Skocz do zawartości

Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


lukaschels

Rekomendowane odpowiedzi

Tu na forum widziałem info, że wkrótce ale sądziłem, że może jakieś wtyki macie i coś więcej wiecie :)

Jest więc na ten telefon możliwość wgrania usług od Google bo próbowałem z tych paczek zip dostarczanych do aktualizacji, ale tam recovery jest nawet jakieś dziwne bo wszystko po chińsku a jak w nie wejde to tylko rysunek telefonu na czarnym tle z jakimś podłączonym kablem.

Da się inaczej Google Play zainstalować najbardziej znajomemu zależy na synchronizacji kontaktów z gmaila itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Axles napisał:

Tu na forum widziałem info, że wkrótce ale sądziłem, że może jakieś wtyki macie i coś więcej wiecie :)

Jest więc na ten telefon możliwość wgrania usług od Google bo próbowałem z tych paczek zip dostarczanych do aktualizacji, ale tam recovery jest nawet jakieś dziwne bo wszystko po chińsku a jak w nie wejde to tylko rysunek telefonu na czarnym tle z jakimś podłączonym kablem.

Da się inaczej Google Play zainstalować najbardziej znajomemu zależy na synchronizacji kontaktów z gmaila itp.

Oczywiście że się da, tylko czy na pewno wszystko sprawdzałeś. Wejdź w XIAOMI STORE albo MIUI STORE już nie pamiętam jak to się nazywa i tam wpisz goole play a pojawi Ci się w wynikach instalator.

http://en.miui.com/thread-205625-1-1.html

 

Edytowane przez Vergiliusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kamar007 napisał:

Ja zainstalowałem wczoraj i jestem zadowolony, telefon jakby działa płynniej i lepiej, zainstalowałem wersje beta 0.21 ;) mogę śmiało polecić :D

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Koniec końców zainstalowałem i po około godzinie usunąłem :D Przy zablokowanym ekranie nie przychodziły mi powiadomienia z Messengera, a w systemie i w jednej grze nie widziałem różnic, więc nie potrzebne :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Po długich rozmowach udało mi się przekonać moją lepszą połowę do przesiadki z Huawei P8 Lite na coś od Xiaomi ;)
Wybór padł na model Redmi 3, i tu pojawia się moje pytanie do posiadaczy wersji 2GB RAM 16GB ROM LTE, czy telefon po czasie nie zaczyna się przycinać?
Niestety Huawei pod tym względem wypada bardzo blado, nie ma nawet pół roku na pare razy dziennie przyjmuje porządne zwiechy.

z góry dzięki za odpowiedzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z płynnością nie ma żadnych problemów jak na razie ;) Wydaje mi się, że ogólnie na Xiaomi często instaluje się nowe romy, co wpływa pozytywnie na pracę urządzenia, bo trudno je tak na prawdę porządnie zaśmiecić :D Ale nawet z tym nie powinno być problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec końców zainstalowałem i po około godzinie usunąłem  Przy zablokowanym ekranie nie przychodziły mi powiadomienia z Messengera, a w systemie i w jednej grze nie widziałem różnic, więc nie potrzebne  

Dziwne ja dostaję powiadomienia na bieżąco z zablokowanym ekranem a system jak i gry chodzą płynniej, może dlatego że dość mocno zasyfiłem sobie telefon bo mam tendencję do instalowania wszystkiego co mnie choć trochę zainteresuje ze sklepu play, a potem niektórych aplikacji czy gier nawet nie uruchamiam zawsze mówię sobie że za jakiś czas uruchomię jak będę się nudzić ;) dlatego mój telefon zdążył już trochę stracić na płynności, będę musiał za niedługo zrobić format

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dk.88 napisał:

Witam,

Po długich rozmowach udało mi się przekonać moją lepszą połowę do przesiadki z Huawei P8 Lite na coś od Xiaomi ;)
Wybór padł na model Redmi 3, i tu pojawia się moje pytanie do posiadaczy wersji 2GB RAM 16GB ROM LTE, czy telefon po czasie nie zaczyna się przycinać?
Niestety Huawei pod tym względem wypada bardzo blado, nie ma nawet pół roku na pare razy dziennie przyjmuje porządne zwiechy.

z góry dzięki za odpowiedzi.

