Skocz do zawartości

Hotspot przerywa połączenie po kilku minutach


goomis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem z działaniem HotSpotu na sofcie 6.1.23 Dev. Mianowicie po każdym włączeniu HotSpota laptop łączy się z nim i bezproblemowo działa przez około 5 minut. Po tym czasie wyskakuje informacja o problemie z połączeniem (żółty wykrzyknik) i laptop zostaje rozłączony. Widziałem w innym temacie, że podobno problem jest rozwiązany, w którejś tam wersji MIUI Polska, ale czy jest jakieś obejście dla oryginalnej wersji DEV? Nie uśmiecha mi się bawić w instalację nowego systemu i stawianie na nogi od nowa wszystkich aplikacji, a dość mocno zależy mi na HotSpocie. Z góry dziękuję za wszelkie rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6.1.23? Zdecydowałeś się na codzienną wersję testową, to zgłaszaj na oficjalnym forum xiaomi w odpowiednią dziale dla testerów takich ROMów i licz się z takimi problemami, które pewnie miną następnego dnia po wgraniu kolejnej codziennej, wysoce niestabilnej i pełnej nowych problemów wersji Dev. Moja rada: zainstaluj wersję stabilną, lub cotygodniowego ROMa od MIUI Polska i wtedy ewentualne problemy z nim zgłaszaj na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...