Skocz do zawartości

Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


lukaschels

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, Erikt65 napisał:

To globala pod recovery nie zainstalujemy przez TWRP?

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Nie wiem, nie przyszło  mi to do głowy, nie próbowałem. Napisałem jak to zrobić bezproblemowo i najlepiej. Wiem, że zainstalowanie twrp na globala może sprawić że system nie będzie działał, a nawet jak jakimś cudem  zadziała to nie będzie OTA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nici po 1.5 h dalej logo i wibracje. Tylko nie mogę się dostać w download vol+ i power i zaraz wskakuje logo , tryb fastboot włącza się bez problemu . A dlaczego jak trzymam power to sie restartuje zamiast wyłączyć ? W xperii tak było trzymało się długo aż za wibrował 3x i się wyłączał (tak jakby na chama) 

 

Okey udało się wejść przez skrypt 

Edytowane przez SYTROTIQX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało  się wgrać przez download, fon się uruchomił i to by było na tyle jeśli chodzi o dobre wiadomości. Próba odblokowania zakończyła tym samym czyli  Couldn't verify device

Aktualnie wgrałem takie coś

5.1.1 LMY47V / MIUI 8.6.8.4 Beta / FAAAANUZM-1.56482.1.63385.1_V012

I co z tym fantem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SYTROTIQX napisał:

Udało  się wgrać przez download, fon się uruchomił i to by było na tyle jeśli chodzi o dobre wiadomości. Próba odblokowania zakończyła tym samym czyli  Couldn't verify device

Aktualnie wgrałem takie coś

5.1.1 LMY47V / MIUI 8.6.8.4 Beta / FAAAANUZM-1.56482.1.63385.1_V012

I co z tym fantem ?

Ale global dev czy china dev bo z tego co napisałeś to nie wynika. A co do odblokowania, to trzeba zrobić po kolei wszystko co do tego jest potrzebne, chwilę poczekać i się uda, jak nie od razu to najpóźniej w ciągu tygodnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cincin27 napisał:

@chris18404

Jak nie chcesz odblokowywać bootloadera lub nie masz zgody na zrobienie tego to ściągnij rom Global i instaluj zgodnie z instrukcją z punktu 1. Na resztę instrukcji nie patrz.

ale który to global ?? bo jest :

a)"Redmi (3 lub 3s) Latest China Stable Version Fastboot File Download" z link (stabilny, oficjalny) możliwe odblokowanie bootloadera

 

b)"Redmi (3 lub 3s) Latest China Developer Version Fastboot File Download" z link (rozwojowy, deweloperski, oficjalny) możliwe odblokowanie bootloadera

 

c)"Redmi 3 Latest Global Developer Version Fastboot File Download" z link (global, developerski, oficjalny) możliwe odblokowanie bootloadera,  zalecane jeśli nie mamy zgody na odblokowanie bootloadera, a chcemy mieć język pl Tylko dla Redmi 3 (nie 3s, 3x)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jarekm95 napisał:

Czy na prawdę w szkołach już nie uczą czytać?

Przecież wyraźnie jest przy nim napisane że ma j.polski

ok, sorki. Nie mam dostępu do komputera a jestem na telefonie wiec nie załapałem . A czy np za miesiąc bedzie problem z wgraniem tego bootloatera jak dzis wgram global czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jarekm95 napisał:

Czy na prawdę w szkołach już nie uczą czytać?

Przecież wyraźnie jest przy nim napisane że ma j.polski

Musisz tam zmienić to co czerwoną czcionką  Tylko dla Redmi 3 (nie 3s, 3x) na:  Tylko dla Redmi 3 i Redmi 3 pro (nie 3s, 3x) bo te pytania się nie skończą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jakaś motka. To nie jest oficjal. Zobacz kto to udostępnił i jak mało jest komentarzy.

Edir:

AA :)

W nocy szukałem czy jest i tylko jakąś motkę znalazłem, myślałem że o nią chodzi :) A w międzyszasie się pojawił oficjal :)

Elegancko - Indie przymusiły do sprężenia się :)

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bergmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7.5.8.0 stable działa dobrze dzieci to są telefony kilka godzin dziennie używane (jak to nowość) przeważnie grają i filmy oglądają. Bateria nie wiem, od piątku 2lub3 razy ładowane byly.ale jak porownam do mojego note 2 o wiele lepiej. Resetow nie zauważyłem. Bluetooth działa. (tylko pliki przesylalem) Wi-Fi cały czas włączone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc dziękuję wszystkim za pomoc już wszystko jest git BL odblokowany,  wygrane miui 8 pl :-)uff. Wraz z fonem mam jakieś niby szklo ale na wyświetlaczu jest jakaś folia czy cokolwiek to jest,  zdjąć i założyć szkło?  Normalnie się to zakłada? Nie używałem takich czarów wcześniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...