Skocz do zawartości

Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


lukaschels

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to jest najnowszy stable dla Redmi3??? I mogę go wgrać mimo że mam nowszy rozwojowy?

xiaomi.eu_multi_ido_V7.2.4.0.LHPCNDB_v7-5.1.zip

A dodatki miuipolska to jak się instaluje przez twrp???

Tak samo jak Rom? bo jakoś mi to nie pasuje ze tak samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, jarekm95 napisał:

 

22 godziny temu, jarekm95 napisał:

Mam jakiś błąd w formularzu odpowiedzi...

Redmi2 nic się nie dzieje ale chcę wiedzieć na przyszłość jak szukać i czy można przejść na " niższy ROM" 

Co do paczki to zielony jestem i nie wiem jak to się robi :) a bardzo ciekawa jest ta paczka od @acida

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, michalek8 napisał:

Witam, otrzymałem dziś swojego Redmi3. Gdy stukam palcem w okolicach aparatu słychać tak jakby coś luźno latało. Czy to normalne? Czytałem że czasem soczewki czy tos takiego slychac, nie wiem, nie znam się, proszę o opinie.

 

Pozdrawiam :D

 

Mam to samo. Nieziemsko mnie to wkurza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników którzy używają już tego telefonu ok. 2 tyg albo więcej. Czy telefon łapie sciny, lagi itp podczas normalnego użytkowania (messenger od fb, fb, chrome i czasem jakas prosta gierka)?

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Robinson napisał:

Na wielu zrzutach ekranu widzę, że wyświetla się wam też dzień tygodniu. U mnie jest tylko godzina i data (xiaomi.eu).

Co zrobić, żeby był też dzień tygodnia?

widget.jpg

Gest uszczypnięcia - przy zegarku pojawi się przycisk edycji - później już się połapiesz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Redmi2 napisał:

A czemu Ci nie pasuje?

A co ma za znaczenie w jaki sposob? Albo przez aktualizacje i wskazujesz paczke tak samo jak rom. Mozna tez to samo zrobic bezposrednio w twrp jak instalujesz rom z pliku zip...

A jakbys chcial instalowac to? Wlasnie super ze@acid pomyslal nad taka paczka ze skryptami.

Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka

Teraz już wiem tak samo jak aktualizacje twrp tylko pominąć etap Wipa...

Edytowane przez Apap
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03/29/2016 o 19:43, Ciacho23 napisał:

Ja w sprawie aparatu. W ogóle nie rozumiem sposobu w jaki działa lampa błyskowa (o ile to tak można nazwać). Ustawiając ją w tryb AUTO ona mi się praktycznie w ogóle nie odpala, a aparat robi mi zdjęcie przy czasie  1/10 s. To siłą rzeczy zdjęcie musi być poruszone. Jak w ogóle lampa przy takim czasie może się nie odpalić? W ogóle pomiar światła jest jakiś totalnie ułomny. Czy u was też zmiana sposobu pomiaru światła nic nie zmienia?

Czy ktoś się jeszcze może do tego odnieść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem porysowaną obudowę z tyłu i to mocno i patrzę dzisiaj na mojego Redmi3 a ona się sama zregenerowała! :-o szok! A do tego dodatki miuipolska od @acida włączyły ukrytą optyczną stabilizację obrazu! (stąd te dziwne dźwięki z okolic aparatu!)

Edytowane przez Apap
Uszczegolnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fake4r napisał:

Jak  tam dzisiejszy rom? Wszystko działa? Recovery poprawione czy tez błąd z przed tygodnia został?

Na razie działa, nie wiem czy wszystko (jedyna większa zmiana to działające dzienne ekrany blokady), ale recovery musiałem wgrywać ponownie bo się nie chciał rom zainstalować! Z tym Recovery nie mogę dojść do ładu. Po każdej instalacji nowego rozwojowego romu eu wraca to niedziałające spolszczone i muszę ręcznie wgrywać ponownie działające żeby zainstalować rom. Ponownie działa MiPilot i odnoszę wrażenie że GPS jakby jeszcze szybszy i dokładniejszy (w ciągu kilku sekund znalazł 18 satelitów i zlokalizował z dokładnością do 4 metrów wewnątrz budynku z jednym stropem!)

1 godzinę temu, Pepso94 napisał:

@michaelwaut Tutaj masz spis oryginalnych ROMów

A tu masz link do forum z nieoficjalnymi EU (prawie to samo co miui.pl z wyrzuconymi chińskimi śmieciami) stabilnych i tygodniowych! Romy Redmi 3 to "ido". 

http://xiaomi.eu/community/

Edytowane przez FromWP
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...