Skocz do zawartości

[BOOTLOADER] Odblokowywanie rangi diamond na forum MIUI


Arwendal

Rekomendowane odpowiedzi

Ja co prawda nie mam jeszcze telefonu, ale mam zamiar go w niedalekiej przyszłości zakupić.Poczytałem wasze komentarze i stwierdziłem że wyślę prośbę o odblokowanie już teraz.Także 6 maja założyłem sobie konto.Nabiłem 42 pkt. na forum, jak ktoś z was już wcześniej gdzieś radził.No a dzisiaj dostałem już zgodę.Także poszło to bardzo szybko.

Edytowane przez widmo1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości - robicie to żeby dostać zgode na unlock, czy w innym celu? Ja dostałem zgodę jakies 10 dni po tym jak poprosilem (a bylo to z 2tyg temu). fakt - konto zalozylem tam z miesiac wczesniej i 100% security wypełniłem. Ale nic więcej. Do czego te rankingi jakieś służą?

Edytowane przez wtbn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale już przede mną widze że ktoś pisał że to jest zupełnie zbędne - dostaliście odmowy że się bawicie w takie cyrki? Tak jak mówie - mi dali od kopa, z czystym kontem. napisałem tylko że chce odblokować bo chce wgrać miuipolska. (ofc po angielsku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety potwierdzam, nie ma to kompletnie znaczenia. Wystarcza pełna aktywacja konta Xiaomi i na tym samym koncie po uzyskaniu zgody można co 30 odblokowywać następny telefon bez występowania o następną zgodę. Sprawdzone empirycznie, czyli cały ten post to niepotrzebne bicie piany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli teraz używam mi band i robiłem jakieś konto xiaomi to to się nadaje do tego czy do tel trzeba oddzielne? Mam jeszcze router od nich

Telefon dopiero zamówiłem, ale wiem że będzie miał syfMIUI :)

 

Edit: 

Jednak to to samo konto, ale ukończyłem tylko w 75%, bo nie chce mogę skonfigurować tych kwestii bezpieczeństwa, te pytania i odpowiedzi

Wyskakuje takie okienko

xiaomi account.PNG

Edytowane przez danio_96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co sobie utrudniać życie?

Ja przy odblokowywaniu stworzyłem tylko konto na xiaomi, podałem kod aktywacyjny z sms, czekałem na przyjęcie mojej prośby, po 2 dniach rano doszedł do mnie kod odblokowania bootloadera. Żadnych postów, tematów, niczego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.07.2016 o 08:56, pyth napisał:

Po co sobie utrudniać życie?

Ja przy odblokowywaniu stworzyłem tylko konto na xiaomi, podałem kod aktywacyjny z sms, czekałem na przyjęcie mojej prośby, po 2 dniach rano doszedł do mnie kod odblokowania bootloadera. Żadnych postów, tematów, niczego. 

Dokładnie tak samo u mnie - nowe konto, 0 postów, zgoda po 2 dniach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...