Skocz do zawartości

Wgrywanie MIUI 6.1.7


MikserHardy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Próbuję przejść z miui 5.12.31 na 6.1.7. Pojawia się komunikat jak w załącznikach. Za każdym razem tak samo, już kilka razy ściągałem ZIP z serwera głównego, alternatywnego i ciągle to samo, zawiecha podczas sprawdzania aktualizacji. Pytanie czy mogę wgrać to przez recovery?

Screenshot_2016-01-16-07-04-51_com.miui.home[1].png

Screenshot_2016-01-16-07-05-10_com.miui.bugreport[1].png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procedurę znam już ją przechodziłem, czyli za każdym razem kiedy wejdzie nowa aktualizacja trzeba się męczyć z tą procedurą. A co w takim razie z ostatnim pkt.tej procedury:

Acid pisze na samym końcu w pkt 6: Następne aktualizacje wykonujemy już przez aplikację Aktualizacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MikserHardy napisał:

Procedurę znam już ją przechodziłem

I nie masz MIUI Polska ? 

9 minut temu, MikserHardy napisał:

Acid pisze na samym końcu w pkt 6: Następne aktualizacje wykonujemy już przez aplikację Aktualizacje

Tak wchdzisz w "aktualizacje", tam masz u góry 3 kropki, potem "zainstaluj aktualizację z pliku .zip" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie drodzy. Macie roota więc uruchamiacie terminal ( apka z martketu) wpisujecie: su dajecie enter, pozwalacie SuperSu na dostęp, nastepnie wpisujecuie reboot recovery i dziękuje już jesteś w twrp

Edytowane przez zehell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem instalacja Miui Polska wywala TWRP. Wystarczy po pierwszej instalacji Miui Polska bez wychodzenia z TWRP wrzucic zip z SU. A później jak jest Root jeszcze raz wrzucić TWRP przez Flashify.

Ja bez roota na Miui Polska TWRP wgrywalem przez fasboota tym sposobem

http://www.xiaomidevice.com/blog/xiaomi-redmi-note-3-install-twrp-recovery-tutorial/

BTW skoro instalacja Miui Polska wywala TWRP to może warto dodać punkt w instrukcji wgrywania bo to któryś z kolei przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało się. w końcu. Postępowałem wg tej instrukcji:

http://www.xiaomidevice.com/blog/xiaomi-redmi-note-3-install-twrp-recovery-tutorial/

następnie wg podpowiedzi Robo32 cytat z posta: 

Wgrajcie TWRP raz jeszcze, podczas resetu tuż po wgraniu TWRP należy trzymać vol+ i power , po tym jak zapali sie MIUI puszczamy power vol+ trzymamy dalej, wchodzimy do TWRP i wgrywamy paczke z SuperSU i mamy TWRP i root.

  0

A o to dowód że mam najnowższy MIUI Polska dedykowany Redmi Note3. Dzięki wszystkim za pomoc. Mam jeszcze pytanie czy za każdym razem będe musiał tak aktualizować system po wejściu nowego. Bo to poraszka ma maksa. Mam nadzieje że następne aktualizacje będą wchodzić normalnie przez aplikacje aktualizacje???

56a38bba30816_Screenshot_2016-01-23-15-1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak mówi kolega krzycz. Nie wszystkim wchodzi przez aktualizacje. I nie wiem po co te teksty o czytaniu instrukcji. Żeby się dowiedzieć jak wgrać nowy soft z tym problemem musiałem sporo się naczytać. Więc wypraszam sobie. A tak swoją drogą ten problem powinien być opisany w instrukcji dla Redmi Note3.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...