Skocz do zawartości

Problem z Stable 7.1.6.0(LHNCNCK)


robrexx

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Wgrałem sobie wczoraj czystego " MIUI STABLE 7.0.22 " dzisiaj dostałem monit o tym, iż jest update systemu do 7.1.6.0(LHNCNCK), po tej aktualizacji system zżera prawie o 1GB ramu wiecej niz poprzedni, ogolnie wydaje mi sie ze wolniej działa. O co chodzi? jaka jest róznica między nimi? Dlaczego dostałem taki update skoro wprowadza takie zamieszanie  w tel ?

 

Dziękiz  góry za informacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, robrexx napisał:

Hej,

Wgrałem sobie wczoraj czystego " MIUI STABLE 7.0.22 " dzisiaj dostałem monit o tym, iż jest update systemu do 7.1.6.0(LHNCNCK), po tej aktualizacji system zżera prawie o 1GB ramu wiecej niz poprzedni, ogolnie wydaje mi sie ze wolniej działa. O co chodzi? jaka jest róznica między nimi? Dlaczego dostałem taki update skoro wprowadza takie zamieszanie  w tel ?

 

Dziękiz  góry za informacje :)

Przy dużych updateach warto skopiować dane i zrobić wipe/factory reset i 99% przypadków po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, kukid1 napisał:

Nie zauważyłem różnicy którą miał kolego powyżej. Jednakże po chili użytkowania postanowiłem zainstalować rom z polskim menu z tego wątku:

gorąco polecam, ramu jest więcej o około 200MB od oryginalnego  :) 

 

Mógłbyś napisać jakieś nowe info jeszcze na temat tego softu EU ? Co zauwazyłeś nowego? Jak działa polski jezyk itp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Język Polski jest przeportowany z naszego miuipolska tak więc wszystko jest po polsku.  cała chińszczyzna jest usunięta, wgrany jest google play, nie zauważyłem błędów. Wszystko działa, nie ma problemów z czytnikiem linii papilarnych. Jedyny brak to updet po OTA , nowe aktualizacje trzeba robić przez flashtoola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...