Skocz do zawartości

Problem z wyświetlaczem


Marszka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W telefonie xiaomi mi2s już od początku użytkowania zauważyłam problem z wyświetlaczem. Zacina się, ''skacze'', ''sam'' wciska przyciski itp. Jedyną opcją jest zablokowanie i ponowne odblokowanie wyświetlacza.

Kontaktowałam się z firmą i dostałam wskazówki o zainstalowaniu nowszego oprogramowanie, niestety nie przyniosło to żadnych skutków.

Mam pytanie, jeżeli nie zdołam uzyskać pomocy na gwarancję, to jak powinna wyglądać naprawa? Czy musi być wymieniony cały ekran? Z jakim kosztem się to wiąże i czy potrzebne do tego części są w stanie sprowadzić w każdym miejscu naprawy telefonów, czy wiąze się to z większymi problemami?

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie po ile masz wymianę ekranu na swoich częściach? I czy masz jeszcze możliwość sprowadzenia ekranu? Mój da się używać, jest tylko przymglony na dole, pewnie koleżanka będzie pierwsza. Mam zamiar się przesiadać na Mi2S i coraz ciemniej widzę mój zakup wersji 32GB więc będę zmuszony kupić sobie ekran. Jest niby oryginalny na alledrogo, ale wolałbym u Ciebie jeśli nie przesadzisz z ceną :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...