Winiu89

Totalna inwigilacja

Recommended Posts

14 minut temu, Addamas napisał:

Swoją drogą są jeszcze hot spoty McDonald's i innych i ciekawe czy znalazł się jakiś mądry który gromadzi sobie te dane. Znowu większość to czysty niekodowany tekst... Ale tych routerów Cisco to im akurat zazdroszczę :-)

No dobra, a jakie strony polecacie do poczytania w krakowskim tramwaju? Niebezpiecznik całkiem daje radę.

P.S. jeżeli dobrze zrozumiałem nowy changelog to wreszcie będziemy mogli ustawić uprawnienia dla apek systemowych (bo co tam niby robi Mi Home?)

Xiaomi Mi2S with sMIUI

To trochę jest tak jak któryś z ojców fizyki kwanotwej powiedział. "świat jest nie tylko dziwniejszy niż sobie wyobrażamy, ale dziwniejszy niż POTRAFIMY sobie wyobrazić". Rok w rok coraz bardziej śmeirdzące i niejasne sprawy wyskakują jak grzyby po deszczu, a wszystko to prowadzi do sytuacji, w której trudno jest odrzucać te wszystkie teorie konspiracyjne, nawet całkiem głupie. Bo na dobrą sprawę, w dobie gdy politycy doprowadzają do destabilizacji własnych krajów, korporacje sztucznie hamują postęp patentami, a ludzie mordują się nawzajem w imię jakiegoś kolesia, który niby jest wszechmocny a bez armii fanatyków to ani rusz... Czy te wszystkie scenariusze jak z powieści SF są naprawdę takie nierealne?

Świat stał się bardziej zwariowany niż fikcja. Żyjemy w chińskich "ciekawych czasach".

A propos stroniczek:

:wink:

• Like 2

c0b85f6c117c450dd1ce5abc2b9d49e6.jpg

A teraz z innej beczki, jak kończy się wam abonament to złóżcie wniosek o rezygnację z niego na rzecz karty i nie dajcie sobie nic wcisnąć w salonie. Niedługo później zadzwonią z Call Center ze świetnymi ofertami, ale i tam trzeba chwilę pomarudzić, bo najciekawsze mają na koniec :-)

Efekt taki że mam ofertę 28 zł miesięcznie przez 2 lata nielimitowane SMSy, MMSy i rozmowy do wszystkich sieci a dodatkowo 2,8 GB internetu...

A proponowali gniota za 30 zł...

Sieć Plus

Xiaomi Mi2S with sMIUI

Ciekawe oferty, jednak byłem niejako przymuszony do Plusa bo jako jedyna sieć ma zasięg tam gdzie potrzebowałem... I nie chodzi tu o wychodek :-)

Wracając do tematu inwigilacji, ciekawe co takiego wysyła nasze kochane Xiaomi do siebie? Bo święte nie jest.

531ebd4b3e9f8962f8293e3611838ce9.jpg

52e6980e30ae2d053b63ac2ad1093b5b.jpg

Nie mam włączonej żadnej synchronizacji, lokalizacja urządzenia też wyłączona...

Xiaomi Mi2S with sMIUI

Ciężko się teraz pisze na forum, oj cięzko. Edytować cytat to koszmar i mordęga.

W każdym razie: dawno temu, Xiaomi było pod obstrzałem własnie za to, że coś tam do bazy wysyłało. Sprawa jakoś się rozeszła po kościach, niby powyłączali co się da, ale nie byłoby dziwne, gdyby nasze kontakty i przynajmniej część informacji dotycząca odwiedzanych serwisów/aplikacji, z jakich korzystamy lądowała na biurku Lej Dżjuna. :cool:

"Are you ok, are you ok, are you ok?"

Ciekawe oferty, jednak byłem niejako przymuszony do Plusa bo jako jedyna sieć ma zasięg tam gdzie potrzebowałem... I nie chodzi tu o wychodek :-)

Wracając do tematu inwigilacji, ciekawe co takiego wysyła nasze kochane Xiaomi do siebie? Bo święte nie jest.

531ebd4b3e9f8962f8293e3611838ce9.jpg

52e6980e30ae2d053b63ac2ad1093b5b.jpg

Nie mam włączonej żadnej synchronizacji, lokalizacja urządzenia też wyłączona...

