Skocz do zawartości

[ROM] Xiaomi.eu 6.1.21 Global EU Rom (SP Flash Tool)


pablolite

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie pełny sukces w Mi4c z zablokowanym bootloaderem również udało mi się wrzucić MIU Polska. Chyba napisze o tym w następnym wątku w pełnym opisie dla ogółu....

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

Redmi Note 3 przez flash tool też można wgrać multi Rom....😎 bez problemu. Czekam na możliwość wgrania od Acida.....

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

W jaki sposob wgrales miui polska z zablokowanym bootloaderem? Opisz prosze to ;)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Wyszla nowa wersja (cotygodniowa aktualizacja) ROM-U EU.Czy warto co tydzien aktualizowac system czy nie ma na tyle zmian zeby robic to co tydzien, tylko raz na 2 - 3, 4 tyg.

I czy jesli robie aktualizacje tylko to czy wszystkie dane ktore mam - konta, zdjecia, filmy, gry i programy zostana czy trzeba robic czyszczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Wyszla nowa wersja (cotygodniowa aktualizacja) ROM-U EU.Czy warto co tydzien aktualizowac system czy nie ma na tyle zmian zeby robic to co tydzien, tylko raz na 2 - 3, 4 tyg.

I czy jesli robie aktualizacje tylko to czy wszystkie dane ktore mam - konta, zdjecia, filmy, gry i programy zostana czy trzeba robic czyszczenie?

Dla RN3 nie wyszła. Została wstrzymana ze względu na problemy z WiFi.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.01.2016o10:04, pablolite napisał:

W celach informacyjnych zmien nr ROM-u(6.1.21 na 6.1.29) zeby nie wprowadzal w blad i byl na bierzaco aktualizowany.

I czy mozesz potwierdzic ze nowu rom (6.1.29) ma wgranego roota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższych testach poleca bardzo ta wersje bez roota. Wszystko smiga jak należy. Bateria na dużym katowaniu typu wi fi trochę gier filmy muzyka itp trzyma ok 24 h . nawet gdy wi fi włączone na całą noc to od godz 1:00 do 8:00 zjadło tylko 3% baterii na wyłączonym wyświetlaczu. Soft praktycznie jak miui polska.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W moim Redmi Note 3 jest taka wersja ROMu:

MIUI MIU (stabilna) - MIUI 7.0.19.0 (LHNCNCJ)

Co to za wersja? Ale proszę o normalne opisanie sytuacji a nie w stylu syf etc. ;-) Pzdr.

Wyskakuje mi taki błąd:

S_BROM_DOWNLOAD_DA_FAIL

 

[Description]

 

l   [H/W] Fail to download DA to baseband chip's internal SRAM!

 

[Reason]

 

1.         There’s a cable communication problem between Flash Tool and Boot ROM.

 

2.         Target might be shutdown unexpectedly or target lost power supply.

 

3.         The DA is not correct.

 

[Solution]

 

1.         Try again.

 

2.         Proceed H/W checking in download cable and target side com port.

 

3.         Monitor if power-drop occurred in target side.

 

:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2016o15:51, karsto1982 napisał:

W celach informacyjnych zmien nr ROM-u(6.1.21 na 6.1.29) zeby nie wprowadzal w blad i byl na bierzaco aktualizowany.

I czy mozesz potwierdzic ze nowu rom (6.1.29) ma wgranego roota?

Mówicie o tej wersji xiaomi.eu 6.1.29 Mod by LoXaR.zip ?

I mogę go wgrać na tą wersji Xiaomi.eu MIUI7-7.1.6.0 Stable, przy zablokowanym BL ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam inny nietypowy problem, flashowałem już raz telefon, żeby zainstalować DEV ROMa, czekając na pozwolenie od skośnych. Pozwolenie odrzucili to flashuje jeszcze raz, żeby zainstalować tego roma. Włączam flashera, download, vol- i power, podpinam, jest dźwięk podpięcia usb, mija 8 sekund (zawsze 8 sekund) jest dzwięk odpięcia i przypięcia USB, wyskakuje błąd:

 

http://prntscr.com/9sa81m

 

Sterowniki aktualne, sprawdzane na wszystkich portach, na dwóch kablach...

Jak sobie poradziles z tym błędem 2004? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stable możesz przejść od razu - instrukcja jest w innym wątku. To jest MIUI więc jak może się nie wgrać MIUI? Chyba że chodzi Ci o MIUI Polska - to możesz zostać na tym, bo to jest dev i właśnie na dev musisz wykonać procedurę odblokowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak z tej wersji przejść na stable albo na oryginalny dev rom. bo rozumie ze na tym sofcie nie wgra się miui ponieważ w permission nie pokazuje uprawnien do rota flashify

Pisz w jednym wątku bo już na prawdę nikt nie wie o co Ci chodzi. Napisałem Ci w innym wątku co masz zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest MIUI więc jak może się nie wgrać MIUI?

Jak pisałem... może ;-) Ja mam problem ale... głucho z jego rozwiązaniem :-/ No nic... do poniedziałku poczekam a jak nie dam rady to Allegro oba Noty i Meizu za jakiś czas...

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

odpalam sp flash  robię wszystko jak w poradniku ale wyskakuje mi ciągle okienko "processing" w momencie jak chce

" Przy Scatter loading wybierz - MT6795_Android_scatter.txt, plik ten znajduje się w folderze images"

dodam że próbowałem  kilku wersji romu  .14   .21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.02.2016o22:20, JDStar napisał:

W Meizu też masz zablokowany bootloader więc "siekierka za kijek" ?

... ale ROM jest Global od razu od producenta a zmiana numeru lokalizacji łatwiejsza niż te procedury ;-) Na razie mi się udało wgrać... poszło na innym kompie ale nie działa mi WiFi... wszystko w domu się łaczy bez problemu z Multimedią a Xiaomi niet... :-) I jak tu się nie wqrwić?! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale ROM jest Global od razu od producenta a zmiana numeru lokalizacji łatwiejsza niż te procedury ;-) Na razie mi się udało wgrać... poszło na innym kompie ale nie działa mi WiFi... wszystko w domu się łaczy bez problemu z Multimedią a Xiaomi niet... :-) I jak tu się nie wqrwić?! :-D

Czemu wszystko nie może działać tak samo czyli dobrze i sprawnie :( szkoda mi ludzi którzy mają problemy z xrn3. Mi osobiście trzeszczą plastiki u góry i na dole :o

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Smigoll napisał:

Czemu wszystko nie może działać tak samo czyli dobrze i sprawnie :( szkoda mi ludzi którzy mają problemy z xrn3. Mi osobiście trzeszczą plastiki u góry i na dole :o

No, kolego... chwalisz się czy się żalisz? Byś pomógł lepiej a nie sobie tu urządzasz prześmiewki... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, kolego... chwalisz się czy się żalisz? Byś pomógł lepiej a nie sobie tu urządzasz prześmiewki... ;-)

Bardziej żale ;) ale nie zrozumiałem sensu skomentowania mojej wypowiedzi.

A tak poza tym to też wam trzeszczą te plastiki?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzal ktos w Antutubenchmark, który jest szybszy ?. Ten z rootem ?. Czy bez ?. Mnie ten bez roota zrobil 48 tys. z hakiem ... Aha, u mnie zadzialalo dopiero przy wcisnieciu samego "Vol down", bez "Power". Przy naciśnieciu obu zawsze pokazywalo sie to okienko z robocikiem - instalowalem ten bez root-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...