Skocz do zawartości

Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


lukaschels

Rekomendowane odpowiedzi

@cukru 

@cincin27 

Możecie podrzucić jakiegoś linka? Na stronie w downloadzie widnieje tylko soft na odblokowany bl. Byłbym wdzięczny. 

No i czy muszę wtedy ładować pierw oficjalny (ktoś w temacie poradnika pisał, że można od razu ten docelowy)? Jeśli tak, to który: "Redmi 3 Latest China Developer Version Fastboot" czy "Redmi 3 Latest China Stable Version Fastboot". No i czy w przypadku niepowodzenia telefon będzie cegłą? 

Sory za te pytania, ale chciałbym się upewnić, a szukanie odpowiedzi w 80 stronach wątku to też ciężka sprawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, możeby zrobić jakiś regulamin w naszym dziale odnośnie dodawania nowych tematów? Codziennie to samo - nowy temat nazwany tak że nie wiadomo czego dotyczy, nikt nawet nie napisze jakie ma oprogramowanie, jaki bootloader i prawie zawsze ta sama przyczyna - syfiasty soft.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa zakłada tematy bo raz są użytkownikami windowShiet na którym się tylko klika po wtóre lenistwo a na dokładkę każdy misliże Android to taki fajny a tak nie jest dla mnie jest łatwiejszy arch linux którego mogę przez konsole instalować nawet po 5 piwach,wieksza konfiguracja istniała na symbianie pamiętam zmiana partycji,efekty kastora więcej grzebania w txt hmm a tu kicha dlatego pamiętam przesiadkę z symbiana na androida ,niby niektóre komendy te same co w linuxie a jednak nie mogłem zrobić tego samego co na linuxie (to mnie wquuu)😂 Android tak jak kiedyś pisałem młodszy niedorozwój linuxa.a teraz Namysłów dla tych co znają.

wyciosane z RN3P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie o tym mówie. Chciałbym żeby w każdym temacie autor napisał jaki soft posiada, czy ma odblokowany bootloader i czy ma twrp. Możnaby stworzyć szablon do wklejenia w każdy temat, który każdy powinien uzupełnić. No i żeby nie było tematów z syfiastymi softami - po prostu nie powinniśmy ich "wspierać" - w końcu nazwa portalu wskazuje co tu polecamy, a softy sprzedawców nie dość, że mają masę bugów to jeszcze nigdzie nie są udostępnione. Tak samo podział na działy się nie sprawdza, bo wszystko jest wszędzie - jak dla mnie w "problemach technicznych" powinny być problemy hardware'owe, a działu modyfikacje nie powinno być w ogóle, za to mógłby powstać dział, gdzie linkowalibyśmy alternatywne softy (np cm).

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maccabra Nie czepiam się ciebie, tylko ogólnie wyrażam swoje zdanie na temat tego całego burdelu zarówno w tym dziale jak i na całym forum i przedstawiam swój pomysł jak to poprawić. Widzę, że jesteś nowy i nie jesteś jedyny. Ten wątek to już przywykłem że jest o wszystkim, ale codziennie przybywa tak co najmniej 3 tematy, z których każdy jest w innym dziale, każdy ma inny temat, każdy ma inny problem, a wszystko sprowadza się do jednego rozwiązania - wgrać porządny soft. Najchętniej to dałbym wielkiego popupa wyskakującego nowym użytkownikom forum, żeby nie kupowali xiaomi, jeśli nie chcą własnoręcznie pobawić się we wgrywanie softu.

A generalnie to tak już mam, że pomagam ludziom, którzy mają ten sam telefon co ja, ale tutaj jest taki burdel, że chyba tego zaprzestanę, bo równie dobrze można mnie zastąpić botem piszącym w każdym temacie "Wgraj xiaomi.eu"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przychodza mi powiadomienia z Gmail mimo włączonej synchronizacji, a jak mam włączona synchronizację kontaktów włączona to w ogóle pokazuje blad synchronizacji i nic nie chce synchronizować. Mam eu 7.1.3.0 miał ktoś taki problem?