 

Troche momentami brakuje, ale to jakby nie jest tak ze z czasem jest wolniej, po prostu nie jest jakis super szybki. Ale dziala caly czas w ten sam sposob, nie ma zwiech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo o pomoc. MaM redmi 3 niestety założyłem konto na xiaomi inne niż założone na telefonie, a dostałem unlock  bootloadera na to nie z telefonu. Ale mówie co tam wrzucam dev zgodnie z instrukcją Redmi 3 Latest China Developer Version Fastboot File Download (teraz to  Redmi 3 Latest China Developer Version Fastboot File Download ) pożniej uruchamiam to drugie konto z unlockiem , odpalam unlocka prawidłowo 3 zielone że niby jest unlock, Natomiat nie mam jak odpalam twrp nic poza ikonką tel i niby włóż kabel jak to robię win7 nie ma dobrych sterowników do redmi3. Teraz jak jeszcze raz próbuję zrobić ulock to wychodzi mi do 50% i że No need to ulock this device.

Jak mam teraz odblokować na 2 koncie co było przez tel założonebo jak wchodzę zgodnie z instrukcją to od razu przerzuca mnie na pobieranie MiFlashUnlock_1.1.0317.1_en ale jak na to konto wchodze to mam your devices isn't supported by mi unlock.

 

po paru razach w końcu poszło twrp i jest dobrze dzięki za pomoc

Edytowane przez romsed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Redmi2 napisał:

Czyli mam rozumieć, zasięg jest dobry i stabilny oraz jakość rozmów na 4/3/2G jest super,

Polscy operatorzy nie realizują rozmów w trybie 4G.

8 godzin temu, Axles napisał:

Panowie czy do Redmi 3S jest jakiś rom MIUI poza chińskim na ten moment lub czy w niedługim czasie ma się coś pojawić?

To nie jest wątek na temat Redmi 3S. Prosiłem moderatorów parę dni temu o założenie nowego działu dla tego nowego modelu, ale...:

https://miuipolska.pl/forum/topic/13625-propozycja-własny-dział-dla-redmi-3s/

widocznie wolą potem sprzątać bałagan, niż mu zapobiegać :-P

Edytowane przez latet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu na forum widziałem info, że wkrótce ale sądziłem, że może jakieś wtyki macie i coś więcej wiecie

Jest więc na ten telefon możliwość wgrania usług od Google bo próbowałem z tych paczek zip dostarczanych do aktualizacji, ale tam recovery jest nawet jakieś dziwne bo wszystko po chińsku a jak w nie wejde to tylko rysunek telefonu na czarnym tle z jakimś podłączonym kablem.

Da się inaczej Google Play zainstalować najbardziej znajomemu zależy na synchronizacji kontaktów z gmaila itp.

A jak ciężko po angielsku jak podał@Vergiliusz to tu link do wątku na naszym forum z opisanymi dwoma sposobami wgrania

http://miuipolska.pl/forum/index.php?/topic/9613-Instalacja-usług-google

Wysłane z Redmi 3 by TapaTalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latet, realizują rozmowy po LTE. Chociażby w virgin mobile mam volte, plus też ma od dawna z tego co wiem.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 Pro przy użyciu Tapatalka

To nic nie wiesz.

Nie ma jeszcze w Polsce komercyjne uruchomionych rozmów po LTE, a Virgin czyli mvno prędko mieć nie będzie.

