Skocz do zawartości

[ROM] Xiaomi.eu 6.1.21 Global EU Rom (SP Flash Tool)


pablolite

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, kamil23 napisał:

I upload weekly updates. You must flash only system.im for update from 6.1.11

czy nie nzaczy to czasem że mozna na ten soft migrowac z wersji 6.1.11??????

Migrujemy z dowolnej wersji.

Uaktualniamy kolejne, nowe wersje tego romu wgrywając tylko plik system.img

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wszystko przed napisaniem włączone było i bez rezultatu

Musisz wejść w Ustawienia -> Aplikacje -> Messenger -> Zarządzanie uprawnieniami -> Pokaż pływające okna -> Zezwól

i/lub

Ustawienia -> Aplikacje -> Messenger -> Pokazuj powiadomienia - Pływające okna

i/lub

Messenger-> "zębatka" -> Dymki czatu

 

Jeśli wszystko ustawisz to musi działać

 

Sprawdzilem wszystko jeszcze raz i znalazlem w uprawnieniach byl x na plywajacym oknie hehe. Dzieki za pomoc

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze szlak mnie trafia wylanczam telefon wcskam rownoczesnie vol - i power wkladjac kabel od usb i za kazym razem wyskakuje fastboot moze dlatego ze mialem bateri tylko 35% podladuje do 60% i zobacze .Macie moze jakies pomysly?

Trzymaj sam Vol - bez przycisku power.

Wysłane z mojego GT-P5200 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HALLLLOOOO 

CZY MOZE KTOS W KONCU COS POWIEDZIEC O BATERII NA TYM ROMIE?? (6.1.21) MAM STABLE 7.0.19 SPOLSZCZONY (

TAKIEGO DOSTALEM) I WPIERDZIELA BATERIE DOSC MOCNO A PONOC DEV 5.12.31 TO BARDZO BARDZO DOBRZE USPRAWNIA.. ILE TRZYMA WAM BATERIA???

Proponuję nauczyć się netykiety - zasad dobrego zachowania w sieci. Za kolejny wpis wielkimi literami i niezgodny z zasadami poprawnej polszczyzny poleci ostrzeżenie.

A Ty co obrońca nieucisnionych??? Wszędzie widzę każdego pouczasz a nic sensownego w te forum nie wnosisz!! Panie wojskowy.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 ILE TRZYMA WAM BATERIA???

To nigdy nie będzie wiarygodne i miarodajne;-) , zależy od zbyt wielu czynników ! Np. mnie trzyma 4 dni ;-) 

W takim razie muszę mieć coś z baterią/tel... Bo jest to u mnie nie możliwe.

Jakbym go nie dotykał to może by tyle wytrzymał... Dzisiaj miałem włączony tylko internet i synchronizację + forum, parę sosów i chwilą gadania i mam już 16%... Ekran na 20%. Przy 30% Włączyłem zaawansowane oszczędzanie baterii i trochę to pomogło.. A Wy jakie macie ustawienia?? Profil normalny, animacje wył.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem że ten soft mało co się różni od miui polska. W aktualizacjach mam nawet obrazek miui z napisem polska ;) bateria trzyma tak jak trzymała . w antku na dev chińskim pokazało mi 53000 pkt na tym robię z wydajnością ok 50000. Pewnie na świeżym tel pokazał by też koło tego wyniku. Można śmiało polecić ten soft

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja wczoraj zainstalowałem sobie Rom z pierwszego postu, miałem mały problem z tym żeby pojawił się żółty pasek we FlashToolu ale wgrałem raz jeszcze sterowniki i vol- przytrzymalem i poszło gladziutko... Bawię się krótko tym romem bo od wczoraj i generalnie jest za krótko żeby coś powiedzieć.. Ale znalazłem jeden babol... Kwestia własnych motywów, raz mam możliwość wejścia do ustawienia własnego motywu, a raz jej nie ma... Zauważyłem, że jak się wyczyścić dane aplikacji Motywy to po wejściu przez chwilę jest możliwość wejścia (i jak się wejdzie można wszystko ustawić) ale zaraz znika i już się tam nie wejdzie... Też tak macie?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem na tym romie na początku problemy z synchronizacja mi banda1s .zakludkowalem aplikacje i działa

Drugi problem był że wyłączala się klawiatura swype i wyskakiwala ta standardowa google Ale teraz już wszystko ok

 

Jedyny problem to bateria na 7.00.22 sphinx długo trzymała a tutaj od 4 rano do teraz zostało 28% Ale może się ulozy jak to w android. 

 

 jeśli teraz pojawi się aktualizacja tego softu to wystarczy ściągnąć na telefon i zainstalować updaterem? Czy tylko tym flashtool?

Czym różni się soft miui Polska od tego dev?

Edytowane przez Dutche
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie wgralem klawiature od blackberry i dziala bardzo dobrze:) mi banda nie uzywam wiec nawet nie wiem jak chodzi.. Co do baterii to napisze za pare dni bo poki co za krotko dziala... Co do aktualizacji to z ciekawosci kliknalem sobie w aktualizacji na pobierz aktualizacje i cos pobiera(?)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć co robię źle..? Robię wszytko według instrukcji, flashowanie normalnie się kończy sukcesem, telefon się włącza ale Soft jest taki jaki był, jest tylko do wyboru język chiński i angielski..  

Wersja telefonu 2/16GB, wersja softu 7.1.7.0 stable 

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie pełny sukces w Mi4c z zablokowanym bootloaderem również udało mi się wrzucić MIU Polska. Chyba napisze o tym w następnym wątku w pełnym opisie dla ogółu....

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

Redmi Note 3 przez flash tool też można wgrać multi Rom....😎 bez problemu. Czekam na możliwość wgrania od Acida.....

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...