Skocz do zawartości

Xiaomi Mi4C Super-thin Tempered Glass Screen Protecor(0.22mm) - instrukcja montażu


Bato

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Hej a czy to szkło też nie pokrywa całego wyswietlacza i zostawie po 2mm dookoła? Ja ostatnio kupiłem szkło do mojego mi4c i miało być super ale właśnie jest jak dla mnie za małe... Rozumiem,że nie może być idealnie spasowane no ale myślałem,ze max 1mm wystarczy zapasu a tu jest co najmniej po 2mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcecie zminimalizować ryzyko wystąpienia brudu pod szkłem przy nakładaniu, polecam udać się do łazienki i wziąć prysznic albo odkręcić gorącą wodę. Para sklei większość drobinek i większa szansa na idealne naklejenie.

Wysłane z mojego Desire 610 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja to 3 folie szklanem już kupiłem, mam jakiegoś pecha lub coś robię źle, przeważnie przez tydzień jest ok. to znaczy szkło idealnie przylega. Po czym na górej lewej krawędzi  zaczyna po tygodniu dwóch pojawiać się bąbel powietrza, tak jakby od nagrzewania ? Albo powierzchnia telefonu jest nie równa ? Już miałem tego dość bo mnie folie z przesyłka 100zł. wyszły i hulam z takimi bąblami na górze. A szkło nakładane w komorze lakierniczej, warunki muszą być a jak :- D 
Ps. Z tego co słyszałem to jedna folia jest aby dać ja na telefon, póżniej szkło i znów folię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.02.2016o08:50, l1nku napisał:

Ja to 3 folie szklanem już kupiłem, mam jakiegoś pecha lub coś robię źle, przeważnie przez tydzień jest ok. to znaczy szkło idealnie przylega. Po czym na górej lewej krawędzi  zaczyna po tygodniu dwóch pojawiać się bąbel powietrza, tak jakby od nagrzewania ? Albo powierzchnia telefonu jest nie równa ? Już miałem tego dość bo mnie folie z przesyłka 100zł. wyszły i hulam z takimi bąblami na górze. A szkło nakładane w komorze lakierniczej, warunki muszą być a jak :- D 
Ps. Z tego co słyszałem to jedna folia jest aby dać ja na telefon, póżniej szkło i znów folię.

Mam dokładnie ten sam problem z tym szkłem (http://allegro.pl/folia-szklo-hartowane-9h-2-5d-xiaomi-mi4c-i5766216126.html). Naklejone idealnie, a po ok. 3 tyg. w górnym rogu zaczął się robić bąbel powietrza, który z każdym dniem się powiększa. Poleci mi ktoś dobre, sprawdzone szkło na mi4c? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...