Jak jesteś w zasięgu LTE zadzwoń gdzieś, zobaczysz że Cię zrzuci do 3g

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.07.2016 o 09:18, FromWP napisał:

Nie ma większych niedogodności. Zdecydowanie lepiej działają wersje dev ostatnia z Miui7 6.5.26, lub 6.6.30 z Miui8. Wersje stable są moim zdaniem gorsze. 

Z kolei u mnie na MIUI7 6.5.26 występuje bardzo często taki problem:

- mając włączone "dane", internet po jakimś czasie nagle przestaje działać...Czasami pomaga wyłączenie go i ponowne włączenie, czasami konieczny jest restart telefony, a najczęściej otrzymuje komunikat "Roaming danych/Połączenie transmisji danych zostało utracone" i jestem zmuszony do wyboru innej sieci poprzez: Ustawienia/Sieci komórkowe/Karty sim-Play/Operatorzy sieci

- co ciekawe mam wyłączoną opcję "Automatycznie wybierz preferowaną sieć", a i tak przełącza się bardzo często z Play4G lub Play3G na T-Mobile3G itp

Będę musiał zatem przejść na wcześniejszą MIUI7 lub na MIUI8 6.6.30-czy na tej ostatniej miał ktoś podobny problem?

 

Edytowane przez cointreau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, cointreau napisał:

Z kolei u mnie na MIUI7 6.5.26 występuje bardzo często taki problem:

- mając włączone "dane", internet po jakimś czasie nagle przestaje działać...Czasami pomaga wyłączenie go i ponowne włączenie, czasami konieczny jest restart telefony, a najczęściej otrzymuje komunikat "Roaming danych/Połączenie transmisji danych zostało utracone" i jestem zmuszony do wyboru innej sieci poprzez: Ustawienia/Sieci komórkowe/Karty sim-Play/Operatorzy sieci

- co ciekawe mam wyłączoną opcję "Automatycznie wybierz preferowaną sieć", a i tak przełącza się bardzo często z Play4G lub Play3G na T-Mobile3G itp

Będę musiał zatem przejść na wcześniejszą MIUI7 lub na MIUI8 6.6.30-czy na tej ostatniej miał ktoś podobny problem?

 

To nie wina romu tylko operatora, czyli w tym przypadku Play. Jak traci zasięg ich bts-a to przełącza na t-mobile, lub inny dostępny z którym mają umowę, ale tylko do 2G,bo umowy mają tylko na rozmowy. Potem powinno samo wrócić do Play, jak nie  wraca to raczej wina na poziomie współpracy stacji bazowych,  nie romu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, cincin27 napisał:

Normalnie idzie korzystać z Neta 3G (a właściwie HSDPA+) od Plusa czy też T-Mobile. 

@cointreau

Ustawienia->Sieci komórkowe i SIM->Roaming danych->Przesył danych podczas roamingu -> Ustaw na Zawsze.

To zależy od miejsca i czasu, pierwszeństwo mają abonenci danej sieci. Mnie z reguły wyrzuca do 2G, dane w roamingu mam włączone. Może ostatnio Play coś zmienił, ale wcześniej wyraźnie podawali że zassięg czterech sieci dotyczy połączeń głosowych. Koledze chodziło o to że mu nie wraca automatem do Play i ze to wina romu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę sprecyzować...

Po zmianie na inną sieć, czasami wraca mi (automat wyłączony) do Play, ale nawet po powrocie internetu w dalszym ciągu nie mam. Będąc już  w nowym miejscu muszę od nowa wybrać dowolną sieć, aby internet się uruchomił, pomimo, że cały czas świeci ikonka "dane". To w żadnym stopniu nie jest problem romu?

Edytowane przez cointreau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, cointreau napisał:

Muszę sprecyzować...

Po zmianie na inną sieć, czasami wraca mi (automat wyłączony) do Play, ale nawet po powrocie internetu w dalszym ciągu nie mam. Będąc już  w nowym miejscu muszę od nowa wybrać dowolną sieć, aby internet się uruchomił, pomimo, że cały czas świeci ikonka "dane". To w żadnym stopniu nie jest problem romu?