Xiaomi Mi2S with sMIUI

Ja nie mam nawet konta xiaomi i też mam 1.4MB w tym miesiącu usług xiaomi :)

Wysłane z mojego Mi-4c

Nah, co do ofert, Play, 20zł, nielimitowane minuty, SMS, MMS, a do tego Nielimitowany internet :) (100Gb, a jeżeli będzie za bardzo obciążona antena to schodzi na 2mb/s), także, nie narzekam :D.

u mnie usługi Xiaomi 500kb, niezbyt wiele, tylko Ciekawe co :D.

• Like 1

Szkoda że dyskusja zeszła na ofertomanię bo bardzo fajnie się to czytało ;)

No ale, po pierwsze, olałem playa z ich celebrycką armią na rzecz nju. Dwa numery (bo taka potrzeba rodzinna jest) mam za 48pln i wszystko bez limitu, nie ważne czy w sieci czy poza , czy na stacjonarne. Do tego 10gb neta do po działu na te dwa numery. Wychodzi 29pln za numer więc całkiem miodnie.

A po drugie, to ważniejsze, to wszystko wina demokracji (nie nie jestem wyborcą korwina). Jak można oczekiwać od kraju, w którym znakomita większość obywateli ma w d*pie wszystko, a jednocześnie obok przepełnionego tyłka, ma takie samo prawo wyborcze z równie ważnym głosem co TY człowieku świadomy, że będzie rządzony dobrze, uczciwie, sprawiedliwie przez ministrów specjalistów bez wykształcenia, empati, ale z plecami jak u pudziana. Nigdy nie będzie dobrze, ludzie świadomi będą się smucić widząc co znajduje się za zakrętem, reszta radośnie będzie głosować na tego który w odpowiednim czasie wyciągnie jakiegoś dziadka z wermahtu (nie, nie jestem wyborcą po :) ). Ot, demokracja.

Wysłane z MI 4W przy użyciu Tapatalka

5 minut temu, korc napisał:

Koniec końców, wygląda na to, że człowiek nie zejdzie poniżej tych 20-30 złotych na miesiąc, bo albo dużo gada, albo dużo smsuje, albo Internetuje, albo to, albo tamto.

A demokracja to wymysł. Jak każdy inny ustrój działa jedynie w teorii, w praktyce zmieniając się w jakiegoś zdeformowanego karła o maniakalnym usposobieniu i podejrzanych celach, których nie ogarnia nikt i które służą nie wiadomo komu. Marvince się wydaje, że to wszystko jest źle robione - zamiast kombinować jak koń pod górę należałoby zastosować radykalne rozliczenia polityków. Jeśli na koniec ich kadencji jest gorzej niż gdy zasaidali "do koryta", wówczas powinni dostać kopa na zawsze z polityki, a może i jakieś kary finansowe. Dodatkowo polityk powinien dostawać na sztywno jakąś wypłatę ustaloną od średniej krajowej i jego dochody niezależnie z jakich źródeł nie miałyby prawa przekraczać tej sumy.

Od razu by się opróżniły szeregi, ci karierowicze wszyscy i cwaniaczki uciekliby gdzie pieprz rośnie.

13 minut temu, Lamcza napisał:

juz i tak straciłem zainteresowanie gdyż szemrane te dziewice jakies :/ naobiecują a potem sie okaze ze wszytkie 72 brzydkie albo gorzej... glupie 

To numer przeniesiesz. To nie Islam, tu nie ma, że zostajesz do końca. :cool:

• Like 1

46 minut temu, Lamcza napisał:

@Nezumi

linkuj mnie ta oferte play :o 

To jest ugadane, a nie oficjalna oferta :). Jakbym miał na oficjalnych ofertach jechać, to żaden operator nic ciekawego nie ma :D. Trzeba się dodzwonić na BOK i... potargować się? :D

14 minut temu, korc napisał:

Szkoda że dyskusja zeszła na ofertomanię bo bardzo fajnie się to czytało ;)

No ale, po pierwsze, olałem playa z ich celebrycką armią na rzecz nju. Dwa numery (bo taka potrzeba rodzinna jest) mam za 48pln i wszystko bez limitu, nie ważne czy w sieci czy poza , czy na stacjonarne. Do tego 10gb neta do po działu na te dwa numery. Wychodzi 29pln za numer więc całkiem miodnie.

