Skocz do zawartości

Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


lukaschels

Rekomendowane odpowiedzi

@hajkik To możesz spróbować XFS, chociaż ostatnio opinie mają dosyć mieszane. Przy dużej dozie szczęścia możesz zamówić z xiaomi.com.pl. Z kolei przy takich sklepach na allegro możesz być pewien, że konieczna będzie zmiana softu. Poczytaj sobie jeszcze te tematy https://miuipolska.pl/forum/forum/72-opinie-o-sprzedawcach-na-allegro/ i https://miuipolska.pl/forum/forum/56-opinie-o-sklepach/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, grzegorz.lki napisał:

Ściągnij inną wersję mipilota bo prawdopodobnie pobierać tą która waży 34KB. Ja miałem tak samo dopiero jak pobrałem ta co waży 17MB zainstalowało bez problemu

wysłane z Redmi 3 by TapaTalk

A właśnie bo ściągam ta wersje i ona waży 38kb a może ktoś wrzucić linka do poprawnej wersji lub admini proszę o podmiany plików. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, grzegorz.lki napisał:

Poszukaj w wątku o 6.5.26 tam jakoś na początku tematu ktoś podawał linka do poprawnej wersji

wysłane z Redmi 3 by TapaTalk

Dzięki rzeczywiście znalazłem gdzie pisałeś wklejam link do

mi pilot 5.2.2

jakby ktoś potrzebował https://www.dropbox.com/s/7fdeuko8cpen7b6/XMRemoteController.apk?dl=0

Edytowane przez tombeast
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2016 o 14:00, Guziiik napisał:

@szaman15, nikt Ci przecież nie każe rezygnować z MiBanda. ;) W dzisiejszych czasach ponad 2 doby na baterii to przecież w dalszym ciągu bardzo dobry wynik. No chyba, że  regularnie nie masz dostępu do prądu przez 3-4 dni... Bateria w R3 rozleniwia, fakt, ale szczerze mówiąc wolę ładować częściej lepiej śmigający telefon, niż mieć komfort braku potrzeby podpięcia go do ładowarki przez 3 noce pod rząd podczas gdy zamula. :P

Update, 7.1.3.0 -> 6.5.26, wipe dalvik/art. Bez jakiegokolwiek uszczerbku na pamięci i działaniu aplikacji.

Dzięki @Guziiik update do 6.5.26 to najlepsze co przytrafiło się mojemu R3. Bateria faktycznie jest jeszcze lepsza niż na 7.1.3.0. Od jutra testuje MiBand i zobaczę jak to będzie wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2016 o 21:55, szaman15 napisał:

Dzięki @Guziiik update do 6.5.26 to najlepsze co przytrafiło się mojemu R3. Bateria faktycznie jest jeszcze lepsza niż na 7.1.3.0. Od jutra testuje MiBand i zobaczę jak to będzie wyglądało.

Ten 6.5.26 to można wgrać na zablokowany bootloader ? W tej chwili mam 7.1.3.0 na zablokowanym bootloaderze...

Jeżeli na zablokowanym chodzi to warto zmieniać na niego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@[email protected] Wersja 6.5.26 jest wyłącznie na odblokowany, ale ostatnio pojawiła się zmodyfikowana wersja 6.5.12, którą można wgrać przez MiFlash, link do tematu http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=284309&highlight=redmi%2B3%2Bpro i link do pobrania https://drive.google.com/file/d/0Bwd0QCeOc-r0c3o3SExfVElsbHM/view?usp=sharing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem go, jak na razie nie instaluję, poczekam aż ktoś się wypowie, czy warto. Na tamtym forum przejrzałem kilka stron i nikt konkretnie nie napisał, jak wygląda w użytkowaniu. Szczerze mówiąc to ten 7.1.3.0 chodzi ładnie i za bardzo nie wiem, czy jest sens bawić się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem go, jak na razie nie instaluję, poczekam aż ktoś się wypowie, czy warto. Na tamtym forum przejrzałem kilka stron i nikt konkretnie nie napisał, jak wygląda w użytkowaniu. Szczerze mówiąc to ten 7.1.3.0 chodzi ładnie i za bardzo nie wiem, czy jest sens bawić się...

Działa to nie kombinuj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Jak włączę grę to mimo że telefon trzymam prosto (obok Nexusa 7 trzymam tak samo i jest dobrze) to samochód skręca w lewą stronę (sprawdzałem na kilku grach).

Jak możesz, to napisz jak wygląda ta kalibracja? Nie chce tego rozkalibrowac całkowicie :P.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, [email protected] napisał:

Na tamtym forum przejrzałem kilka stron i nikt konkretnie nie napisał, jak wygląda w użytkowaniu. Szczerze mówiąc to ten 7.1.3.0 chodzi ładnie i za bardzo nie wiem, czy jest sens bawić się..

Kilka osób (w tym ja) pisało już o tym, że zmodyfikowany 6.5.12 przez Wietnamczyka chodzi stabilnie...Poczytaj sobie wątek "kompedium...", tam też jest link do tego romu. Czy jest sens zmieniać? Gdybyś miał wersje PRO, to tak, bo na 7.1.3.0 nie chodzi czytnik i są też problemy z dual sim, natomiast widzę, że Ty masz Redmi zwykły, więc nie popadaj w schemat "aktualizacja dla samej aktualizacji". Innymi słowy rom Wietnamczyka jest dla tych osób, którzy nie mają na chwilę obecną alternatywy, a chcą w pełni używać Redmi PRO.

Edytowane przez cointreau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, cincin27 napisał:

W dwie strony. Przesyłka z Polski do Chin kosztowała mnie 20zł a z Chin do Polski 12$ czyli około 48zł.

To u Goldwaya jest żenujące... Jak tak to mają wysyłki za darmo China Air Postem. A tu taki kwiatek.
Zauważyłem, że teraz jest jakiś Xiaomi Authorized Store na aliexpress i tam płaci się za wysyłkę w jedną stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...