Skocz do zawartości

Błąd Netflixa, YouTube, Messenger chat heads, Snapchat


Rekomendowane odpowiedzi

Wersja MIUI: 
6.1.7

Posiadany smartfon:
Redmi Note 2

Jakim użytkownikiem jesteś? 
Początkujący

Opis znalezionego błędu
1.Netflix ładuje się w nieskończoność

2.Filmiki na YouTube zacinają się na 6 sekundzie poczym wyskakuje błąd z utratą połączenia. Po wznowieniu filmiku, odpala się on bez dźwięku lub freezuje na chwilę komórkę (raz na jakiś czas po błędzie odpala się on normalnie) 

3. Randomowo dymki po wygaszeniu ekranu znikają bezpowrotnie do momentu zabrania i ponownego nadania zezwolenia na wyskakiwanie

4. Snapchat przy nagrywaniu flimu minimalnie przybliża i bardzo przyciemnia obraz z przedniej jak i tylnej kamerk (sprawdzałem na moto g 2013 i taki błąd nie występuje, więc to raczej nie wina samej apki)

Edytowane przez Szootski
dodanie 3 i 4 błędu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z dymkami chwilowo rozwiązany poprzez zmianę motywu na domyślny

Edit: Po godzinie użytkowania domyślnego motywu chat heady zniknęły :/

Edit2: Znowu się pojawiły, chyba nie ma na to reguły kiedy działają, a kiedy nie

Edit3: Jednak reguła jest, po tym jak odbierze się wiadomość z ekranu blokady chat heady znikają do czasu ponownego zablokowania i odblokowania telefonu

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Szootski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam ten sam problem z YouTube na Redmi Note 2 mam wersje EU 7.1.1.0 stabilna PL

Czasem zatrzymuje się na 5s czasem na 6s wyskakuje błąd połączenia po ponowieniu przeskakuje np na 15s-17s i leci chwile ale bez głosu.

Wgrywałem stare wersje ytb ale nic to nie dało, wipa robiłem chyba ze 3 razy wszystkiego.

Ciekawe kiedy będzie aktualizacja bo już widziałem chińskiego 7.1.3.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Od dzisiaj (21.01.2016) jestem posiadaczem xrn 3 "prime" ale dział o nim na tym forum śledziłem od początku jego istnienia. Mój problem polega na ciemnych filmikach na snapie ( tak jakbym miał przyciemniony ekran) , zdjęcia są normalne ale jak wyostrzam obraz na telewizor to wszystko wokół niego ciemnieje tak samo jak nagrywam filmiki .83c19ee9b0e53320c752dddda1d2ff47.jpg8045fe7e7df1f808fc5d226f9f05d54f.jpghttps://mega.nz/#!YUNAgQyL!3-5z4LnnSXEiCzye9CHppUelXBOZYNj8zy3_hpueAhk

Wyklepane z mojego Xiaomi Redmi Note 3 3/32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś poczytał opinię na temat aplikacji w google play to dowiedziałbyś się, że to nie wina telefonu, a aplikacji, która już nie raz miała dziwne problemy, bo ludzie na innych telefonach też mają problem z przyciemnionym ekranem podczas nagrywania filmików.

Wybacz, sądziłem, że to może być wina softu lub czegoś innego (bo ogólnie używam snapchata w wersji beta - ale to nie to bo na drugim tel tak nie mam) i dlatego nie sprawdziłem opinii.

Wyklepane z mojego Xiaomi Redmi Note 3 3/32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w tytule. Podczas nagrywania wideo w aplikacji Snapchat kamera sie przyciemnia, więc mało co widać. Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem?

Zapewne jesteś w słabo oświetlonym pomieszczeniu więc przyciemnia po to zachować płynność filmu. Inaczej miałbyś lagi bo byłby dłuższy czas naświetlania aby było jasno. No chyba że masz ciemno i ci laguje no to nie wiem

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko dotyczące snapchata. Otóż jak nagrywam filmiki to zawsze (zazwyczaj) na początku i na końcu jest charakterystyczny dźwięk (takie pii) i nawet po wyłączeniu dźwięku (multimedia i telefon) czasem (w większości) nadal występuję dany dźwięk chociaż nie powinien po wyciszeniu telefonu .

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.02.2016o19:43, Smigoll napisał:

Mam takie pytanko dotyczące snapchata. Otóż jak nagrywam filmiki to zawsze (zazwyczaj) na początku i na końcu jest charakterystyczny dźwięk (takie pii) i nawet po wyłączeniu dźwięku (multimedia i telefon) czasem (w większości) nadal występuję dany dźwięk chociaż nie powinien po wyciszeniu telefonu .

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Masz na pewno najnowszą wersję Snapa? U mnie ten dźwięk też występował, ale to było dosłownie przez 2 dni, potem (chyba po aktualizacji) ustało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, mam problem z snapchatem na Xiaomi Redmi Note 3, mianowicie podczas nagrywania ekran robi się ciemny, dużo ciemniejszy niż podczas robienia zdjęć. Natomiast podczas korzystania z aparatu z systemowej apk wszystko jest normalnie. Proszę o pomoc.

Edytowane przez TwojaStała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz! Jak potrafisz to ładnie po angielsku wszystko przedstawić (bo ja anglikiem nie jestem ale żeby to ładnie to wyglądało) to możesz mi napisać to ja to skopiuje i im wyślę jako użytkownik wersji beta.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Hej, to mój pierwszy post tutaj ponieważ jestem trochę świeżynka jeśli chodzi o Miui i Xiaomi, aczkolwiek znam rozwiązanie problemu ze Snapchatem, przed chwilką wypróbowałam i działa :) Jedyne co nalezy zrobić aby video było na snapie ok to pobrać starszą wersję Snapa np. stąd : "I downloaded this version of snapchat and it works fine :) http://www.apkmirror.com/apk/snapchat-inc/snapchat/snapchat-9-20-4-0-android-apk-download/  

Jedyne ale to to, że nie można stosować tam żadnych filtrów, ponieważ to dość stara wersja apki, jedynie co można zrobić to kontaktować się ze Snapchatem Support i nalegać na poprawki w aktualizacji.

Mam nadzieję że choć odrobinkę pomogłam :)

-Redmi Note 3

Edytowane przez funky_nails
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...