Skocz do zawartości

Problem z dotykiem: ghost touches, brak rejestrowania dotknięć przy krawędziach- multitouch


king152

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Proszę użytkowników o sprawdzenie czy przedstawiony na wideo problem występuje również na waszych xiaomi mi4c ?? Użytkownicy innych forów zgłaszają ten sam problem: http://forum.xda-developers.com/mi-4c/general/touchscreen-issue-exists-t3274446http://xiaomi.eu/community/threads/mi4c-touchscreen-issue.29245/. Wygląda na to, że każdy egzemplarz ma tę samą wadę fabryczną. Prawdopodobnie związane jest to z funkcją aktywnych krawędzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy występuje na każdym telefonie z dotykiem pojemnościowym jaki spotkałem. Na różnych digitizerach zacznie kłamać przy różnych ustawieniach palców. Zacząłem się tym interesować od momentu zauważenia tego na moim x600, zaraz po tym przetestowałem wszystkie fony i efekt ten sam.

Co do drugiego problemu to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Pytanie do najświeższych użytkowników Mi4C. Czy problem z rozpoznaniem dotyku przy krawędzi w niedawno sprzedanych egzemplarzach nadal  występuje ? Domyślam się że cały ten problem jest sprzętowy,  i ciekawi mnie czy xiaomi coś z nim zrobiło.  Niech wypowiedza się też osoby które wymienily wyświetlacz, czy to pomogło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę jeszcze wrażenie, że została poprawiona precyzja i czułość panelu dotykowego. Pamiętam jak rok temu przesiadłem się z galaxy nexusa na mi4c to wkurzało mnie dużo gorsze działanie dotyku. Półtora miesiąca temu wysłałem mi4c na gwarancję i korzystałem przez ten czas z nexusa. Po powrocie xiaomi z najnowszym miui już tego problemu nie dostrzegłem. Więc duży pozytyw. Jedna z największych wad tego telefonu została naprawiona. Zastanawiam się jak jeszcze pozbyć się problemu przegrzewania się telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...