Skocz do zawartości

[BOOTLOADER] Odblokowywanie rangi diamond na forum MIUI


Arwendal

Rekomendowane odpowiedzi

Chińczycy to jednak dziwny naród... Jak tak dalej pójdzie to natrzepiemy więcej postów niż liczba obywateli tego kraju :) 
Zagłosowane, również proszę o wsparcie:
http://en.miui.com/thread-213557-1-1.html

Za dodawanie userów do znajomych jest 30 pkt dziennie dodawanych +2, więc proponuję również ten element wykorzystać

limity miui forum.PNG

Edytowane przez Paweł_Staszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Paweł_Staszek napisał:

Chińczycy to jednak dziwny naród... Jak tak dalej pójdzie to natrzepiemy więcej postów niż liczba obywateli tego kraju :) 
Zagłosowane, również proszę o wsparcie:
http://en.miui.com/thread-213557-1-1.html

Za dodawanie userów do znajomych jest 30 pkt dziennie dodawanych +2, więc proponuję również ten element wykorzystać

limity miui forum.PNG

Chińczycy to CWANY naród.

Wszyscy dajecie się teraz zamknąć w wirtualnej klatce Skinnera. :wink:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pull1990 napisał:

Ja zdobyłem ta rangę i niestety nic się nie zmieniło. Nie mam już pomysłów

Napisz może ticketa do supportu że chciałbyś jeszcze raz podanie złożyć teoretycznie mając diamond powinneś dostać bez problemu 

korzystając z posta podrzucę link do ogólnie moich tematów w kilku są ankiety generalnie to tematy na napisanie to fajnie to miło i zgarnięcie expa dodawajcie też do znajomych za to jest dodatkowy exp

http://en.miui.com/home.php?mod=space&uid=1599475880&do=thread&view=me&from=space

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, Monra said:

innej opcji nie widzę google translator i trzeba sprobować sam bedę w podobnej sytuacji za kilka dni 

Właśnie napisałem. Zobaczymy czy w ogóle ktoś odpisze. Podobno ten support jest średnio miły. Rano może zalapie się na chat. Zobaczymy 

6 minutes ago, kulig007 said:

Dałbym kilka dni zapasu, bo bardzo wątpię, że od strzała po osiągnięciu odpowiedniej rangi, będziecie na whitelist.

TapTap Tapatalk+MI4W

Pewnie masz rację. W każdym razie ranga jest i pewnie nie zaszkodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt na nic nie liczył, ale ranga Diamond zwiększa szanse na unlock i o to w całej zabawie z postami chodziło. Jedni wolą angielską wersję MIUI i nie kombinują ze zmianą softu. Drudzy walczą o odblokowanie BL i szukają różnych rozwiązań, nie koniecznie od strzała skutecznych.

Edytowane przez Jacobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranga nawet jeśli nie teraz może przydać się później. Zobaczymy co z całej sytuacji wyniknie. Oby się udało a jest szansa bo problem dotyczy wielu osób (jeśli nie wszystkich którzy nie mają odblokowanego bl i większości osób które odblokowaly bo przecież też mają czerwona informacje) i mam nadzieję że xiaomi nie zostawi nas w tej sytuacji chodź kombinują tak ze nie było by to nic bardzo dziwnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walisz w każdym możliwym wątku, głupi komentarz, typu : "thanks for share", "great", "awesome", "nice feature", "thx BRO ". Wypełniasz ankiety, sondy itp. Za to wszystko dostajesz punkty. Tylko jest jakiś limit na dobę, musisz prześledzić ile maks można. Uzyskujesz range Diamond i jesteś na whitelist (czyli teoretycznie, dużo łatwiej otrzymać pozwolenie na unlock bootloadera)

TapTap Tapatalk+MI4W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur... a, jak taki zamęt Chińczycy będą ciągle robić, to szczerze współczuję tym, co są na etapie odblokowania bootloadera.

Kur...a niedługo przez te ich pieprzone kombinacje, żeby odblokować bootloader, trzeba będzie mieć SKOŚNE OCZY! Klinika doktora Szczyta, będzie przeżywać oblężenie!

TapTap Tapatalk+MI4W

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co się w to bawicie, ja na kod czekałem chyba 8 dni, odblokowanie to chwila i po problemie

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Widzę że nie czytałeś całego tematu 

No napisal ze nie wie po co sie bawicie :-)

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co się w to bawicie, ja na kod czekałem chyba 8 dni, odblokowanie to chwila i po problemie

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Widzę że nie czytałeś całego tematu 

Czytałem i moim zdaniem nie ma sensu się w to bawić

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już prawie dospamowałem do diamonda. Najszybszą metoda jaką znam:

Wpisujemy w google:

3 credits awarded to those who replied to this thread. 1 time for each ID. site:en.miui.com

 

Daje nam to wyniki z linkami do tematów, w których dają 3 pkt. expa za odpowiedź - nawet jeżeli wyczerpano dzienny limit exp'a za śmiecenie na forum bo inaczej tego mechanizmu nie można nazwać.

Nad pierwszym postem jest liczba punktów ze pierwszą odpowiedź. Niestety część jest już zamknięta ale to i tak dużo szybciej (zazwyczaj 3 pkt, czasem 2 ... )

 

Z pamiętnika nastolatki - 25.01.2016

Ja już swoje zrobiłem - sposób na rangę macie powyżej.

Aby zrobić zgłoszenie trzeba kombinować z chińskimi proxy w przeciwnym wypadku (przynajmniej w moim) do konta na xiaomi w chińskiej wersji logujecie się z IP będącego w puli Amazon AWS. Na angielskiej stronie IP jest wasze ale co z tego, skoro zgłoszenie robi się na chińskiej. Ja użyłem proxy z tej listy: http://www.proxynova.com/proxy-server-list/country-cn/ poszło za trzecim strzałem od góry patrząc po zielonym kolorze. Życzę szczęscia.

 

 

 

Edytowane przez newt
receptura na szczęście
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...