Arwendal

[BOOTLOADER] Odblokowywanie rangi diamond na forum MIUI

Recommended Posts

Panowie!*
11 maja czyli po upływie 7 dni dostałem zgodę.
Zatem: Odpuśćcie sobie dobijanie do jakiś rang. Nie spinajcie się. Lepiej idźcie z dziewczyną/znajomymi na spacer.

Dowód? Tak wyglądają moje dane z forum:
Online time 1 Hours
Registration date 02:52, May-04-2016 - rejestracja 4 maja
Last visit time 18:25, May-6-2016
Last activity time 18:25, May-6-2016
Last post time 18:26, May-06-2016

Statistics

Credits47
Experience42
Prestige0
Contribution0
Do tego dodam, że kilku z Was zaczepiłem i dodałem do znajomych. Ma to pewnie takie samo znaczenie jak każde inne z wyżej wymienionych.
Moja rada, zagłosujcie w tych kilku głupich ankietach, napiszcie z 5 postów. Nawet nie musicie zakładać nic samemu.

Odpuśćcie sobie dobijanie do jakiś rang. Nie spinajcie się. Lepiej idźcie z dziewczyną/znajomymi na spacer.

*Powinienem napisać także Panie, ale jakoś one są mniej skłonne do takich zachowań :-).

• Like 2

Ja co prawda nie mam jeszcze telefonu, ale mam zamiar go w niedalekiej przyszłości zakupić.Poczytałem wasze komentarze i stwierdziłem że wyślę prośbę o odblokowanie już teraz.Także 6 maja założyłem sobie konto.Nabiłem 42 pkt. na forum, jak ktoś z was już wcześniej gdzieś radził.No a dzisiaj dostałem już zgodę.Także poszło to bardzo szybko.

Edited by widmo1980

Z ciekawości - robicie to żeby dostać zgode na unlock, czy w innym celu? Ja dostałem zgodę jakies 10 dni po tym jak poprosilem (a bylo to z 2tyg temu). fakt - konto zalozylem tam z miesiac wczesniej i 100% security wypełniłem. Ale nic więcej. Do czego te rankingi jakieś służą?

Edited by wtbn

Ale już przede mną widze że ktoś pisał że to jest zupełnie zbędne - dostaliście odmowy że się bawicie w takie cyrki? Tak jak mówie - mi dali od kopa, z czystym kontem. napisałem tylko że chce odblokować bo chce wgrać miuipolska. (ofc po angielsku)

21.05.2016 zgłoszona prośba o zgodę na odblokowanie

29.05.2016 SMS (o 02:07 nad ranem, kurna) z błogosławieństwem.

Ranga na miui en - senior, punktów 107. 

Nie daje to wg mnie podstaw do orzeczenia, czy generalnie diamond pomaga, czy nie ;)

Chyba jednak diamond nic nie daje. Ja miałem ok 70 pkt. Prośba wysłana w zeszła niedzielę, w sobotę o 8 rano dostałem zgodę ...

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Diamond NIC nie daje. To już jest potwierdzone od dłuższego czasu.

Mi4 + sMIUI 5.11.5 + Tapatalk

Ostatnio koledze procesowałem zgodę. Nowe konto i profil xiaomi, uzupełniłem do 100%, miał zero postów na forum.

Po tygodniu dostał zgodę na odblokowanie więc nie ma się co napinać z tym Diamondem.

Niestety potwierdzam, nie ma to kompletnie znaczenia. Wystarcza pełna aktywacja konta Xiaomi i na tym samym koncie po uzyskaniu zgody można co 30 odblokowywać następny telefon bez występowania o następną zgodę. Sprawdzone empirycznie, czyli cały ten post to niepotrzebne bicie piany.

9 minut temu, Moras napisał:

To i ja potwierdzę. Na zgodę czekałem ok. 48h, postów na forum xiaomi 0 :)

ja równiez potwierdzam

Jeśli teraz używam mi band i robiłem jakieś konto xiaomi to to się nadaje do tego czy do tel trzeba oddzielne? Mam jeszcze router od nich

Telefon dopiero zamówiłem, ale wiem że będzie miał syfMIUI :)

Edit: 

Jednak to to samo konto, ale ukończyłem tylko w 75%, bo nie chce mogę skonfigurować tych kwestii bezpieczeństwa, te pytania i odpowiedzi

Wyskakuje takie okienko

xiaomi account.PNG

Edited by danio_96

Dostałem zgodę po 2 dniach, jednak nie mam jeszcze tel

Ile czasu ten kod będzie aktywny?

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka

Jaki kod? Zgodę po prostu już masz, na konto. Nie zabierają jej...

Po co sobie utrudniać życie?

Ja przy odblokowywaniu stworzyłem tylko konto na xiaomi, podałem kod aktywacyjny z sms, czekałem na przyjęcie mojej prośby, po 2 dniach rano doszedł do mnie kod odblokowania bootloadera. Żadnych postów, tematów, niczego. 

Dnia 9.07.2016 o 08:56, pyth napisał:

Po co sobie utrudniać życie?

Ja przy odblokowywaniu stworzyłem tylko konto na xiaomi, podałem kod aktywacyjny z sms, czekałem na przyjęcie mojej prośby, po 2 dniach rano doszedł do mnie kod odblokowania bootloadera. Żadnych postów, tematów, niczego. 

Dokładnie tak samo u mnie - nowe konto, 0 postów, zgoda po 2 dniach :)

Guest
This topic is now closed to further replies.