Skocz do zawartości

[ROM] Xiaomi.eu 6.1.21 Global EU Rom (SP Flash Tool)


pablolite

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, robrexx napisał:

używam telefony na tym sofcie " 6.1.21" od wczoraj, bateria na razie mysle ze standardowo, od rana cały czas włączony transfer danych, fb, messenger, przegladanie stronek z 2h i 30min gps'a i mam 68% bateriii

Dziękuję Ci bardzo :) Ludzie pytaja sie o bzdety zamiast przeczytac caly watek i tylko rozciągaja to wszystko LENIWCE!!! A jak ktoś zapyta o cos ważnego to odp brak ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ppgblack napisał:

A czy trzeba przed instalacja właczyc debugowanie usb??

nie potrzeba, najlepiej operacje wykonać na Windowsie 7 i czytać po koleji kroki i wykonywac je dokładnie, podejrzewam że bd miec najwieksze problemy z podłączeniem telefonu pod program, trzeba dobry timing przycisków w odpowiednim momencie wciskać (mi zadziałało power i vol - trzymamy aż do stanu przejścia paska czerwonego w żółty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy trzeba przed instalacja właczyc debugowanie usb??

nie potrzeba, najlepiej operacje wykonać na Windowsie 7 i czytać po koleji kroki i wykonywac je dokładnie, podejrzewam że bd miec najwieksze problemy z podłączeniem telefonu pod program, trzeba dobry timing przycisków w odpowiednim momencie wciskać (mi zadziałało power i vol - trzymamy aż do stanu przejścia paska czerwonego w żółty)

Mi wyskakuje czerwony pasek, ale po 16 sekundach (zawsze) wywala błąd o połączeniu telefonu z komputerem. Sterowniki mam poinstalowane. Jedynie podczas próby wgrania romu przez spflashtool na wyłączonym telefonie w menedżerze urządzeń jest nieznane urządzenie a stery przecież wszystkie zainstalowane. POMOCY!!!!!

Wyklepane z mojego Xiaomi Redmi Note 3 3/32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, djrufi napisał:

Niestety wszystko przed napisaniem włączone było i bez rezultatu

Musisz wejść w Ustawienia -> Aplikacje -> Messenger -> Zarządzanie uprawnieniami -> Pokaż pływające okna -> Zezwól

i/lub

Ustawienia -> Aplikacje -> Messenger -> Pokazuj powiadomienia - Pływające okna

i/lub

Messenger-> "zębatka" -> Dymki czatu

 

Jeśli wszystko ustawisz to musi działać :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, djrufi napisał:

Niestety wszystko przed napisaniem włączone było i bez rezultatu

Ja mam problem podobny, nie zawsze dzialaja dymy czatu pomimo wlaczenia.

Zauwazylem ze ma to zwiazek z motywam, sprwadz czy dziala ci prawidlowo na motywie domyslnym. Podobnie mam z powiadomieniami, na domyslnym motywie dzialaja na innych - zaledwie co niektorych jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wszystko przed napisaniem włączone było i bez rezultatu

Musisz wejść w Ustawienia -> Aplikacje -> Messenger -> Zarządzanie uprawnieniami -> Pokaż pływające okna -> Zezwól

i/lub

Ustawienia -> Aplikacje -> Messenger -> Pokazuj powiadomienia - Pływające okna

i/lub

Messenger-> "zębatka" -> Dymki czatu

 

Jeśli wszystko ustawisz to musi działać

 

Rowniez mam wszystko wlaczone i nie dziala... Jakieś pomysły??

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, ppgblack napisał:

HALLLLOOOO 

CZY MOZE KTOS W KONCU COS POWIEDZIEC O BATERII NA TYM ROMIE?? (6.1.21) MAM STABLE 7.0.19 SPOLSZCZONY (
TAKIEGO DOSTALEM) I WPIERDZIELA BATERIE DOSC MOCNO A PONOC DEV 5.12.31 TO BARDZO BARDZO DOBRZE USPRAWNIA.. ILE TRZYMA WAM BATERIA???

