Skocz do zawartości

Twilight / CF.Lumen nie działa


a3z4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, próbuję doposażyć mojego mi4c w jakiś program typu "f.lux". Niestety, jak na razie nieskutecznie. 2 programy które najbardziej by mi odpowiadały nie chcą zadziałać na moim smartfonie. W przypadku Twilighta nie ma żadnych zmian po włączeniu programu. CF.Lumen w trybie bez roota również nie chce działać, natomiast po włączeniu roota telefon po prostu się restartuje przy próbie uruchomienia programu. Próbowałem zarówno wersji 3.0.0 jaki i 3.16. Miał ktoś może kiedyś podobny problem i wie jak go rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, a3z4 napisał:

Witam, próbuję doposażyć mojego mi4c w jakiś program typu "f.lux". Niestety, jak na razie nieskutecznie. 2 programy które najbardziej by mi odpowiadały nie chcą zadziałać na moim smartfonie. W przypadku Twilighta nie ma żadnych zmian po włączeniu programu. CF.Lumen w trybie bez roota również nie chce działać, natomiast po włączeniu roota telefon po prostu się restartuje przy próbie uruchomienia programu. Próbowałem zarówno wersji 3.0.0 jaki i 3.16. Miał ktoś może kiedyś podobny problem i wie jak go rozwiązać?

f.lux działa u mnie, dodaj go do autostartu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, próbuję doposażyć mojego mi4c w jakiś program typu "f.lux". Niestety, jak na razie nieskutecznie. 2 programy które najbardziej by mi odpowiadały nie chcą zadziałać na moim smartfonie. W przypadku Twilighta nie ma żadnych zmian po włączeniu programu. CF.Lumen w trybie bez roota również nie chce działać, natomiast po włączeniu roota telefon po prostu się restartuje przy próbie uruchomienia programu. Próbowałem zarówno wersji 3.0.0 jaki i 3.16. Miał ktoś może kiedyś podobny problem i wie jak go rozwiązać?

f.lux działa u mnie, dodaj go do autostartu

O której aplikacji dokładnie mówisz? Bo f.luxa jako takiego nie znalazłem.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twilight działa, ale musi mieć włączone zezwolenie na Pokazywanie Dymków (czy jakoś tak, dokładnie nie pamiętam nazwy) w uprawnieniach dla aplikacji. Domyślnie jest to wyłączone.

To jest to samo pozwolenie, przez które domyślnie nie działa Pokazywanie tych... bąbelków? z Facebook Messenger czy też to kółeczko z Yanosik.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...