lukaschels

Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy

Recommended Posts

10 minut temu, yankees napisał:

I jeszcze jedno: czy pod wpływem mocniejszego nacisku wyświetlacz reaguje tak jak to ma miejsce np. w ekranach LCD na laptopach (okrągłe przebarwienia znikające po chwili)? Gdzieś wyczytałem, że tak się właśnie dzieje.

Bardzo mocno muszę go naciskać żeby się te przebarwienia pojawiły - ale są

Byc moze slawny restart konta abonenckiego pomoże. A poprzedni telefon byl z lte?

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka

Nie był, ale przekładam drugą kartę sim z modemu (huawei e3276)  na którym mam internet i odbieram LTE w telefonie już nie, również maks to hspa+ :/

A moze to na modemie to lte800 ktorego redmi 3 nie obsluguje? Sprawdz predkosc na tym modemie

Byc moze slawny restart konta abonenckiego pomoże. A poprzedni telefon byl z lte?

Nie był, ale przekładam drugą kartę sim z modemu (huawei e3276)  na którym mam internet i odbieram LTE w telefonie już nie, również maks to hspa+ :/

Sieć plus? Jak tak to na pewno masz lte z nadajników sferia które nadają na paśmie lte 800 a redmi go nie obsługuje

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

1 godzinę temu, allbertcik napisał:

Kupował, ktoś telefon od tej 'firmy' http://allegro.pl/show_user.php?uid=37037580

Chciałem, go zakupić mówią, że mają gwarancję w Polsce, i że sprowadzają telefony z chin, to mogą współpracować z xiaomi czy na czym to polega?

Zakupiłbym go od nich, ale nie chce mieć żadnej wtopy 

O tym sprzedawcy jest już na tym forum.

8 godzin temu, Redmi2 napisał:

Gsmarena jak dla mnie nie jest fachowym zrodlem... Tam wszystko napisza zeby napisac.

Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka

Co jak co, ale testy baterii i aparatów robią porządnie.

Na gsmarena napisali odnośnie przycisków pod wyświetlaczem: " Below the screen, we find the traditional capacitive control deck - Task switcher, Home, and Back keys. Those threes come with white backlight." Jak to jest w końcu z tym podświetleniem. Jest czy go nie ma.

• Like 1

6 minut temu, Redmi2 napisał:

Na serii redmi 1,2 jak i 3 nie ma podswietlenia przyciskow. W samym miui nie bedzie tez wszystkich opcji dostepnych np na redmi note 2,3 czy w serii mi.

jakich konkretnie opcji?

12 minut temu, Redmi2 napisał:

Np paru opcji w aparacie, albo takiego czegos jak tryb czytania jest np redmi note 2 a nie ma w.redmi 2. I tak samo bedzie z redmi 3 bedzie mniej opcji niz w takim redmi note 3 czy mi4

Tryb czytania jest w Redmi 3.

Witam wszystkich, to mój pierwszy post tutaj.

Dosyć mocno kusi mnie zakup tego modelu, ale nie wiem na ile będę w stanie przyzwyczaić się do pisania smsów i maili bez polskiego słownika. Mimo, że to tylko parę miesięcy czekania na polski soft to jednak może być trudno. Jakie macie doświadczenia? W miarę szybko słownik zacznie zapisywać polskie słowa i potem je podpowiadać?

Mam pytanie do tych co mają Redmi 3: co nie licząc telefonu mieliście w pudełku po zakupie??? Chodzi mi czy była przejściówka na EU do ładowarki.

Edited by capone

Dnia 29.01.2016o18:20, schreder napisał:

Sieć plus? Jak tak to na pewno masz lte z nadajników sferia które nadają na paśmie lte 800 a redmi go nie obsługuje

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

rozwiązanie jest proste- da się zrobić. potwierdzam własnym przypadkiem.

Kupiłem ostatnio redmi note 2 i podejrzewam, ze jest to ta sama sytuacja. Łączyłem się z netem i max wyswietlał H+ mimo, że byłem w zasięgu LTE. To samo zreszą miałem z poprzednim numerem gdy przesiadłem się ze starego tel. na tel z LTE. To przypadłość sieci PLUS.

musisz zadzwonić do PLUSa tylko na tym ich automacie idź sciężką do konfiguracja tel czy jakoś tak i tam do konsultanta. Za pierwszym razem trafiłem na konsultanta takiego "od wszystkiego" to mi konto zresetował i nic. Musisz trafić na tych od konfiguracji, oni robią zgłoszenie do techników i zwykle max do 24h masz gotowe. Nie przejmuj sie też ze dostaniesz sms-a ze zgłoszenie rozwiązane, może od razu nie działać, tylko dopiero kolejnego dnia po północy.

mi dzisiaj śmiga pięknie. drugą kartę mam orange i od razu samo sie zrobiło 4G, ale Plus niestety tak ma, jeśli wcześniej nie miałeś na tej karcie telefonu z LTE.

3 godziny temu, jarekm95 napisał:

Czyli cena już spadła dość porządnie. Dzięki za info. Poczekam parę dni jeszcze i zamówię ten telefon.

Do piątku jak nie wyslą to tydzien, dwa z glowy. Tez ostatnio mam szczescie i w 10-12 dni juz towar w domu. Tyle ze przerzucilem sie na china post

7 godzin temu, AdBloczek napisał:

Ściągasz klawiaturę Swiftkey i masz po polsku :)

7 godzin temu, jarekm95 napisał:

Dzięki za odpowiedzi!

Faktycznie niezła oferta. Szkoda tylko, że samodzielnie modyfikują soft i dorzucają j. polski.

Chyba jednak lepiej by było skorzystać z przeróbki forumowych speców. Cholera wie co tamci dorzucą od siebie.

Wrzuciłem pytanie czy mogą wysłać z oryginałem. Dam znać jak odpowiedzą.

Goldway to jeden z najlepszych sprzedawcow na Ali, wyjade mi sie ze nie ma sie co bac ich softu. Kupowalem u nich redmi note 2.

Dokładnie tak samo myśle. Napewno nie dorzuce ani dolara nawet jakby mi mieli miuipolska wgrać, a skoro mają najtaniej i są względnie polecani, to biorę u nich.

Hej! Znalazłem jeszcze to: https://www.facebook.com/Hongkonggoldway/

1.download aliexpress mobile app
2.Search Key word "Redmi 3"
3.Find out the items redmi 3 with BIG logo "G"
4.Please order with code"GWESREDMI3"
5.Wait for revise price then finish payment.

Promotion period(End:14th Feb)

Ktoś mi powie, gdzie w apce wkleić ten kod? Szukam i szukam, można wybrać kupon od sprzedawcy, ale nigdzie nie można wkleić kodu :/

/edit: Już wiem, trzeba złożyć zamówienie i w wiadomości do sprzedawcy wpisać kod. Później nie płacić tylko czekać aż zmienią cenę. Działa tylko ze złotym kolorem.

Edited by jarekm95

Są jakieś inne klawisze funkcyjne? Stwórcy Redmi3 nie zamontowali do swojego dzieła żarówek.

• Like 1

Ktoś ma gdzieś taniej niż 129$? :D Kurde, MIUI PL ni ma... Eh, chyba poczekam z miesiac, dwa (tel nie dla mnie)