Skocz do zawartości

[ROM] Xiaomi.eu 6.1.21 Global EU Rom (SP Flash Tool)


pablolite

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 11.02.2016o23:41, Dzumaka napisał:

Co mam zrobic jeżeli dostałem taki komunikat robie wszystko zgodnie z instrukcją i po ok 10sekundach po podłączeniu telefonu i wduszeniu guzików jest dzwiek odłączonego USB

problemxdd.png

Witam

Udał Ci się rozwiązać ten problem? U mnie jest dokładnie to samo tylko na pewno jest to wina jakiegoś niezainstalowanego sterownika bo u mnie przy procesie wgrywania  windows próbuje coś zainstalować, niestety nie pokazuje mi w menadżerze urządzeń żadnego "nieznanego urządzenia" i nie mam jak ręcznie doinstalować sterowników. Może ktoś z forumowiczów ma jakąś paczkę sprawdzonych sterowników to prosił bym o podlinkowanie.

 

W czasie próby wgrania softu pojawia się instalowanie sterowników, z trzech jeden się zainstalował a przy dwóch (Alcatel Single RNDIS Interface i PreLoader USB VCOM Port(COM4) )  pojawia się komunikat "urządzenie odłączone" mimo ze cały czas jest podłączone, ktoś spotkał się z czymś takim?

Edytowane przez Stary102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

dostałem długo wyczekiwanego smsa i odblokowałem bootloader,

Lecz mam przez sp flashtoola wgrany system z pierwszego postu  6.1.29

i teraz mam problem jak przywrócić rom dev ,  skopiowałem plik na pamięć telefonu  i próbowałem przez trzy kropki wybierz plik zip z romem lecz nie idzie

przez co nie mogę przejść do kolejnych kroków, 

czy ktoś może być tak uprzejmy i jak krowa na rowie napisać co muszę zrobić ??  mój 4 xiaomi  i pierwsze w życiu takie jazdy :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Odnośnie instalacji room 6.1.14 bez root. Doszedłem do scatter-loading i nie znajduje pliku MT6795_Android_scatter.txt, nie ma tam również folderu o nazwie images, jest folder imagesformats i niestety jest pusty. To samo dzieje się przy room 6.1.21. Wie ktoś jaka jest przyczyna? Obydwa room ściągałem za pomocą Firefox i za pomocą MEGAsync i nie ma różnicy, za każdym razem jest to samo. Co robię źle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W menadżerze urządzeń (Win 10 x64) widzi mi nieznane urządzenie "Redmi". MTK zainstalowałem. Czego jeszcze brakuje?

Debugowanie ma być włączone czy wyłączone? Gdy wyłączę to menadżer urządzeń nie widzi nic.

Edytowane przez cynamon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Czy ktoś kojarzy czy jest nowsza wersja tego romu? Mam u siebie problem z bluetooth - bez przerwy zrywa połączenie. Chciałem zainstalować coś nowszego ale nie widzę żeby pojawił sie jakiś update? 

 

Interesuje mnie wersja bez rootowania.

Edytowane przez mpivo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...