Skocz do zawartości

Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


lukaschels

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, hUBI napisał:

Miałem zamrożone, ale odmrożenie nic nie dało :(

Ja jadę na tym romie i nie mam tego problemu, ale upgradowałem z 6.4.14, bez żadnych wipe, a ty z jakiego roomu przechodziłeś? Może masz jakieś śmieci po starym romie? Robiłeś wipe dalvik cache? Jak tak to może wipe data pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, damek255 napisał:

Z tego co widziałem po laptopach i telefonach to właśnie good Oznacza niskie zużycie ogniw, że wszystko jest w porządku. Nie martw się dopóki nie zmieni się status xD 

spoko, spoko :D myślałem, że może jeszcze jeden wyżej np. very good :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, FromWP napisał:

Ja jadę na tym romie i nie mam tego problemu, ale upgradowałem z 6.4.14, bez żadnych wipe, a ty z jakiego roomu przechodziłeś? Może masz jakieś śmieci po starym romie? Robiłeś wipe dalvik cache? Jak tak to może wipe data pomoże.

Robiłem wipe, upgrade z poprzedniego 6.4.14

EDIT

Miałem usługi drukowania w chmurze zamrożone, nie samą aplikacje. Dziwne, na wcześniejszych działało.

Edytowane przez hUBI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem, ale po co to wyłączać? To chyba nie Googla tylko systemowa, przynajmniej tak się zgłasza, a wyłączenie czegoś systemowego może powodować problemy. Z tego co widzę jest sobie i żadnych zasobów, nie zabiera, a w opcji drukowania wyłącza się drukowanie i tyle. Sprawdziłem u siebie i wyłączenie powoduje twój problem, powinna być włączona i wtedy wszystko działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanko!
 Ostatnio mam problem, po wgraniu polskiego języka na zablokowany BL, redmi 3 strasznie wcina mi pakiet internetowy. W czwartek miałem 2gb, dziś już 0kb. Czym może być spowodowane to ssanie neta? Spotify użyłem kilka razy po max godzinie. Nie oglądam filmów ani nic. Dziś rano jeszcze miałem 95mb. Wszedłem na aplikację wykopu poczytałem jak zawsze, wyłączyłem wysyłanie danych i po godzinie sms, że wykorzystałem cały pakiet. Co tu począć ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ostatnią aktualizację 6.4.21. Świetnie działa. W końcu znalazłem dobrze działający rom na moim urządzeniu. Co do zmian wizualnych to inaczej wygląda okno ostatnich aplikacji (moim zdaniem lepiej). Co do innych zmian to dodano parę opcji dotyczących blokowania działania aplikacji w tle w ustawieniach baterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pepso94 napisał:

@Ciacho23 a bateria jak trzyma? Czy jeszcze za wcześnie by oceniać?

Jeszcze dokładnie nie mogę tego stwierdzić, ale u mnie na pewno jest lepiej niż było.

 

22 minuty temu, enesas napisał:

Pokażesz te ostanie aplikacje?

Może jednak odblokuję bootloader :) .

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

W sumie teraz doczytałem, że wcześniej też się dało ustawić tak jak jest teraz domyślnie (miniaturki zamiast ikonek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, FromWP napisał:

A gdzie to się ustawia bo nie mogę znaleźć? W 6.4.14 miałem miniatury, a teraz w 6.4,21 mam ikony.

trzeba w ostatnich aplikacjach (chyba tak to się nazywa - tam gdzie pokazuje zablokowane apki i ilość pamięci) zrobić gest rozciągania i pojawią się miniatury - przynajmniej tak jest na stable 7.2.7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem swojego redmi3, obyło się bez vatu.

Pytanie mam odnośnie miui. Mam wersję MIUI Global 7.1.1.0.0

Język zmieniłem na polski. W sumie fajnie wszystko przetłumaczone. W tłumaczenie MIUI mam napisane: Tłumaczenie i rom MIUIPolska.pl zapewnili:...

jest sens wgrywać jakieś nowe miui polska? W sumie moje miui global w języku polskim na redmi3, pod względem jakości tłumaczenia wygląda bardzo podobnie do MIUI polska na redmi red rice, które sam wgrywałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa wersja, ale o takiej nie słyszałem. I Global z tłumaczeniem MiuiPolska? Na forum anglojęzycznym to na razie widzę same petycje żeby zrobili Global do tego telefonu. Gdzie to kupiłeś, bo mogę się mylić albo coś przeoczyłem, ale nie wygląda to na oficjalnego Globala ani eu czy pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też miałem taką wersję w telefonie od goldwaya. załaczam screen ponizej.

pomyslnie wrzucilem stable od xiaomi.eu i udalo się zrootowac kingrootem.

Telefon jest fajny, bateria super ale jest chyba jeden zonk - otóż kiepsko nagrywa połączenia (wrzuca za dużą kompresję) porównując z redmi2 i redmi1 w trójce jest gorsza jakość. da się to jakoś zmienić ? można edytować tylko ustawienia dyktafonu. w dodatku przy odtwarzaniu takiej rozmowy wyswietla LP na ekranie w aplikacji dyktafonu (na redmi2 nie wyswietla)

Screenshot_2016-04-19-00-04-10_com.android.settings.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz że miałeś taką samą, a na screenie pokazujesz inną. Kolega Xymox4AD pisał że ma Global, ty masz stable, u niego: 7.1.1.1 u ciebie 77.1.1 no chyba że zrobił literówkę. A co do rozmów to chyba dyktafon właśnie je odtwarza i nagrywa i tam są ustawienia słaba, średnia, wysoka. Też mi wyświetla LP (mam ustawioną średnią) a co do jakości to u mnie jak na rozmowy rewelacyjnie, jakiejś zauważalnej różnicy z Redmi 2 nie słyszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci wierzę że taki masz wygląda ładnie, ale czy ten rom rzeczywiście stworzyli ludzie tam wymienieni to już tylko oni sami mogą ci na to pytanie odpowiedzieć. Po raz pierwszy widzę rom Global Stable dla Redmi 3, ale jak pisałem mogłem coś przeoczyć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mesjasz22 napisał:

też miałem taką wersję w telefonie od goldwaya. załaczam screen ponizej.

pomyslnie wrzucilem stable od xiaomi.eu i udalo się zrootowac kingrootem.

Telefon jest fajny, bateria super ale jest chyba jeden zonk - otóż kiepsko nagrywa połączenia (wrzuca za dużą kompresję) porównując z redmi2 i redmi1 w trójce jest gorsza jakość. da się to jakoś zmienić ? można edytować tylko ustawienia dyktafonu. w dodatku przy odtwarzaniu takiej rozmowy wyswietla LP na ekranie w aplikacji dyktafonu (na redmi2 nie wyswietla)

Screenshot_2016-04-19-00-04-10_com.android.settings.png

Ja również nie jestem zadowolony z jakości nagrań. Dlatego zainstalowałem Call recorder i po problemie. Sprawdź, a będziesz zadowolony:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś na różnych telefonach bujałem się z call recorderami i nigdy nie było ok. paradoksalnie najlepiej nagrywało mi rozmowy na nokii e52 pod symbianem. a najlepszy ficzer w xiaomi dla mnie to właśnie było bezproblemowe nagrywanie rozmów. i czuję różnicę na minus względem redmi2 / 1s. potestuję jeszcze trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...