Arwendal

[BOOTLOADER] Odblokowywanie rangi diamond na forum MIUI

Recommended Posts

śmieszna ta procedura, od tylu lat biernie przegladam to i inne fora, wypowiadajac się jedynie kiedy naprawde nie ma już odpowiedzi na moje pytanie. No ale jak mus to mus, oto moja ankieta (najprzyjemniej klika mi się w ankiety). wszystkim dałem rate-y:)

http://en.miui.com/thread-222996-1-1.html

czy za znajomych tez dostajemy punkty?

z tego co czytałem diamond wcale nie daje pewnosci ze sie uda. kilka osob wielokrotnie z tego korzystalo na mi note po czym tez im odmowiono

Podałem wam na końcu drugiej strony najszybszą metodę na dosłownie dospamowanie do diamonda. Zajęło mi to 3 dni - widzę, że większość z was bawi się trochę dłużej - Próbujcie odpowiadać na tematy i głosowania, które dają duży uzysk punktowy a nie walić losowo. Dziennie da się zrobić około 200 pkt bez pisania swoich postów.

Wczoraj Twoim sposobem nabilem ponad 300. Zakładanie wątków mało co daje. Idę dalej spamować, za parę dni będę zamawiał Redmi 3 dla Żony :)

1 godzinę temu, newt napisał:

Podałem wam na końcu drugiej strony najszybszą metodę na dosłownie dospamowanie do diamonda. Zajęło mi to 3 dni - widzę, że większość z was bawi się trochę dłużej - Próbujcie odpowiadać na tematy i głosowania, które dają duży uzysk punktowy a nie walić losowo. Dziennie da się zrobić około 200 pkt bez pisania swoich postów.

:) ja tam korzystałem, ale eż sporo fajnych rzeczy jest na forum przy czym mam odblokowany bootloader

Guest
This topic is now closed to further replies.