Skocz do zawartości

[BOOTLOADER] Odblokowywanie rangi diamond na forum MIUI


Arwendal

Rekomendowane odpowiedzi

śmieszna ta procedura, od tylu lat biernie przegladam to i inne fora, wypowiadajac się jedynie kiedy naprawde nie ma już odpowiedzi na moje pytanie. No ale jak mus to mus, oto moja ankieta (najprzyjemniej klika mi się w ankiety). wszystkim dałem rate-y:)


http://en.miui.com/thread-222996-1-1.html

czy za znajomych tez dostajemy punkty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałem wam na końcu drugiej strony najszybszą metodę na dosłownie dospamowanie do diamonda. Zajęło mi to 3 dni - widzę, że większość z was bawi się trochę dłużej - Próbujcie odpowiadać na tematy i głosowania, które dają duży uzysk punktowy a nie walić losowo. Dziennie da się zrobić około 200 pkt bez pisania swoich postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, newt napisał:

Podałem wam na końcu drugiej strony najszybszą metodę na dosłownie dospamowanie do diamonda. Zajęło mi to 3 dni - widzę, że większość z was bawi się trochę dłużej - Próbujcie odpowiadać na tematy i głosowania, które dają duży uzysk punktowy a nie walić losowo. Dziennie da się zrobić około 200 pkt bez pisania swoich postów.

:) ja tam korzystałem, ale eż sporo fajnych rzeczy jest na forum przy czym mam odblokowany bootloader

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...