Proponuję nauczyć się netykiety - zasad dobrego zachowania w sieci. Za kolejny wpis wielkimi literami i niezgodny z zasadami poprawnej polszczyzny poleci ostrzeżenie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wojtekvtec napisał:

Rom jest bardzo dobry ale ma minus BT się rozłącza z urządzeniami mam MIBand 1s i BT jest włączone ale urządzenie co jakiś czas rozłącza
Mam nadzieję że to naprawią bo tak się nie da korzystać z MiBand normalnie

Miałem ten sam problem ze smartwachem Sony. Pomogło wyłączenie ograniczenia aplikacji w tle dla Android Wear w ustawieniach oszczędzania baterii. Może w twoim wypadku dodanie aplikacji odpowiedzialnej za połączenie z MiBandem też by pomogło?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Dutche napisał:

A czy się różni tą wersja w wątku od tej oficjalnej dev ze stronki  en.miui?

M. in.:

1. Jest w całości spolszczony przez Acida.

2. Nie ma chińskich aplikacji

3. Posiada Google Play

[edit]  4. Jest w wersji rozwojowej.  Nie doczytałem ;)

5. Posiada różne dodatki jak np: klawiatura z Xperii (6.1.21)

Edytowane przez MarCiNWz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ta oficjalna dev nie ma polskiego języka ? Mam teraz wersja stable 7.00.22 i nie chce pobrać aktualizacji wyskakuje cant verify update jak się dowiedziałem nie ma szans żeby pobrać aktualizacje OTA trzeba wgrać przez tego flash bo ten soft jaki mam to jakiś smieciowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Dutche napisał:

Czyli ta oficjalna dev nie ma polskiego języka ? Mam teraz wersja stable 7.00.22 i nie chce pobrać aktualizacji wyskakuje cant verify update jak się dowiedziałem nie ma szans żeby pobrać aktualizacje OTA trzeba wgrać przez tego flash bo ten soft jaki mam to jakiś smieciowy

Oficjalny dev - tylko chiński i angielski. Chcesz dev z polskim to:

http://en.miui.com/thread-214146-1-1.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła lipa po pierwsze ekscytacja bo telefon naprawdę fajny a teraz bootloader zablokowany próbowałem odblokować z tym co na forum ale nie przychodzi sms .lipa trzeba kombinować .wcześniej czytałem że aktualizacje są częste ale jak zainstaluje ten dev en to nie będzie OTA tylko za każdym razem trzeba będzie wgrywac tym flashtool ryzykując uceglenie telefonu:((.teraz gdzieś czytam że ten soft en dev ma problem z blutusem to i ryzyko instalacji że mi band nie będzie działał.pozostaje czekać na tym pseudo stable polsko angielsko chińskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Dutche napisał:

Niezła lipa po pierwsze ekscytacja bo telefon naprawdę fajny a teraz bootloader zablokowany próbowałem odblokować z tym co na forum ale nie przychodzi sms .lipa trzeba kombinować .wcześniej czytałem że aktualizacje są częste ale jak zainstaluje ten dev en to nie będzie OTA tylko za każdym razem trzeba będzie wgrywac tym flashtool ryzykując uceglenie telefonu:((.teraz gdzieś czytam że ten soft en dev ma problem z blutusem to i ryzyko instalacji że mi band nie będzie działał.pozostaje czekać na tym pseudo stable polsko angielsko chińskim

Za dużo czytasz. Bt działa mi band też jest w pełni pl. Wszystkie apki bez problemu. Polecam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już uda mi się odblokować bootloader to potem tym flashtoolsem wgrywam miui polska zamiast tego en dev? Tak samo się to robi czy inaczej? Bo chyba udało mi się przez tę stronę unlock przejść pisze że mam czekać na sms z odblokowaniem i może to potrwać do 10dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym poradniku pisze o odblokowaniu bootloader a jak będę miał odblokowany bootloader to mogę zainstalować miui polska?w ten sam sposób co Xiaomi.eu 6.1.14 Global EU Rom (SP Flash Tool)?

tylko zamiast tego softu ściągam z tego linku https://miuipolska.pl/download wersję pod mój telefon

 

 czy jednak mimo wszystko najpierw muszę zainstalować Xiaomi.eu 6.1.14 Global EU Rom (SP Flash Tool) a potem dopiero miui polska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...