Skocz do zawartości

Zasięg LTE w Play.


gladiq

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem że zasięg LTE jest dużo słabszy niż w leciwym iphonie 5. Czy moduł lte w Redmi Not3 3 jest tak słaby ? Czy macie może podobne obserwacje ? Czy istnieje opcja aby temu zaradzić ? Może coś mam nie włączonego ?

Mam ostatni rom miui pl.

XRN 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie ilości kresek, na iphonie 5 ze starszą kartą sim mam bardzo dobry zasięg LTE a na Redmi Note 3 z nową kartą sim nie mam zasięgu LTE tylko H+. Oba telefony sprawdzone w tych samych okolicznościach bo obie słuchawki zawsze mam przy sobie.

XRN 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tak samo na RN2 jak i RN3, każdy inny telefon łapał LTE w Plusie wszędzie i wszystko dobrze chodziło a Redmi Noty nigdzie praktycznie LTE nie chciały złapać, problemy z zasięgiem nawet na rozmowy były w różnych miejscach co w innych telefonach nie miało miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, że ta nowa karta nie ma nałożonego ograniczenia przez operatora do H+?

Zmień karty i porównaj, mi LTE chodzi bez zarzutu.

Nie ma ograniczeń, obie karty np. w domu łapią 4g

XRN 3

Ja miałem tak samo na RN2 jak i RN3, każdy inny telefon łapał LTE w Plusie wszędzie i wszystko dobrze chodziło a Redmi Noty nigdzie praktycznie LTE nie chciały złapać, problemy z zasięgiem nawet na rozmowy były w różnych miejscach co w innych telefonach nie miało miejsca.

Wygląda na to że moduł LTE w RN3 jest bardzo słaby.

XRN 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...