Skocz do zawartości

Mi3 samoistnie się restartuje


Szymon95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od wczoraj mam problem z moim xiaomi telefon samoistnie się reatartuje tylko na wyłączonym ekranie a jak go używam to jest wszystko ok. Próbowałem przywrócić telefon do fabrycznych ustawień ale to nic nie dało.                       Wersja android  4.4.4 KTU84P                  Wersja Miui 5.1.9  -pobierane z miui polska

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszą czyli jaką?

Coś, gdzieś kiedyś czytałem, że komuś xperia sama wyłączała się przy zablokowanym ekranie i rozwiązał problem lekko podnosząc minimalne taktowanie.
Nie jest to idealne rozwiązanie, ale też nie zaszkodzi spróbować jak nikt nie znajdzie rozwiązania.

Fajnie by było gdybyś był w stanie zrobić logcata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Szymon95 napisał:

Miui 7  5. 12.1

Hmm a w jaki sposób można podnieść taktowanie? ściągnąłem ze sklepu setcpu i coś nie wychodziło

No-frills CPU Control. Tylko to wymaga roota, więc po instalacji idziesz do panelu sterowania>uprawnienia>dostęp do root i zaznaczasz tą apkę, potem uruchamiasz i ustawiasz.

Ten sposób sprawdź na koniec, najpierw zrób reflash w miflash, potem wgraj miuipolska, nastepnie w recovery wipe all i zobacz czy działa. Jak nie to próbuj z taktowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...