A po drugie, to ważniejsze, to wszystko wina demokracji emoji14.png (nie nie jestem wyborcą korwina). Jak można oczekiwać od kraju, w którym znakomita większość obywateli ma w d*pie wszystko, a jednocześnie obok przepełnionego tyłka, ma takie samo prawo wyborcze z równie ważnym głosem co TY człowieku świadomy, że będzie rządzony dobrze, uczciwie, sprawiedliwie przez ministrów specjalistów bez wykształcenia, empati, ale z plecami jak u pudziana. Nigdy nie będzie dobrze, ludzie świadomi będą się smucić widząc co znajduje się za zakrętem, reszta radośnie będzie głosować na tego który w odpowiednim czasie wyciągnie jakiegoś dziadka z wermahtu (nie, nie jestem wyborcą po :) ). Ot, demokracja.

Nie żebym naciągał, ale w Play masz formułę Rodzinną, Do 4 numerów, 30Gb neta i wszystko unlimit za 20zł/numer :D

W sumie, zgadza się, jak to pewien profesorek powiedział "Żyjemy w kraju, w którym żul spod biedronki ma taką samą siłę głosu, jak dr. hab." :D.

@Lamcza Plus to zło :(. Tyle drobnych kruczków, druczków i niedopowiedzeń nie ma żaden operator...

Żule do Sejmu :-) przynajmniej byłaby kultura. A i byłoby wiadomo na co idzie dieta poselska.

Już zostawmy ten temat przeze mnie niestety zaczęty... :-D

Xiaomi Mi2S with sMIUI

Bo człowiek kulturalny jest zazwyczaj do momentu aż mu władza lub pieniądze w głowie nie pomieszają.

Ja nie chcę zostawiać tego tematu! Dopiero go znalazłem! :-)

@ Nezumi , no właśnie, nie potrzebuję 4 numerów za 80pln , potrzebuję dwa :)

@korc i @Lamcza DO 4 numerów, czyli możesz sobie wybrać nawet 2, płacisz za tyle numerów ile sobie dodasz :P.

Co do Panów żuli, ależ oczywiście, że to są do rany przyłóż ludzie i nie mam nic do nich... no do 1 mam, ale to tylko taki... wyjątek :D. W sumie... oni na pewno więcej wiedzą na temat tego, co jest Polsce potrzebne od tych laleczek w garniturkach na Wiejskiej :D.

Dnia 20.01.2016o16:20, Nezumi napisał:

Co do Panów żuli, ależ oczywiście, że to są do rany przyłóż ludzie i nie mam nic do nich... no do 1 mam, ale to tylko taki... wyjątek :D. W sumie... oni na pewno więcej wiedzą na temat tego, co jest Polsce potrzebne od tych laleczek w garniturkach na Wiejskiej :D.

Tu taka mała ciekawostka a propos Wiejskiej...

My, jako obywatele zapominamy o tym, że nasz kraj to nie tylko IN, ale też OUT. Nie jesteśmy zawieszeni w próżni, uczestniczymy w geopolitycznej grze, której zasad i wszystkich elementów prawdopodobnie nikt nie ogarnia, bo zwyczajnie tego się ogarnąć nie da. Tym bardziej, że coraz częściej pojawiają się pogłoski, że to już nie tylko korporacje są nadrzędnymi instytucjami nad rządami państwa, nie tylko jakieś mroczne postacie w rodzaju Sorosów, Bulbulbergów, czy Cukienburgów, rzadzących korporacjami, nawet i nie jakieś tajemnicze stowarzyszenia, zrzeszające śmietankę świata, są u steru, ale że to idzie dalej - zawsze jest ktoś, lub "coś" wyżej.

W związku z czym, chociaz mogłoby się wydawać, że zaczepiony, typowy Polak wcale niegłupio gada, to tak naprawdę opiera się o niepełny zestaw danych i nie ma na przykład pojęcia, że to co dzieje sie teraz jest preludium do zmian, które nieuchronnie zajdą za lat 4 czy 5.

Przykładowo: bardzo grząski i nieciekawy temat niekontrolowanej emigracji. Można trafić na informacje, że cały ten ruch jest niczym innym jak ruchem wyprzedzającym, "odpowiedzią" na to co i tak miałoby zajść już całkiem niedługo, rodzajem "sczepionki", która chociaż trudna do zniesienia złagodzi właściy problem.

Gdyby było to prawdą, wówczas praktycznie wszystkie pomysły wychodzące od społeczeństwa miałyby wartość funta kłaków.

Dnia 20.01.2016o17:02, korc napisał:

To by się diametralnie różniło od tego co mi pani szanowna proponowała w salonie. No i nie bardzo widzę takiej oferty w formułach na ich www.