Trudno zupełnie to wykluczyć, ale byłem na tym romie ponad tydzień  i niczego takiego nie doświadczyłem. Nigdy nie musiałem ręcznie zmieniać sieci, czy resetować telefonu, a internetu używam notorycznie. Mam ustawiony na stałe wybór sieci automatyczny i dane w roamingu od zawsze i nie zmieniałem tego na żadnym romie. Obecnie mam rom 6.6.30 i włożone dwie karty sim ale obydwie od Play (jedna na dane, druga rozmowy) i bardzo ciekawie wygląda jak to się przełącza. Na przykład w tej samej chwili ta na dane ma zasięg Play LTE, ta na rozmowy jest w roamingu T-mobile 2G, ale wszystko się przełącza z automatu po odnalezieniu sygnału sieci macierzystej w 2, lub 3G wraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam też ciekawą sytuację z tym zasięgiem - bo mam z kolei dwie karty Orange. Tu raczej takich cyrków nie ma że jest zasięg a neta brak, ale to co mnie czasem zaskakuje:

Czasem jak jestem na jakimś odludziu, gdzie zasięg jest tylko 2G, to często "kreski zasięgu" wskazują co innego - potrafi na jednej być połowa zasięgu, a na drugiej brak i na odwrót - a chyba korzystają z tego samego nadajnika, bo obie 2G, obie Orange. Ale to raczej nie wina telefonu bo na innych było tak samo, zastanawia mnie tylko - dlaczego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jarekm95 napisał:

Ja mam też ciekawą sytuację z tym zasięgiem - bo mam z kolei dwie karty Orange. Tu raczej takich cyrków nie ma że jest zasięg a neta brak, ale to co mnie czasem zaskakuje:

Czasem jak jestem na jakimś odludziu, gdzie zasięg jest tylko 2G, to często "kreski zasięgu" wskazują co innego - potrafi na jednej być połowa zasięgu, a na drugiej brak i na odwrót - a chyba korzystają z tego samego nadajnika, bo obie 2G, obie Orange. Ale to raczej nie wina telefonu bo na innych było tak samo, zastanawia mnie tylko - dlaczego :)

U mnie jest dokładnie to samo... mam też 2 x Orange i Rom 7.1.3.0 na zablokowany bootloader. Mimo tego zasięg jest bardzo dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo o pomoc. MaM redmi 3 niestety założyłem konto na xiaomi inne niż założone na telefonie, a dostałem unlock  bootloadera na to nie z telefonu. Ale mówie co tam wrzucam dev zgodnie z instrukcją Redmi 3 Latest China Developer Version Fastboot File Download (teraz to  Redmi 3 Latest China Developer Version Fastboot File Download ) pożniej uruchamiam to drugie konto z unlockiem , odpalam unlocka prawidłowo 3 zielone że niby jest unlock, Natomiat nie mam jak odpalam twrp nic poza ikonką tel i niby włóż kabel jak to robię win7 nie ma dobrych sterowników do redmi3. Teraz jak jeszcze raz próbuję zrobić ulock to wychodzi mi do 50% i że No need to ulock this device.

Jak mam teraz odblokować na 2 koncie co było przez tel założonebo jak wchodzę zgodnie z instrukcją to od razu przerzuca mnie na pobieranie MiFlashUnlock_1.1.0317.1_en ale jak na to konto wchodze to mam your devices isn't supported by mi unlock.

Odblokowanie bootloadera nie instaluje ci TWRP, daje ci tylko możliwość jego instalacji ;)

Telefon jest odblokowany, No need to unlock this device znaczy że nie ma potrzeby odblokowywania tego telefonu(bo już jest odblokowany)

Zainstaluj TWRP, na forum są poradniki ;)

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym odinstalować zbędne programy z MIUI, które są słabe lub nieprzydatne: Pogoda, Notatki, Kalendarz, Przeglądarka.

