Skocz do zawartości

Po wgraniu Miui Polska telefon wariuje


maelo77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem ze swoim Redmi Note 3;

 - dostałem sms od Xiaomi i odblokowałem bootloadera,

 - wgrałem Miui Polska (zgodnie z opisem na forum)

Po wszystkim telefon normalnie się uruchamia ale cały czas wyskakuje komunikat o błędzie (komunikat ten całkowicie uniemożliwia korzystanie z telefonu). Wciskając wyślij lub raport i tak po chwili wyskakuje ponownie. Nie mogę również uruchomić telefonu w trybie recovery aby ponownie wgrać soft.

Czy jest możliwość w inny sposób wgrać soft np przy pomocy jakieś aplikacji? Czy tylko SP Flash toolem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się przywrócić telefon do ustawień fabrycznych i komunikaty o błedach nie wyskakują ale...

Ale przy próbie aktualizacji softu ( poprzez aktualizacje) wywala błąd,

Mam zainstalowany Flashify ale nie pokazuje się ta apka w uprawnieniach (root) przez co nie mogę zainstalować recovery.

Może jakieś porady bo zaraz tym o ziemię cisnę:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie działa. Po całej procedurze telefon nie uruchamia się w recovery tylko uruchamia się miui 7.

Że nie działa na Miui Polska wynika z tego opisu:

...Works ONLY on DEV ROM....

Wysłane z mojego NX505J przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez maelo77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miui Polska jest na bazie DEV rom ;-) , 

23 minuty temu, maelo77 napisał:

Po całej procedurze telefon nie uruchamia się w recovery tylko uruchamia się miui 7

Procedura przechodzi w całości bez błędów ? a jak dasz z updatera uruchomienie recovery, też nic ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby cała procedura przechodzi bez błędu...ale po haśle ***Press Enter to reboot TWRP recovery*** pojawia się komunikat że nie odnaleziono telefonu i uruchamia się miui.

Z updatera jak dam uruchom w recovery to uruchamia się telefon z grafiką telefonu na czarnym tle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, leonov napisał:

Zrób jeszcze raz całą procedurę, ale nie rób tego " Press Enter to reboot TWRP recovery " , tylko bez wyłączania tel. wciśnij Power i Vol+ i trzymaj do pojawienia sie małego logo miui.

Opisany sposób skutkuje tym, że telefon uruchamia się z rysunkiem telefonu na czarnym tle...Jednym słowem 4litery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sobie poradziłem. Wszystko jest OK - już nie wywala mi błędów. Telefon działa jak ta lala:-)

Ale jest coś dziwnego przed aktualizacją z Dev Room na Miui Polska normalnie można było wejść do Recovery a po aktualizacji tak jakby nie było TRWP i roota.

Tak jakby po aktualizacji bootloader ponownie został zablokowany.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...