Nie doceniasz kol. @Nezumi. Stosując swój hipnotycznie uwodzicielski baryton spowodował, że pani konsultantka poczuła falę straszliwego ciepła w majtach i powłączała mu wszystko co było możliwe, a nawet więcej, byleby tylko przedłużyć rozmowę. Tak było! :-D

Dobra żołnierze, teraz coś cieplutkiego związanego z inwigilacją i z naszego podwórka.

Każdy zna zapewne aplikacje Analytics która sobie hasa w tle skubie (pali) trawkę i dotychczas nic nie robiła.

Ale już robi. Nagle zyskała w oczach Xiaomi wartość złotej kury i gdy jakimś przypadkowym trafem komuś się ta aplikacja nie spodoba i ja skasuje to po restarcie system się nie bootuje, dead, kaput, zdechł.

Dotychczas aplikacja była przeze mnie uznawana za bloatware i każdemu polecałem jej usunięcie. Po nim nic się nie działo złego.

Jak dobrze że jest tryb recovery :-)

Podejrzany o inwigilacje:

com.miui.analytics

China Town, /system/app/AnalyticsCore/AnalyticsCore.apk

Czas chyba na reverse engineering...

Thread z którego nikt się nic nie dowie, ale jest o tym:

http://en.miui.com/thread-184042-1-1.html

Xiaomi Mi2S with sMIUI

Już mam, zależy im na reklamach... Ja pier. Drugie Google. Sprawdzają czy owe się wyświetlają.

b0e8445b5f08744d3766354df03a199c.jpg

#Czy otworzyliśmy folder z polecanymi aplikacjami

#Czy podczas oglądania video pojawiła się reklama (chodzi o Chińska cześć apki video) i co się potem stało.

#Czy ktoś włączył przeglądarkę w trybie multilang - faktycznie po zmianie na język angielski i włączeniu przeglądarki dodają się polecane strony i top sites których nie da się usunąć (pomaga przywrócenie kopii danych z Titanium Backup)

#Czy działa owa analiza?!

Xiaomi Mi2S with sMIUI

Dobra żołnierze, teraz coś cieplutkiego związanego z inwigilacją i z naszego podwórka.

Każdy zna zapewne aplikacje Analytics która sobie hasa w tle skubie (pali) trawkę i dotychczas nic nie robiła.

Ale już robi. Nagle zyskała w oczach Xiaomi wartość złotej kury i gdy jakimś przypadkowym trafem komuś się ta aplikacja nie spodoba i ja skasuje to po restarcie system się nie bootuje, dead, kaput, zdechł.

Xiaomi Mi2S with sMIUI

Ja chyba podejmę próbę usunięcia, z czystej ciekawości. Jadę przecież na 5.11.5, więc wydanie względnie stare. Może bootloop mnie ominie.

TapTap Tapatalk+MI4W

No ale czemu się tu dziwić, potencjalny zysk czmycha boczkiem, trzeba analizować i przeciwdziałać. Niesmak oczywiście pozostaje. A gdyby komuś się to bardzo nie podobało to na wszelki wypadek zablokowaliśmy bootloader żeby Ci żadne głupoty do głowy drogi użytkowniku nie przychodziły ;)

Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Xiaomi Mi2S with sMIUI

Ja chyba podejmę próbę usunięcia, z czystej ciekawości. Jadę przecież na 5.11.5, więc wydanie względnie stare. Może bootloop mnie ominie.

TapTap Tapatalk+MI4W

Dopiero na najnowszym to występuje. Chociaż chyba od 2-3 wersji tego nie kasowałem...

Xiaomi Mi2S with sMIUI

Dodatkowo:

Ciągle połączone z internetem aplikacje : uprawnienia, bug report, usługi Xiaomi, pobieranie...

Nie powinno to działać jako push w przypadku bug report (metok), uprawnienia czy pobieranie?

Edit: ok, faktycznie tak działa, ale strasznie często się łączy :-P

Niepokoi mnie łączność com.android.keyguard z Xiaomi ( miui.com 54.179.179.204 )

Rozumiem że to ma niby pomóc zablokować zdalnie telefon, tak?