W związku z powyższym zainstalowałem SuperSU przez TWRP,  następnie aplikacja doinstalowała się przez Google Play.

Mimo wszystko jak wchodzę w: ustawienia/aplikacje, to w dalszym ciągu nie pojawia mi się możliwość odinstalowania powyższych aplikacji. Podobnie wygląda sytuacja jak uruchamiam SuperSU...Mam tutaj zakładki: aplikacje, logi, ustawienia, ale nigdzie nie widzę tego czego szukam...Powód jest pewnie banalny, tylko w czym tkwi ten problem?

Edytowane przez cointreau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cointreau napisał:

Chciałbym odinstalować zbędne programy z MIUI, które są słabe lub nieprzydatne: Pogoda, Notatki, Kalendarz, Przeglądarka.

W związku z powyższym zainstalowałem SuperSU przez TWRP,  następnie aplikacja doinstalowała się przez Google Play.

Mimo wszystko jak wchodzę w: ustawienia/aplikacje, to w dalszym ciągu nie pojawia mi się możliwość odinstalowania powyższych aplikacji. Podobnie wygląda sytuacja jak uruchamiam SuperSU...Mam tutaj zakładki: aplikacje, logi, ustawienia, ale w żadnym miejscu nie widzę tego czego szukam...Powód jest pewnie banalny, ale w czym tkwi ten problem?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jumobile.manager.systemapp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałeś linka do innej aplikacji, ale co mam przez to rozumieć?

- przez SuperSu nie da się tego zrobić?

- jedyna możliwość, ab odinstalować aplikacje, to instalacja  "Usuwanie Aplikacji Systemowych"? Aby korzystać z tej aplikacji nie muszę mieć zainstalowane SuperSu?

Edytowane przez cointreau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, cointreau napisał:

Podałeś linka do innej aplikacji...Co mam przez to rozumieć? Przez SuperSu nie da się tego zrobić?

SuperSU jest programem, który daje możliwość kontroli nad rootem urządzenia(i rootuje instalująć przez zip'a). Natomiast nie posiada użtyczności funkcjonalnej jak właśnie np. usuwanie aplikacji systemowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym odinstalować zbędne programy z MIUI, które są słabe lub nieprzydatne: Pogoda, Notatki, Kalendarz, Przeglądarka.

W związku z powyższym zainstalowałem SuperSU przez TWRP,  następnie aplikacja doinstalowała się przez Google Play.

Mimo wszystko jak wchodzę w: ustawienia/aplikacje, to w dalszym ciągu nie pojawia mi się możliwość odinstalowania powyższych aplikacji. Podobnie wygląda sytuacja jak uruchamiam SuperSU...Mam tutaj zakładki: aplikacje, logi, ustawienia, ale nigdzie nie widzę tego czego szukam...Powód jest pewnie banalny, tylko w czym tkwi ten problem?

Nie ruszaj ich, wrzuć ikony do folderu który nazwij "śmieci" i już.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym odinstalować zbędne programy z MIUI, które są słabe lub nieprzydatne: Pogoda, Notatki, Kalendarz, Przeglądarka.

W związku z powyższym zainstalowałem SuperSU przez TWRP,  następnie aplikacja doinstalowała się przez Google Play.

Mimo wszystko jak wchodzę w: ustawienia/aplikacje, to w dalszym ciągu nie pojawia mi się możliwość odinstalowania powyższych aplikacji. Podobnie wygląda sytuacja jak uruchamiam SuperSU...Mam tutaj zakładki: aplikacje, logi, ustawienia, ale nigdzie nie widzę tego czego szukam...Powód jest pewnie banalny, tylko w czym tkwi ten problem?

