Skocz do zawartości

Port podczerwieni IR


Ranforsin

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź :)

Niestety ja w ogóle nie mam takiej aplikacji jak "MiPilot" a apki z Play Store nie działaja :/

Kupiłem telefon od sklepxiaomi.pl i mam wgrany MIUI 7.0.919.0(LHNCNCJ). Może macie jakiś nowszy/starszy soft?

Znalazłem na necie nowsza wersje oprogramowania ale to jest wersja Chińska (aktualnie mam zanstalowaną wersje International z dostępnym językiem polskim).

MOże warto zainstalować tą wersje Chińską??? (na języku polskim mi nie zależy)

Edytowane przez Ranforsin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A da się zainstalować oficjalny rom bez root'a?

Przez apke Updater się nie da, a jak wchodze do recovery to pojawia się tylko rysunek telefonu i kabel - odłączony jak jestem odpięty od PC i podłączony jak jestem podłączomy do PC a nic poza tym się nie dzieje.. ktoś wie o co chodzi?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie uczyniłem tylko, że telefon wykonuje reboot i nic wiecej.... 

57 minutes ago, ZduneX25 said:

Proszę się trzymać tematu, to już problemy na osobny wątek.

Ależ przecież cały czas próbuje rozwiązać problem niedziałającego portu Infrared! :)

Bardzo możliwe, że ten nieoficjalny soft, który nieszczęśnie mam wgrany jest przyczyną tego niedziałającego portu, tylko, że jak zflashować orginalną chińską wersje bez odblokowywania bootloader'a i root'a?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie uczyniłem tylko, że telefon wykonuje reboot i nic wiecej.... 
Proszę się trzymać tematu, to już problemy na osobny wątek.
Ależ przecież cały czas próbuje rozwiązać problem niedziałającego portu Infrared!

Bardzo możliwe, że ten nieoficjalny soft, który nieszczęśnie mam wgrany jest przyczyną tego niedziałającego portu, tylko, że jak zflashować orginalną chińską wersje bez odblokowywania bootloader'a i root'a?!

Normalnie, wystarczy 10 sek I na forum wszystko znajdziesz!

Wyklepane z mojego Xiaomi Redmi Note 3 3/32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...