-----

Apka Network Connections, co by nikt nie musiał się bawić w terminalu :-)

Xiaomi Mi2S with sMIUI

Apropo inwigilacji! Hipnozą bożek MITU za chwil kilka wydobędzie od Was cenne informacje.

f3b549d19566626634e759fdc6c41fec.jpg

TapTap Tapatalk+MI4W

• Like 1

Wiadomo, nie ma co popadać w paranoje :P 
Ale to trochę bez sensu, że telefon łączy się z serwerami Xiaomi nawet gdy jest wyłączona synchronizacja usług, podobnie lokalizacja urządzenia. Gdyby było inaczej, nie widziałbym problemu :-)

Dobry zabieg od producentów, dla zwykłego użytkownika, pospolitego Kowalskiego. Wyłączy dostęp apki do neta, wyłączy synchro... wydaje mu się, że już nikt go nie będzie "śledził" . A tu jednak aplikacja pracuje. Słabe i szkoda, że się tak dzieje. Ale inaczej musielibyśmy wyciągnąć ze szuflady, starą nokie 3310, żeby odrobinę czuć się mniej podglądanym.

TapTap Tapatalk+MI4W

26 minut temu, kulig007 napisał:

Dobry zabieg od producentów, dla zwykłego użytkownika, pospolitego Kowalskiego. Wyłączy dostęp apki do neta, wyłączy synchro... wydaje mu się, że już nikt go nie będzie "śledził" . A tu jednak aplikacja pracuje. Słabe i szkoda, że się tak dzieje. Ale inaczej musielibyśmy wyciągnąć ze szuflady, starą nokie 3310, żeby odrobinę czuć się mniej podglądanym.

TapTap Tapatalk+MI4W

Zawsze zastanawiałem się dlaczego w Monitorze danych / Ograniczenia aplikacji / Systemowe możemy wybrać jedynie blokowanie w sieci mobilnej... teraz wszystko jasne :-) a po WiFi sobie wszystko hula.

Wypadałoby to chyba lekko nagłośnić, prawda? Co o tym myślicie?

Edited by Addamas

13 minut temu, Addamas napisał:

Lekko? Tu by się przydało założyć wątek na Reddicie.

Nie jestem ekspertem aby się wypowiadać, jedyne poszlaki to te z programu który podczas logu wykazuje, że były takie połączenia. Nie wiem czy jego działanie nie wpływa na ich występowanie.

Szkoda by było robić taką reklamę Xiaomi, ale co poradzić. Sami sobie winni.

Na sMIUI mamy od sebsha upośledzone usługi Xiaomi, więc nie do końca wiem czy to nie jest z tego powodu.

Gdyby ktoś mógł włączyć owy program mając wyłączone synchronizacje konta Xiaomi na romie MIUI Polska lub Xiaomi.eu i wykazać że tam także są takie anomalie to byłbym bardzo wdzięczny.

Wybaczcie że mnie się źle czyta, zapewne moja nauczycielka języka polskiego by wysiwiala widząc te zdania wielokrotnie złożone :-D

Edit:

Polecenie netstat -rn w terminal emulator poprzedzone su - (aby przełączyć się na konto roota)

Wykazuje połączenia z 54.x.x.x 52.x.x.x

Jak znajdę chwilę to przeanalizuje te adresy. Głównie należące do Amazon.

Xiaomi Mi2S with sMIUI

• Like 1

11 minut temu, Addamas napisał:

Nie jestem ekspertem aby się wypowiadać, jedyne poszlaki to te z programu który podczas logu wykazuje, że były takie połączenia. Nie wiem czy jego działanie nie wpływa na ich występowanie.

Szkoda by było robić taką reklamę Xiaomi, ale co poradzić. Sami sobie winni.

Na sMIUI mamy od sebsha upośledzone usługi Xiaomi, więc nie do końca wiem czy to nie jest z tego powodu.

Gdyby ktoś mógł włączyć owy program mając wyłączone synchronizacje konta Xiaomi na romie MIUI Polska lub Xiaomi.eu i wykazać że tam także są takie anomalie to byłbym bardzo wdzięczny.