Też nie mogę wyłączyć aplikacji w tej wersji softu, na poprzednich działało. Pewnie jakiś bug, może w następnym wydaniu to poprawią.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, m4ci3k_sz napisał:

Nie ruszaj ich, wrzuć ikony do folderu który nazwij "śmieci" i już.

Jest to jakieś rozwiązanie, ale pośrednie...osoby lubiące porządek będą zawiedzeni, trzeba bowiem przetrzymywać aplikację, których w ogóle się nie używa. Z jakiego powodu sugerujesz, aby tak zrobić? Uważasz, że odinstalowanie aplikacji (tylko tych, które wymieniłem) poprzez aplikację, którą podpowiedział Tomaszek1999 wpłynie negatywnie na MIUI ?

Edytowane przez cointreau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, delusdb napisał:

Też nie mogę wyłączyć aplikacji w tej wersji softu, na poprzednich działało. Pewnie jakiś bug, może w następnym wydaniu to poprawią.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Trudno nazwać błędem brak możliwości odinstalowania aplikacji systemowych i nie sądzę żeby ktoś to poprawiał. Można po prostu nie używać, a jako domyślne ustawić inne doinstalowane. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, cointreau napisał:

Jest to jakieś rozwiązanie, ale pośrednie...osoby lubiące porządek będą zawiedzeni, trzeba bowiem przetrzymywać aplikację, których w ogóle się nie używa. Z jakiego powodu sugerujesz, aby tak zrobić? Uważasz, że odinstalowanie aplikacji (tylko tych, które wymieniłem) poprzez aplikację, którą podpowiedział Tomaszek1999 wpłynie negatywnie na MIUI ?

Może wpłynąć to negatywnie w najmniej spodziewanych momentach.

Odwracając pytanie - masz jakieś dowody (lub przesłanki), że ich usunięcie wpłynie w jakikolwiek sposób pozytywnie na cokolwiek? Bardzo w to wątpię...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wcześniej nie zgłębiałem tematu GPSa bo zwyczajnie nie był mi potrzebny. Przełknąłem ostatnio jak zgubił mi trasę w Endomondo ale wczoraj jechałem obwodnicą i kilkaset metrów za zjazdem stwierdził, że powinienem JUŻ zjechać. Coś jest nie tak. Pamiętam, że przed zakupem telefonu czytałem różne opinie, że bardzo łatwo gubi zasięg ale czy oznacza to, że nadal tego nie naprawili? Macie jakieś super rozwiązanie? Siedzę aktualnie na 6.6.23.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym odradzał odinstalowanie, tym bardziej osobie, która dopiero się dowiedziała do czego służy SuperSU. Nigdy nie wiadomo czy nie ma jakichś powiązanych funkcji, np pogoda może być powiązana z zegarem, kalendarz z usługami google, obie z motywami. Pogoda też się wyświetla po rozwinięciu górnej belki. Takie odchudzanie owszem coś tam daje, ale jeśli chcemy odchudzać to po co nam miui - przesiądźmy się na CM. A i tak nie ma to większego sensu, bo ramu póki co chyba nie brakuje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, latet napisał:

Może wpłynąć to negatywnie w najmniej spodziewanych momentach

7 minut temu, jarekm95 napisał:

...Nigdy nie wiadomo czy nie ma jakichś powiązanych funkcji, np pogoda może być powiązana z zegarem, kalendarz z usługami google, obie z motywami. Pogoda też się wyświetla po rozwinięciu górnej belki...

OK, to co piszecie jest przekonujące, z tym, że zastanawiam się nad jeszcze jednym rozwiązaniem...Czy alternatywą do usuwania aplikacji może być ich wyłączenie? Spróbowałem tak zrobić, wyłączyłem w ustawienia/aplikacje "kalkulator", jednak efekt jest taki, że "kalkulator" zupełnie zniknął z "aplikacji". Zatem, czy wyłączenie może również spowodować negatywne skutki, tak jak odinstalowanie?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...