Skocz do zawartości

Odblokowanie bootloadera po 22.01.2016 r. NOWE ROZWIĄZANIE


Mexx

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co ja kojarzę, to na pewno różne aplikacje preinstalowane i w MIUIpolska jest jakaś dodatkowa funkcja kamery, bodajże slowmotion czy coś. Ale ja znam ten ROM tylko z opowieści. ;-)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja kojarzę, to na pewno różne aplikacje preinstalowane i w MIUIpolska jest jakaś dodatkowa funkcja kamery, bodajże slowmotion czy coś. Ale ja znam ten ROM tylko z opowieści. ;-)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Slowmotion to standardowa opcja w kamerze rn3. Nie mam miuipolska, a mam tą opcję.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Acid może zagadaj do babeczki z Xiaomi, by może jakoś uprościli możliwość odblokowania bootloadera dla użytkowników MIUIPolska lub wprowadzili zmianę by rom MIUIPolska był traktowany jak oficjalny. Pozbyliby się zalewu wniosków od odblokowanie bootloadera i życie stałoby się piękniejsze. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Luke_l napisał:

by może jakoś uprościli możliwość odblokowania bootloadera dla użytkowników MIUIPolska

Raczej nie da rady, będą wprowadzać blokadę BL w kolejnych urządzeniach ;-) 

59 minut temu, Luke_l napisał:

lub wprowadzili zmianę by rom MIUIPolska był traktowany jak oficjalny

To też nie realne raczej ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rubson napisał:

Właśnie puściłem wniosek bez kombinowania, coś się chyba odblokowało, ponieważ przez te kilka ostatnich dni miałem błąd IP, a teraz udało się bez zająknięcia! :)

Screenshot 2016-01-26 14-34-50.jpg

Potwierdzam, właśnie wysłałem prośbę o odblokowanie BT. W powodzie odblokowania BT musiałem wpisać dosyć złożone zdanie, bo komunikat przed wysłaniem twierdził ze musi być więcej niż 10 znaków. Teraz zobaczymy jak będzie z akceptacją :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam ze udalo sie wyslac wniosek o odblokowanie bootloadera.

Wniosek zostal wyslany, teraz czekamy czy i kiedy dotrze info o odblokowaniu.

 

Tylko kwestia bedzie jeszcze taka czy przejdzie poniewaz nie moglem wpisac nazwy uzytkownika z forum "karsto1982" i wpisalem tylko "karol", nie chcialo przyjac polskich znakow i cyfr.

Edytowane przez karsto1982
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, piotras81 napisał:

Ja też wysłałem wniosek o odblokowanie z drugiego konta... tylko pytanie czy będzie zgoda ...  drugie konto nie jest powiązane z RN3 tylko z Mi4, ciekawe czy będę mógł wykorzystać kod na MI4 do odblokowania RN3??? Ktoś próbował czegoś podobnego?????

Dokładnie ja tak zrobiłem, to nie jest tak, że konto jest przypisane do telefonu. Możesz mieć wiele urządzeń podpiętych pod konto - MiBand, MiPad, Mi4. Ja zalogowałem sie na MiFlashUnlock Tool na moje konto, które mam ponad 2 latka, założone dla Mi2s, teraz na Mi4 i Mipadzie, używam regularnie, chmurka pełna fotek i dostałem od strzała pozwolenie na odblokowanie telefonu RN3 od kumpla. Chciałem zobaczyć potem czy mam "nieskończoną" pulę tych możliwości, ale jednak nie. Wyczytałem w innym wątku że podobno raz na miesiąc, ale to się sam przekonam za ponad 20 dni :P

Także pobierz ten program, zaloguj sie na RN3 na konto to swoje i do programu potem też na to samo - odrazu się dowiesz czy możesz czy nie :) 
TYLKO PAMIĘTAJ O ROMIE DEV CHINA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to znaczy, że mogę wysłać zgłoszenie nie mając fizycznie telefonu? Tzn mam teraz redmi2, który nie ma blokady bootloadera. Powiedzmy że zamówię RN3 - zanim mi dojdzie wysłałbym zgłoszenie, żeby później nie czekać na ten sms.

I telefon ma być dla kumpla - nie będzie problemu, jeśli odblokuję go ze swojego konta?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem poradnik bazujący na nowej angielskiej stronie do odblokowywania bootloadera. Czytałem na forum miui, że nie przyjmowanie zgłoszeń było winą pracy nad właśnie tą nową stronę. Teraz chińczycy bedą sobie odblokowywać po chińsku. a my po angielsku :) ogólnie tak na prawdę wszystkie prośby powinny być przyjmowane, oni jedynie sprawdzają czy nie jesteś botem, z tego co czytałem na tym ich super forum.

Do lepszych znawców tematu - jeśli jest tam jakiś błąd, to proszę żeby mi go wskazać, wtedy poprawię :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...