Skocz do zawartości

Wyniki Antutu


karsto1982

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Tak z ciekwosci zalozylem ten temat zeby zorietowac sie w wynikach w Antutu. Nie dlatego ze lubie cyferki ale tylko z ciekawosci jak moj tel wypada na tle innych Xiaomi.

Nie potrzeba zdjec dajcie tylko znac jaki wynik Wam wyszedl.... tylko bez sciemy - to nie wyscigi....

 

U mnie w wersji 3 Gb/ 32 GB wyszlo

44103

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Testy wykonywałem około 10 razy. Wyniki wachały się od 51-53 tys.Tylko przy pierwszym teście po aktualizacji softa przez uptader wskoczylo 47 tys., a później tak jak wspomniałem w okolice 51-53 tys.

Przed chwila skonczylem test. Wynik 53075 :)

Edytowane przez Attack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, karsto1982 napisał:

a duzo masz aplikacji poinstalowanych??ja wczoraj wgrywalem rom europejski .21 ale u mnie wyniki to 42-44 tys...

kilka gier. sklep play, Facebook, massanger. Po aktualizacji do miui 7.1.6.0(LHNCNCK) STABLE zrobiłem przywrócenie ustawien fabrycznych z kasowaniem wszystkich plikow. Pozniej zainstalowałem sklep play i pobrałem rozne gry i aplikacje. Niestety nie mogę wgrac zadnej innej wersji rom z poziomu uptadera. Wykonywalem restart i czysczenie danych aplikacji i potem wskazywałem lokalizacje paczki, ale wyskakuje blad weryfikacji pliku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie mam rn3 ale ciekawi mnie ta rozbieznosc 42tys -53tys ale to i tak lepiej niz snapdragony ktore wydajniejsze sa tylko przez 30min dzialania bo potem sie nagrzewaja i wydajnosc spada o 25% sa testy wiec to nie puste slowa. Snapdragony wykrecaja niezle wyniki ale nadaja sie do grania przez chwile pozniej juz sie nagrzewaja jak diabli.. poza tym umówmy sie ze telefon ktory wykreca ponad 50k w antutu nadaje sie do kazdej aplikacji i gry:) nie sadze zeby w najblizszym czasie komus lub jakiejs grze lub aplikacji udalo sie wykorzystac 100% mozliwosci procka i Gpu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem test ponownie, zapomnialem ze jest mozliwosc zmiany wydajnosci.Wynik ponad 44 tys mialem na ustawieniach normalnych,

Na ustawieniu o duzej wydajnosci  wyszlo

52909

Wiec juz bardzo zblizony do wiekszosci innych modeli.

I mam prosbe zeby przy wynikach napisac jaka ma sie wersje Nota, 2 Gb czy 3 Gb, latwiej bedzie rozgraniczyc ktory ma jaka wydajnosc chociaz jak widzialem roznicy nie bedzie zbyt wielkiej w antutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań:
- Czy to duża różnica pomiędzy 46000 a 52000?
- Mając trochę więcej punktów system jakoś wyraźnie przyspiesza, skoro chodzi płynnie też przy mniejszych wynikach?
- A może chodzi tylko(aż) o gry?
- Czy może jest to rodzaj zajawki, kto ma więcej, tak jak onaniści foto-sprzętowi badający skład szumu matrycy na zakrytym dekielku przy ISO25600 i minucie naświetlania (warunki które wykażą lepszą, ale sprzęt nigdy nie będzie używany w tej sposób, czyli idea dla idei) ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, marceleqs napisał:


- Czy może jest to rodzaj zajawki, kto ma więcej, tak jak onaniści foto-sprzętowi badający skład szumu matrycy na zakrytym dekielku przy ISO25600 i minucie naświetlania (warunki które wykażą lepszą, ale sprzęt nigdy nie będzie używany w tej sposób, czyli idea dla idei) ?

 

to pytanie a zarazem odpowiedz na Twoje pytanie... :P To tak jak z wiekiem wysoki wynik nie oznacza ze cos jest zarabiste bo z nizszym wynikiem telefon tez bedzie dzialal szybko i stabilnie...Kto by pomyslal ze teraz sa takie wyniki jak jeszcze kilkanascie miesiecy wczesniej wyniki byly o polowe mniejsze i telefony dzialalay rownie szybko i sprawnie.

Wiec wynik wiekszy o 1000 czy 2000 punktow u niektorych osob dziala tak jak conajmniej rozebrana kobieta.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...