Skocz do zawartości

[BOOTLOADER] Odblokowywanie rangi diamond na forum MIUI


Arwendal

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, no to zaczynamy, jako że ilość punktów z komentarzy jest ograniczona w ciągu 24h, tak samo jak głosowań w ankietach, postanowiłem że taka inicjatywa może się sprawdzić.

 

Co robimy?

Za otrzymanie oceny w temacie założonym przez nas dostajemy punkty na forum. 

Wklejamy tutaj link do naszego tematu, lecz wcześniej oceniamy, głosujemy i odpowiadamy w temacie osoby powyżej. Dostajemy my punkty i dana osoba.

Po zagłosowaniu/odpowiedzeniu/whatever sami wklejamy link do swojego tematu i tak koło się napędza.

 

To ja zacznę (jeżeli to narusza w jakiś sposób regulamin to wybaczcie)

 

http://en.miui.com/thread-212994-1-1.html

Głosujcie, oceniajcie (rate, na dole po prawej stronie tematu), komentujcie. 

 

Polak potrafi! :)

  • Like 7
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

wczoraj przed całym zamieszaniem z bootloaderem zamówiłem Xiaomi redmi note 3 od polskiego sprzedawcy, nie wiem do końca na czym polega odblokowanie bootloadera i jakie korzyści daje, ale profilaktycznie chciałbym mieć odblokowany telefon ;] Ostatnia moja przygoda z wgrywaniem softów przez PC miała miejsce 4 lata temu, później zajawka przeszła i oryginalny soft wystarczał. Zamawiając Xiaomi miałem świadomość, że trzeba będzie trochę zagłębić się w temat, ale nie wiedziałem, że będzie problem blokadą. Mam nadzieję, że szybko odnajdę się na forum i poradzę sobie z wgraniem optymalnego softa.

  • Like 3
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja poproszę inaczej o pomoc :

https://www.change.org/p/xiaomi-mi-com-lei-jun-hugo-barra-xiaomi-give-back-our-phones-to-us-allow-unlock-bootloader-for-everyone?recruiter=399908056&utm_source=share_for_starters&utm_medium=copyLink

Wiem że niekoniecznie to musi wypalić, ale może wreszcie zauważą problem. Prosiłbym o dopisywanie się i udostępnianie gdzie się da.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...