Skocz do zawartości

Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


lukaschels

Rekomendowane odpowiedzi

 

12 minut temu, kredzion napisał:

stable to pewnie jak nazwa wskazuje jest stabilniejszy? :)

Niekoniecznie, nazwa bywa myląca, jest starszy.

Latest Global Dev jest nowszy, ciekawszy i będziesz miał co tydzień przez ota aktualizacje i nowe funkcje. Ja wybieram ten (nie czekam na global stable z Miui8)

Edytowane przez FromWP
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, FromWP napisał:

 

Niekoniecznie, nazwa bywa myląca, jest starszy.

Latest Global Dev jest nowszy, ciekawszy i będziesz miał co tydzień przez ota aktualizacje i nowe funkcje. Ja wybieram ten (nie czkam na global stable z Miui8)

rozumiem, ale czy wersja stable też będzie miała aktualizacje przez ota do nowych wersji stable?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, kredzion napisał:

aha, a czy będę mógł później zaktualizować rom z dev do stable przez ota? Czy tylko przez miflasha?

Poczekaj dwa trzy dni, będzie global stable z miui8, dostaniesz przez ota. Albo jeszcze raz miflashem dev-a, powinien być lepszy. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, [email protected] napisał:

Zniknęła mi opcja przyciemnienia ekranu podczas rozmowy... Gdzie to znajdę bo nie mogę Znaleźć?

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Chodzi ci o wygaszenie ekranu przy twarzy? To jest w menu telefonu, ustawienia połączeń przychodzących.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, faktycznie, trochę już w tym siedzę, a nie wziąłem tego pod uwagę.

Są osoby które korzystają już z miui8 stable od xiaomieu? Chcę sobie zainstalować już coś tak bardziej na stałe, żeby mieć spokój z telefonem na jakiś czas i nic nie grzebać. Zastanawiam się czy lepszy będzie oficjalny global stable czy ta wersja od xiaomieu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Proszę o pomoc. Niedawno zakupiłem Xiaomi Redmi 3 i zastanawiam się jak importować kontakt z karty sim na telefon albo żeby wyświetlało te kontakty z karty sim w aplikacji kontakty. Szukałem w necie i znalazłem takie coś ale Settings-->System apps-->Contacts-->then you will see Import/Export contacts  ale tej ostatniej funkcji nie ma z importem. System MIUI 7.9 Pozdrawiam

Edytowane przez Arkoholik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rybcia025 napisał:

No tak ale chyba łatwiej wysłać do Wrocławia niż do Chin :). Czy jedynym słowem mówicie że lepiej kupić tam gdzie jest taniej o kilka złoty, niż się martwić o gwarancje?

co kto woli. Np ja kupuje telefony od kilku lat gdzie taniej. Jeszcze przygód z reklamacjami chińskich telefonów nie miałem. Na ali czy w chińskich sklepach kupiłem tylko dla siebie w sumie siedem telefonów. Może gdyby któryś miał kosztować ponad 300$ to może bym szukał czegoś z gwarancją... 

Edytowane przez bergmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cincin27 napisał:

90% napraw telefonów z Ibuygou jest realizowane w Polsce. Jak nie masz lepszego telefonu zastępczego to brałbym w Ibuygou. Sam czekałem ponad 1,5 miesiąca na telefon z naprawy od Goldwaya (z dostawą) - wysłany 25.04 otrzymany 16.06 + tydzień rozmowy z Chińczykiem.

Jak chcesz tanio to kup na Aliexpress/banggood/gearbest/geekbuying a jak chcesz mieć szybką gwarancję kosztem ceny to Ibuygou.

A wiesz może czy Ibuygou wgra odrazu  polskie oprogramowanie czy musimy przez zakupem do nich napisać prośbę o wgranie ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...