Wybaczcie że mnie się źle czyta, zapewne moja nauczycielka języka polskiego by wysiwiala widząc te zdania wielokrotnie złożone :-D

Xiaomi Mi2S with sMIUI

Żyjemy w epoce, kiedy jedną z najpotezniejszych broni w marketingu jest nie tyle sam sprzedawany produkt, co potknięcia konkurencji. Leży to zatem w gestii samej firmy, żeby się nie potykała. Od tego zatrudnia marketingowców, analityków, prognostyków, od tego ma działy R&D i tak dalej. Jeśli mimo to firma decyduje się z przeproszeniem nawalić śmierdzące kupsko do własnego gniazda i wykonać jakiś taki podejrzany, etycznie niejasny ruch, to jest jej własny wybór, wina i to ona musi być gotowa do ustosunkowania się do pytań w rodzaju "co ta parchata apka robi z moim telefonem i po jaką cholerę?" Ludzie grzebią, ludzie kombinują, szansa, że jakiś proces nie zostanie odkryty jest znikoma - to tylko kwestia czasu.

Skoro więc coś wydaje się być na rzeczy, to nie ma co się oglądać, tylko zadawać głośno pytania, nawet jeśli miałoby to doprowadzić, że ulubiona firma padnie na cycki. Lojalność względem firmy nie powinna stać na drodze do ustalenia jak się sprawy mają.

Ot co.

Zawsze zastanawiałem się dlaczego w Monitorze danych / Ograniczenia aplikacji / Systemowe możemy wybrać jedynie blokowanie w sieci mobilnej... teraz wszystko jasne :-) a po WiFi sobie wszystko hula.

Eeeee, no na (chyba) czystym androidzie jest, czy się mylę?

dbaec3f1bb55fbe83a1dade2c90c1527.jpg]

d1a3ee81715633cb782df66efb432271.jpg

Wysłane z mojego HT7 przy użyciu Tapatalka

Plus dla Xiaomi, jeżeli w Monitorze danych zablokujemy dostęp do sieci mobilnej dla przykładowo bugreport czyli Metoka to faktycznie nie będzie żadnych połączeń z tej aplikacji.

Brak możliwości ustawienia tej blokady po WiFi dla aplikacji systemowych - do tego się chce przyczepić.

Na Wujka Google wystarczy Disable Service :-P

Xiaomi Mi2S with sMIUI

Kolega był w delegacji, nieco dłuższej, w Mediolanie i chciał kupić kartę sim. Tak po prostu jak u nas w sklepie. A tu zonk, proszą o dokumenty!

Wysłane z mojego HT7 przy użyciu Tapatalka

Może trzeba zainstalować niezależny firewall (np. AFWall+) i odseparować szkodniki od sieci. Ten wbudowany ma spore ograniczenia, szczególnie systemowe.

Jeżeli być szczerym to ten firewall wbudowany działa bardzo dobrze, zasady dla nowych aplikacji są przyznawane zgodnie z tym co się wybiera i respektowane. Także jest dobrze.

Ale brak kontroli nad połączeniem z WiFi dla systemowych to ja nie odpuszczę :-D

Trzeba będzie posniffować to co te aplikacje wysyłają... I czy w ogóle to jest jakoś szyfrowane.

Xiaomi Mi2S with sMIUI

18 minut temu, Addamas napisał:

Jeżeli być szczerym to ten firewall wbudowany działa bardzo dobrze, zasady dla nowych aplikacji są przyznawane zgodnie z tym co się wybiera i respektowane. Także jest dobrze.

Ale brak kontroli nad połączeniem z WiFi dla systemowych to ja nie odpuszczę :-D

Trzeba będzie posniffować to co te aplikacje wysyłają... I czy w ogóle to jest jakoś szyfrowane.

Xiaomi Mi2S with sMIUI

Jest niby Shark, są jakieś programy typu packet capture, można by się z tcpdump bawić. Na Xiaomince marvinka nie próbowała, ale można by spróbować zainstalować sobie w formie wirtuala Backtracka czy Kali - te dystrybucje mają pełen zestaw narzędzi do prucia wszystkiego włącznie z sejfami. :cool:

Rozmowy o operatorach, plędzuszkach (czy co to tam było) itp. przeniesione tutaj:

• Like 1

Inwigilacja reaktywacja :P 

No więc chciałbym potwierdzić swoje przypuszczenia co do aplikacji Analytics. Kochana aplikacja gdy zmienimy język na angielski wstawia nam w stockowej Przeglądarce Kotów i Kotek  aplikacji Internet dodatkowy syf wraz z Top Sites którego nie da się usunąć, Ale gdy potraktujemy syfa Disable Service i zablokujemy wszystkie usługi to problem nie występuje, a system się bootuje (bo gdy skasujemy piękną apkę lub ją zamrozimy czeka nas Never Ending Story z bootlopem).

Oj mieli ludzie problemów z tym na xiaomi.eu ;-)

• Like 3