Planuję kupić Xiaomi Redmi 2 dla starszej osoby:

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5917623671

Technicznie da sobie radę ale problemem może być czcionka (słaby wzrok) możecie mi powiedzieć (lub super byłby screen) jak wygląda największa czcionka np. kontaktów? Ile zajmuje ekranu jeden wpis?

W samsung największa czcionka jest naprawdę spora natomiast największa w sony to tak naprawdę ledwo średnia w porównaniu z samsungiem. Jak to jest w Xiaomi?

 

Druga sprawa, kiedyś znajomy miał telefon xiaomi i był problem z ustawieniem karty sim do kontaktu. Będą dwie sim, jedna z nich to orange która de facto jest używana do odbierania telefonu i dzwonienia do tylko jednego kontaktu z książki. Czy nie ma z tym problemu w Xiaomi Redmi 2?

 

Polecacie może jakiegoś pewnego i taniego sprzedawce tych telefonów?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Odin napisał:

Chodzi mi o przypisanie karty sim do konkretnych kontaktów w książce żeby nie trzeba było przełączać karty albo wybierać ręcznie przed wykonaniem połączenia. Wiem, że kiedyś znajomy miał problem z działaniem tego w dualsimie.

No, nie do końca Cię rozumiem... Wkładasz SIMki i dajesz w ustawieniach "czytaj z SIM" i czyta z obu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 karty sim i z jednej z nich (powiedzmy orange) chcę dzwonić do OsobyX a do reszty z drugiej karty.

Mogę sim orange przypisać do OsobyX tak żebym nie musiał przełączać się na orange ręcznie za każdym razem jak będę chciał zadzwonić do tej osoby?

Prościej już nie umiem tego wytłumaczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Odin napisał:

Mam 2 karty sim i z jednej z nich (powiedzmy orange) chcę dzwonić do OsobyX a do reszty z drugiej karty.

Mogę sim orange przypisać do OsobyX tak żebym nie musiał przełączać się na orange ręcznie za każdym razem jak będę chciał zadzwonić do tej osoby?

Prościej już nie umiem tego wytłumaczyć :)

Jeżeli obie karty służą do dzwonienia, to przy każdym połączeniu, które wybierzesz, będzie się pytać z której karty SIM to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Odin napisał:

Szkoda, myślałem że w dualisimach taka opcja to raczej standard ale rozumiem, że z odbieraniem połączeń z obu kart nie będzie problem (oczywiście nie jednocześnie :)) ?

Nie ma problemu. Po prostu jak dzwonisz, klikasz kontakt (wszystkie są w 1 miejscu, połączone), a następnie system się pyta czy zadzwonić z Sim1 czy Sim2, nie wiem czy jest opcja ustawienia danych numerów na sztywno do danej SIM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...