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, [email protected] napisał:

Potrzebuję kupić Redmi 3 Pro w biało-srebrnym kolorze. Na AliExpress jest chyba za 149 $ od sprzedawcy DREAMI. GOLDWAY ma za 150 $, ale patrząc po komentarzach to dużo lepsze ma ten DREAMI. Czy wie ktoś, gdzie można w jeszcze lepszej cenie kupić ?

Goldway ma silver/white za 122$. Ja kupiłem na allegro za 610zł z przesyłką z PL, szkłem i etui. Z ali + vat wyjdzie Ci jakieś +- 580zł, więc nie wiem czy jest sens. No chyba, że pytasz o wersję PRO.  

EDIT: Sory, źle przeczytałem :D

Edytowane przez maccabra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, xbaker napisał:

Nie przychodza mi powiadomienia z Gmail mimo włączonej synchronizacji, a jak mam włączona synchronizację kontaktów włączona to w ogóle pokazuje blad synchronizacji i nic nie chce synchronizować. Mam eu 7.1.3.0 miał ktoś taki problem?

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

W autostarcie dodany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, enesas napisał:

Ale jemu chodzi o Pro. U Goldiego możesz śmiało zamawiać. Sam od nich mam :) .

PS. Ja dwa czy trzy miesiące temu kupiłem za 520 zł :P .

 

@xbaker

Zaznacz tylko te, co potrzebujesz aby działały cały czas.

Tak wersję Pro szukam, a Ty za te 520 zł kupiłeś zwykłą, czy Pro i w jakim kolorze ? Jak Pro to jaka była to okazja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, enesas napisał:

Według mnie Redmi 3 Pro jest nie opłacalny, bo w tej cenie można kupić coś lepszego ;) . U Goldiego 149$, więc za drogo jak na możliwości tego telefonu..

A jaki telefon w/g Ciebie w tej cenie jest bardziej opłacalny ? Zwykłego już mam i zależy mi na dobrej baterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, enesas napisał:

Za 132$ jest Mi4C 2/16. Jest też Mi4. Wydajniejsze ale słabsze baterie. Z racji że ja nie gram w gry, to zakupiłem właśnie Redmi. 

Jak chcesz mocną baterie, to fakt, Redmi najlepszy.

Dla mnie Redmi 3 jest ładniejszy, Mi4C nie podoba mi się... Bateria to bardzo duży plus, jakby nie patrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś może taki problem? Przeglądam sobie neta, wszystko ok i nagle przekierwuje na taką stronę. Na początku myślałem że to tylko na stockowej przeglądarce, a dzisiaj wyskoczyło też na firefoxie. Nie jest to częste, ale tak z raz na tydzień się przytrafia...df4a86f908466fc56ac1842603a9e8e6.jpg

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was używa karty PLAY? Przy korzystaniu z danych mobilnych na Redmi 3 Pro mam dziwne "zwiechy', które polegają na tym, że niby telefon coś ściąga lub wysyła, bo na pasku mruga ikonka przesyłu danych, ale nie mogę ładować stron, synchronizować poczty ani pobierać plików. Teoretycznie mam neta mobilnego a w praktyce on nie działa. Dzieje się to najczęściej na HSDPA, ale i na LTE nie zdarzyło. Karta jest nowa i na innych telefonach nie ma takich objawów. Co to może być?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Redmi2 napisał:

Jest lepszy i to bezapelacyjnie.

Jestem na etapie wyboru telefonu dla rodziny, tak więc bardzo chętnie posłucham Twoich sugestii...Z tym, że proszę o konkretne argumenty (pomijając wydajność, bo specyfikację każdy widzi) w czym Mi4c lub Mi4 jest lepszy od Redmi 3 Pro, ale powtarzam "konkretne", a nie emocjonalne typu "bezapelacyjnie i już", "bo taki właśnie mam" itp.

Edytowane przez cointreau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...