Skocz do zawartości

Zakup Digitizer + LCD z możliwością zwrtoru [PAYPAL]


mojegygy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, spotkała znajomego nieprzyjemna sytuacja. Obydwaj posiadamy MI3 64GB (Jak by to miało jakieś znaczenie...) On zakupiłem z IbuyGou a ja z Xiaomiforsale. Jego digitizer pękł sam z siebie. Ma parę pęknięć oraz na samym dole telefonu ślad jakby od uderzenia bardzo mocnego, lecz nie miałby keidy w coś uderzyć. Telefon trzymał w kieszeni, a wszystko co robił to zejście po schodach i spacer ze mną i psem... Dotyk przestał mu działać i muszę wymienić ten panel. Chciałbym zamówić jakiś panel dla niego, lecz z możliwością łatwego odzyskania pieniędzy przez paypal. Na IbuyGou jest 2x droższy niż na np aliexpress (z aukcji które znalazłem tu na forum). Znacie jakieś strony/sklepy które sprzedają  digitizer i lcd z możliwością zapłaty przez paypal? Chciałbym się zmieścić do 200zł max. 

Pozdrawiam Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.aliexpress.com/item/Original-LCD-Display-Digitizer-touch-Screen-FOR-Xiaomi-m3-mi3-xiao-mi-Assembly-with-front-frame/1593196482.html

Z tej akcji mam wyświetlacz, który zamontowałem dwa tygodnie temu. To już mój drugi wyświetlacz od tego sprzedającego. Cenowo zmieścisz się w budżecie, nawet ze sporym zapasem (31$). Nie wiem jak z możliwością zapłaty przez paypal, ja płaciłem kartą kredytową. Na przesyłkę czeka się koło miesiąca. Sama część jest dosyć dobrej jakości, chociaż widać odstępstwa od oryginału. Ale za połowę ceny warto się zastanowić. Ja nie mam na co narzekać, ekran działa, dotyk działa, logo mi jest na swoim miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od tego typa już założyłem 3 wyświetlacze do mi3 i jeden kiedyś tam do Lenovo. Nigdy nie było problemu. Produkty są na prawdę w porządku za te pieniądze. Z tym, że wysyła różne ekrany. W jednym mi3 jak pod światło popatrzę to są delikatne kropki jak w oryginalnym, a w innych są "szlaczki". Aczkolwiek te ze szlaczkami ładniej świecą ( bielej ), a ten z kropkami ma trochę żółty odcień bieli :-P też zauważyłem, że ta żółć z czasem bieleje (nie przyzwyczaiłem się, mam 4 sztuki mi3, w tym jedną z oryginalnym ekranem i porównuję co jakiś czas). Ogólnie sprzedawcę polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja kupiłem to:

http://www.aliexpress.com/snapshot/7174150705.html?orderId=71541863776557

Doszło bardzo szybko, sam ekran i ramka to oryginały, dotyk - zamiennik, ale bardzo dobrej jakości, działa idealnie, jedynie z bliska można dostrzec elektrody (matryca mikroskopijnych, czarnych kreseczek) oraz brak mu powłoki oleofobicznej, ale i tak przyklejam szkło lub folię, więc to bez znaczenia. Chińczyk zgodził się na częściowy zwrot kasy w ramach rekompensaty (miał być w 100% oryginał), więc tym bardziej warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...