Skocz do zawartości

Brak IMEI po wgraniu ROMa


Luke2001

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jw, wgrałem nowy ROM i nie mam teraz IMEI oraz czasem pojawia się info że ID telefonu nieznane , efektem tego nie mam internetu bo telefon działa chyba w trybie GSM. Jak naprawić IMEI , wpisać go ? 

Niestety w mobileuncle nie mam dostępu do IMEI update, pewnie dlatego że telefon nie ma Roota, ani bootloadera. teoretycznie wszystko się zazębia bo aby zrobić root trzeba mieć bootloader. Może jest jakiś sposób przez SD flash ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo....nie idzie dalej. Może trzeba go uruchomić po podłączeniu kabla w podobny sposób jak przy SPflashu ? Albo musi mieć roota ? Bo zainstalowałem teraz mobileuncle i nie mam opcji programisty tylko android ( pierwsza opcja )

 

Udało się inaczej, wgrałem flashem ROM SPhinx Stable z Rootem i mogłem podmienić plik w katalogu NVROM z poprawnym IMEI , natomiast po wgraniu spowrotem mojego ROMu znowu nie mam IMEI , może wystarczy odznaczyć którąś opcję żeby mi nie kasowało tego pliku ?

Było by łatwiej gdybym mógł zrobić root na moim ROMie ( eu.6.11.11) ale nie pozwala mi nic zrobić.

Edytowane przez Luke2001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...